Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
User avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1099
Joined: Tue Feb 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Cheetah007 »

Dr.Y wrote:Kdyz provedu hard reset a predtim udelam zalohu, obnovi se mi potom opravdu vse?
U mne se tak stalo krome rozlozeni dlazdic udekej zalohovani tesne pred tim jeste rucne a pak by se rozlózeni melo obnovit take.

Mimonaut
Fotky me taky stvou ma to nastavene spravne ale na zalozce alba jko driv se galeie neotevre byl jsem na to zvykly a vadi mi to.

maxxz wrote:Zrovna si tak koukám na Windows Weekly a řešili tam přesně to, že spousta lidí říká, že je toto Preview vlastně jen BETA.

Mary Jo Foley a Paul Thurrott toto ale ihned vyvrátili, nejedná se o beta verzi, vlastně beta je jen Cortana, zbytek je skutečně Final build.

Zajímavé... čekal jsem, že toto není BETA, ale trošku jsem si myslel, že to není ani Final Build, ale vypadá to, že ano, takže nás bude čekat jen FW update a update aplikací.
No pokud je to skutecne finalni tak maji co dohanet....je ale mozne ze neco doplni drobne updaty ci update od nokia
jirka_c wrote:Data sense (inteligentní data) najdeš v seznamu aplikací.
V seznamú aplikaci ds chybi a stahnout z obchodu nejde
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

Cheetah007: Stačí to nehledat v aplikacích, ale v nastavení..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by htcjirka »

V seznamú aplikaci ds chybi a stahnout z obchodu nejde
Data Sense nechybi v seznamu aplikaci, je tam pod polozkou inteligentni data.

Image
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 265
Joined: Thu Jun 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Location: Brno, South Moravia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Daniel Stiegler »

htcjirka: Taky si mohli odpustit to přejmenování, já mám v telefonech normálně Data Sense.
User avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1099
Joined: Tue Feb 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Cheetah007 »

mimonaut wrote:Cheetah007: Stačí to nehledat v aplikacích, ale v nastavení..
Promin hele ale vrat se o dve tri stranky zoet ja uz to zminoval vim ze je to integrovany v nastaveni "inteligentni data" ale podrobnost kolik si ktera appka vzala se u me nezobrazi nekomu vsak ano kde je problem nevim

EDIT
Hrcjirka
Dekuji v seznamu app to mam take a vse je tedy jiz v poradku jako kdyz to bylo pod data sense vc zobrazovani podrobnosti.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

Sry.. Přísahal bych, že jsem to tam neměl.. A mám, takže bych přísahal blbě :-)
mirdan
nováček
nováček
Posts: 11
Joined: Thu Dec 06, 2012 18:32
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by mirdan »

nevíte jak nastavit wifi ať se automaticky zapne např když dojdu domů ?????
User avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 397
Joined: Thu Oct 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Freeloader »

tiez nechapem ostatnich, na lumii 925 mi to fici ovela rychlejsie a sviznejsie ako predtym, jedine negativum je ze mam pocit ze baterka vydrzi menej :/ snad to opravi prichod noveho FW

inac som si aj vydychol ze prechod na 8.1 mi opravil tento "bug" s ktorym mi nikto nevedel pomoct a na co som skusal uz cokolvek a nevedel som ho odstranit (dokonca aj vymenu telefonu), vid: https://www.youtube.com/watch?v=ErS_PtscLNk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

mirdan wrote:nevíte jak nastavit wifi ať se automaticky zapne např když dojdu domů ?????
Není lepší ji vůbec nevypínat? Žere to nula nula nic..
User avatar
Freeloader
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 397
Joined: Thu Oct 18, 2012 20:41
Zařízení: Nokia 8

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Freeloader »

wifi nic nezere? dobry vtip :grin:
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 265
Joined: Thu Jun 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Location: Brno, South Moravia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Daniel Stiegler »

mirdan: Cortana to umí. Nastavit si oblíbené místo a ve WiFi pak nastavit aby se aktivovala blízko oblíbeného místa.
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by p.a.Ť.o »

Muzes to pls rozvest podrobneji? Koukam na to nastaveni, a jaksi jsem z toho vykuleny... :-/
louskáček
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Tue Apr 15, 2014 6:34
Zařízení: Nokia Lumia 920 WP 8.1

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by louskáček »

Jde vám nainstalovat první file manager na wp 8.1? Mně (L920 ) ne. :-D

link
User avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1099
Joined: Tue Feb 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Cheetah007 »

Tak nevim jak vam ale pred casem mi tu mceza radil kdyz chci vynulovat ted v "inteligentni data" prenesene MB pres data a wifi, ze stacibposunout o rok dopredu citac se vynuluje a pak to vratit zpet.
Vse zafungovalo i ted ale kdyz jsem nastavil pak pak datum zpet udaje se zobrazily zase......opravdu je pro programatory takovy problem umoznit udaje vynulovat?
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 265
Joined: Thu Jun 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Location: Brno, South Moravia

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Daniel Stiegler »

p.a.Ť.o: Když si otevřeš Cortanu tak má nahoře napravo tři čárky, tak si je otevřeš a tím najedeš do nastavení pátá možnost je "places". Zde si předdefinuješ favorite place. V nastavení pro Wi-Fi pak Wi-Fi vypneš a tím se zobrazí možnost kdy má být zase Wi-Fi aktivována, jedna z možností pak je aktivovat Wi-Fi blízko oblíbeného místa.
mouser
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Thu Apr 17, 2014 21:34
Zařízení: Lumia 820

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by mouser »

Na WPCentral jsem se dočetl, že WP 8.1 budou umět zrcadlit obrazovku jak přes Miracast tak přes MHL. Staré telefony (WP8 generace) výjma L1520 nepodoprují Miracast, ale technicky by měly podporovat MHL pokud se nepletu. V nastavení u položky zobrazit mou obrazovku mám výslovně napsáno, že telefon nepodporuje bezdrátové zobrazení obrazovky, ale dále tam je "Připojte ho přes USB.". Tak jsem uvažoval, že bych si koupil MHL redukci (aktivní krabička), ale něco mi říkalo, abych si to nekupoval, ale raději vyzkoušel v obchodě. No v obchodě to nefungovalo, psalo to "Vyhledávám...". Konkrétně jsem zkoušel tady tuto "krabičku" :D http://www.exasoft.cz/delock-adapter-mh ... 89366.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Má již někdo zkušenosti s MHL na WP? Osobně totiž nemám vůbec žádné zkušenosti s MHL ani na Androidu.
godzilak
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Apr 15, 2014 18:46
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by godzilak »

Hele lidi už mi to fakt došt šve, je nějaká možnost se alespon zatím vrátit k WP8 ?? :twisted:
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by Petulinek »

Samozřejmě,normálně flashneš WP8... Přes Nokia Software Recovery Tool nebo přes Nokia Care Suite.
stepanenson
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Mon Apr 07, 2014 14:52
Zařízení: Lumia 920

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by stepanenson »

bude fungovat třeba klávesnice, když ji přes tohle (http://www.exasoft.cz/genius-otg-kabel- ... 90946.html) připojím k Nokii?
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1134
Joined: Sun Apr 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8.1: Všeobecná diskuze

Post by CageJ »

mouser wrote:Na WPCentral jsem se dočetl, že WP 8.1 budou umět zrcadlit obrazovku jak přes Miracast tak přes MHL. Staré telefony (WP8 generace) výjma L1520 nepodoprují Miracast, ale technicky by měly podporovat MHL pokud se nepletu. V nastavení u položky zobrazit mou obrazovku mám výslovně napsáno, že telefon nepodporuje bezdrátové zobrazení obrazovky, ale dále tam je "Připojte ho přes USB.". Tak jsem uvažoval, že bych si koupil MHL redukci (aktivní krabička), ale něco mi říkalo, abych si to nekupoval, ale raději vyzkoušel v obchodě. No v obchodě to nefungovalo, psalo to "Vyhledávám...". Konkrétně jsem zkoušel tady tuto "krabičku" :D http://www.exasoft.cz/delock-adapter-mh ... 89366.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Má již někdo zkušenosti s MHL na WP? Osobně totiž nemám vůbec žádné zkušenosti s MHL ani na Androidu.
podla mna treba FW update
Post Reply

Return to “Windows Phone 8.x”

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests