Víc akcí na jedno tlačítlo

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 388
Joined: Sun May 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Location: Košice

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by Diamant »

Aj ja som mal Touch Pro, ale tam som sa na premapovanie tlačidiel vykašlal, nakoľko som mal 4-smerné tlačidlo. Teraz u Touch HD ho nemám a je to veľký problém. Zatiaľ som sa ustálil pri riešení, že ovládanie zvuku na boku PDA ovláda smery hore a dole, dlhé stlačenie ovládačov zvuku spúšťa foťák resp. nahrávač hlasu. "Zelené" a "červené" slúchadlo som chcel na šípky do strán, ale kvoli tomu vracajúcemu sa ovládaniu hlasitosti u bočných tlačidiel som aj slúchadlám priradil smer hore a dole. Dlhé stlačenie zodpovedá pôvodnej funkcii slúchadiel. Takto som vyriešil ak problém zamykania klávesov, nakoľko náhodné zodvihnutie/zrušenie hovoru pri vyberaní PDA z vrecka už nehrozí. A šípku som premapoval na enter.

Paradoxne však Touch HD ovládam omnoho častejšie stylusom, než to bolo u Touch Pro. S tým chýbajúcim 4-smerným ovládačom to neporiešili!
radims69
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Fri Jan 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by radims69 »

Me AEButton chodi jakz takz: domecek premapovat nejde ale je to asi tim ze HOME tlacitko neni v nabidce tlacitek. Tohle tlacitko ma podle msdn kod 0x5B. Takze pokud ma AEButton nekde ulozena tlacitka ktera umi premapovat (a to ma, protoze umi tlacitko pridat) pak asi nebude problem tohle misto najit, pridat tam ten kod a zkusit premapovat. Ja jsem ale s funkci "tlacitka" HOME spokojen.
Strasne me ale dopaluje to vraceni Vol+ a Vol- na puvodni funkci. Mam podezreni ze to dela S2U2 ale blize jsem to nezkoumal. Pokud to ma nekdo vyresene tak se podelte.
Jinak, absenci hardwarovych tlacitek povazuju za nejvetsi nevyhodu HDcka. Kdyby byly ty senzory alespon podsvetlene ale takhle...
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by ziminix »

Jo, to Home tlačítko můžeš do AEB přidat, v tom není problém. Ale ať mu namapuješ jakoukoliv funkci, tak ta jeho původní je uložená někde v systému a pořád zůstává jako primární. Čili se vykoná vrácení na today a pak akce z AEB. Třeba na nabídku start je to použitelné jakžtakž, ale to vracení na today mě štvalo.
radims69
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Fri Jan 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by radims69 »

Aha. To znamena ze HOME ma zahakovan nejaky proces, ktery presmeruje obsluhu klaves az po najeti AEButton. Docela by me zajimalo jak by se to chovalo pokud bych namapoval HOME na "neco" a pak proces AEButton shodil (nejakym taskmanagerem) a pak zase spustil.
Nemam sice zkusenosti s programovanim pro WM ale hakovani klaves by se melo resit tak ze si muj proces zaregistuje callback na stisteni klaves a pak je obsluhuje nebo propousti dal do systemu jen ty ktere uzna za vhodne - to vse za predpokladu ze nejaky jiny proces neprovede podobnou prasarnu po nem. Je ale mozne ze je to reseno jinak - mne neznamou technikou - a klavesa HOME ma ve WM nejake vysadni postaveni.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 388
Joined: Sun May 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Location: Košice

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by Diamant »

S2U2 to nerobí určite, nakoľko ja ho nemám a tiež sa mi vracia tá funkcia bočných tlačidiel na hlasitosť. Ja podozrievam naopak SPB Pocket Plus. Komu sa vracia tá hlasitosť, máte Pocket Plus?

BTW S2U2 nepotrebujem, nakoľko som premapoval tlačidlá so slúchadlom. Pôvodnú funkciu majú až po pridržaní tlačidla. Krátke stlačenie som premapoval na šípky. Takže nepotrebujem zamykať klávesy vôbec.
radims69
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Fri Jan 30, 2009 14:37
Zařízení: HTC Touch HD, ROM "kwbr Topix 3.5"

Víc akcí na jedno tlačítlo

Post by radims69 »

V AEButton je menu "Options/Restore vlume slider", kde se povoluje puvodni funce Vol+/- pro hovor, today nebo CallerID. Tohle jsem vechno vypnul a namapoval Vol+/- na dlouhe prirzeni klaves Vol : a jsem v pohode!
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests