Page 1 of 2
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Fri Feb 19, 2010 18:03
by htcjirka
Ja se taky divim zdejsim brekum,protoze dnes jsem zkousel bluetooth sluchatka od Motoroly a fungovali bez roblemu,zadne prehravani hudby se neukoncilo.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Fri Feb 19, 2010 19:00
by YAMATO
Hm, já bych se třeba taky divil, kdyby mi to fungovalo...ale nejsme sami, viz. třeba zde:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=590089
Udělal jsem včera HR kvůli 100 % vyřešení dvou problémů, čili tohoto a onoho Sense budíku.
Připadám si už jak idiot...

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Sat Feb 20, 2010 1:35
by J. Mlejnek
Zdá se, že tento problém je řešitelný vyřazením automatického zamykání. Bohužel nemám nyní u sebe bluetoth headset, takže nemohu plně ověřit.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Sat Feb 20, 2010 17:20
by YAMATO
Člověče, nechci to zakřiknout, ale asi fakt jo! Zatím to hraje stabilně! To by vysvětlovalo, proč to Jiřímu hraje bez problémů - má autolock vyplý!
Pak to ale de facto JE BUG od HTC, neb v default nastavení je autolock aktivní a ani nejde normálně vypnout.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Sat Feb 20, 2010 20:21
by J. Mlejnek
Kolega se stavil na kávu a měl s sebou onen bluetoth stereo headset, tak jsme zkoušeli a opravdu to asi bude v tom automatickém zamykání. Jsem rád, že preferuji drátová.
Ha ha, sotva jsem to dopsal, tak se mu opět trochu přehrávání zaseklo. Možná jen ručně zamknout a nechat zhasnout samo? Každopádně tam nějaká chyba je.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Wed Feb 24, 2010 16:59
by dark_hood
skusil som nokia bh-501 a hralo to v pohode. skusal som to s wmp
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Wed Feb 24, 2010 18:37
by YAMATO
WMP je v cajku, problémy dělá (dělal ?) přehrávač v Sense.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Thu Feb 25, 2010 7:16
by dark_hood
skusil som aj sense prehravac a ci uz pri manualnom zamknuti a aj automatickom to slape. mam miriho 5.2rom (wm6.5) + 2.08 radio rom
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Fri Feb 26, 2010 1:12
by J. Mlejnek
Je možné, že je to záležitostí jen některých ROM. Pak my, co z nějakého důvodu musíme zůstat u oficiální, máme smůlu. Doufám v 1.66.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Posted: Sat Mar 13, 2010 22:14
by YAMATO
Jako bych neměl s BT dost problémů...stalo se mi několikrát poslední dobou, že zapnu sluchátka, ta se připojí, pustím hudbu..a ona hraje z repráčku! Pomůže jedině SR. Nechápu co zas blbne, jediné nové věci je nová verse Co0kieHomeTabu a TouchX TaskManager...a nevidím důvod proč by toto mělo kolidovat s BT sluchátky.