Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by htcjirka »

Ja se taky divim zdejsim brekum,protoze dnes jsem zkousel bluetooth sluchatka od Motoroly a fungovali bez roblemu,zadne prehravani hudby se neukoncilo.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by YAMATO »

Hm, já bych se třeba taky divil, kdyby mi to fungovalo...ale nejsme sami, viz. třeba zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=590089

Udělal jsem včera HR kvůli 100 % vyřešení dvou problémů, čili tohoto a onoho Sense budíku.

Připadám si už jak idiot... :oops:
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by J. Mlejnek »

Zdá se, že tento problém je řešitelný vyřazením automatického zamykání. Bohužel nemám nyní u sebe bluetoth headset, takže nemohu plně ověřit.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by YAMATO »

Člověče, nechci to zakřiknout, ale asi fakt jo! Zatím to hraje stabilně! To by vysvětlovalo, proč to Jiřímu hraje bez problémů - má autolock vyplý!

Pak to ale de facto JE BUG od HTC, neb v default nastavení je autolock aktivní a ani nejde normálně vypnout.
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by J. Mlejnek »

Kolega se stavil na kávu a měl s sebou onen bluetoth stereo headset, tak jsme zkoušeli a opravdu to asi bude v tom automatickém zamykání. Jsem rád, že preferuji drátová.

Ha ha, sotva jsem to dopsal, tak se mu opět trochu přehrávání zaseklo. Možná jen ručně zamknout a nechat zhasnout samo? Každopádně tam nějaká chyba je.
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by dark_hood »

skusil som nokia bh-501 a hralo to v pohode. skusal som to s wmp
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by YAMATO »

WMP je v cajku, problémy dělá (dělal ?) přehrávač v Sense.
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by dark_hood »

skusil som aj sense prehravac a ci uz pri manualnom zamknuti a aj automatickom to slape. mam miriho 5.2rom (wm6.5) + 2.08 radio rom
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 152
Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by J. Mlejnek »

Je možné, že je to záležitostí jen některých ROM. Pak my, co z nějakého důvodu musíme zůstat u oficiální, máme smůlu. Doufám v 1.66.
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Problém s hudbou v Sense vs. A2DP

Post by YAMATO »

Jako bych neměl s BT dost problémů...stalo se mi několikrát poslední dobou, že zapnu sluchátka, ta se připojí, pustím hudbu..a ona hraje z repráčku! Pomůže jedině SR. Nechápu co zas blbne, jediné nové věci je nová verse Co0kieHomeTabu a TouchX TaskManager...a nevidím důvod proč by toto mělo kolidovat s BT sluchátky.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest