Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
sakal
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 02, 2011 9:44
Zařízení: galakxi S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od sakal »

tomsone ja bych rad zmenil zpet na ceskej produkt kod ale cim? kdys sem smazal keis 1.5 kterej ted neni kde stahnout a na novy 2.0 nefunguje ten registrpatcher.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 13, 2011 23:03) --

aleshi me sms v difoultnim sw nejdou taky stahl sem nejakou aplikaci na sms a v tom normalne slape vse. nekdo radil udelat hard reset tzv trojhmat vol.up ,ok a power. ale smaze to veskera data,takze koplet zaloha nutnosti.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 13, 2011 23:14) --

stahl sem samozrejme odin ale tam netusim.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 13, 2011 23:18) --

tady jsou linky na stazeni starsich kejsu http://sgalaxy.cz/forum/52-pc.../1555-s ... sync?limit.." onclick="window.open(this.href);return false;.
ladama
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 14, 2011 21:21
Zařízení: samsung galaxy s

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od ladama »

Tak jsem se pokusil aktualizovat svůj telefon koupený u Vodafone. Samozřejmě nic nejde jednoduše. Vypsalo mi to- tuto verzi zařízení nelze aktualizovat. Aktuální verze Firmwaru: PDA:JFB/PHONE:JF5/CSC:VDC. Tak a co dál.... Prosím o radu
ZdenyT
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv led 04, 2007 5:22
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od ZdenyT »

sakal píše:nekdo radil udelat hard reset tzv trojhmat vol.up ,ok a power. ale smaze to veskera data,takze koplet zaloha nutnosti.
Je rozdíl mezi tímto HardResetem a nebo v systému použít "Obnovit tovární nastavení" ?
branuloo
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv lis 05, 2009 7:51
Zařízení: SAMSUNG I8000 8GB, SAMSUNG I9000 8GB

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od branuloo »

tak a mne to po ugradu cez kies na 2.2 z 2.1ky JM2 zmenilo imei na:00499901064000 a jsem bezradny... jedina oprava imeiu kt. mi funguje je downgrade na povodny 2.1 JM2...
sakal
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 02, 2011 9:44
Zařízení: galakxi S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od sakal »

ZdenyT píše:
sakal píše:nekdo radil udelat hard reset tzv trojhmat vol.up ,ok a power. ale smaze to veskera data,takze koplet zaloha nutnosti.
Je rozdíl mezi tímto HardResetem a nebo v systému použít "Obnovit tovární nastavení" ?
asi ne.
Frenk
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon led 03, 2011 8:03
Zařízení: Samsung glaxy s

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od Frenk »

Stalo se někomu, že mu telefon po autualizaci(cz 2.2) ztrácí signál? Telefon mi přes noc doma ztrácí signál a nehcce se přihlásit do sítě, hlási jen "nouzové volání", zpět se přihlásí až pro vypnutí a zapnutí. Máte někdo podobný postřeh?
sakal
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 02, 2011 9:44
Zařízení: galakxi S

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od sakal »

tak to se mi stalo dvakrat uz v blizkosti kompu.
conflux
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 23, 2010 11:29
Zařízení: HTC Desire

Galaxy S a aktualizace na Android 2.2 Froyo

Příspěvek od conflux »

ladama píše:Tak jsem se pokusil aktualizovat svůj telefon koupený u Vodafone. Samozřejmě nic nejde jednoduše. Vypsalo mi to- tuto verzi zařízení nelze aktualizovat. Aktuální verze Firmwaru: PDA:JFB/PHONE:JF5/CSC:VDC. Tak a co dál.... Prosím o radu
Je 29. ledna a kamarád má také problém s aktualizací (stejný firmware: PDA:JFB/PHONE:JF5/CSC:VDC) : Tuto verzi zařízení nelze aktualizovat.
Neví někdo co s tím? Dík
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host