Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by htcjirka »

No prave a to je to divne..
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Mon Dec 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by SchanoZdenek »

Jo to je jinak zaráží mě že v krabičce nemám záručák to je taky divný nebo normální na unboxing video jsem si nevšiml že by jej měli

Jinak jsem ted zkoušel točit video a to jde normálně = výborně.
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Mon Dec 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by SchanoZdenek »

Ještě otázka na někoho kdo dělal flash na lumii 920 s nokia care suite, když jsem si stáhl FW a dal start, tak mi to hodí revocery failed, má někdo tušení co dělám špatně ?
Verzi NCS mám 2012.51.4.4 a FW 1232.5951.1249.1002
janac_marek
smartguru
smartguru
Posts: 629
Joined: Tue Jun 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by janac_marek »

Na tú baterku je samozrejme omnoho viac aplikácií.
myBattery, Battery Status, Battery for WP8, Battery Info, atď....

Najlepšie sú myBattery a Battery for WP8. Ostatné sa väčšinou pomaly loadujú.
Nattery for WP8 ale občas blbne v grafe. Preto prejdem na myBattery. Je rovnako rýchla, rovnaký design, lepšia.
Tomáš01
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Wed Dec 05, 2012 17:53
Zařízení: NOKIA

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Tomáš01 »

Zdravím, mám takový problém. Někdy když hraju nějakou náročnější hru tak se mi telefon (920) sám od sebe vypne a zase zapne. Je to normální? A lze tomu nějak zabránit? Díky

ps: nejspíše se to tu již zde řešilo, ale jsem líný číst 72 stránek diskuze
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

Ahoj, asi tě nepotěším, ale nic podobného se tu zatím neřešilo, protože to není normální. Pokud se ti to děje jen u nějaké konkrétní hry, může za to možná ta hra, i když u wp se mi zatím nestalo, že by aplikace shodila systém. Další možností je, že máš kus, který patří do množiny postižených občasnými restarty, což by měla vyřešit nadcházející aktualizace. Nicméně podle popisu (restart při zátěži) to bohužel vypadá, že jde o chybný kus a bude třeba lumii vyreklamovat.

zkus to ještě pozorovat a zkusit zjistit, kdy přesně se to stává..
SchanoZdenek wrote:Ještě otázka na někoho kdo dělal flash na lumii 920 s nokia care suite, když jsem si stáhl FW a dal start, tak mi to hodí revocery failed, má někdo tušení co dělám špatně ?
Verzi NCS mám 2012.51.4.4 a FW 1232.5951.1249.1002
verze budou OK, zkusil bych to znovu. Se stejnými mi to fungovalo..
PikeQ
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Tue Jan 10, 2012 13:46
Zařízení: Microsoft Lumia 950, Microsoft Surface 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by PikeQ »

Mám problém a to rychlé vybíjení baterie. Při zátěži jde baterie o 15% za hodinu a během noci(7 hodin nečinnosti) spadla o 45% a to podle mě není normální. Dá se nějak zjistit nějakou aplikací, co žere baterii?
User avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Sat Mar 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by vojta66 »

Ahoj, mám dotaz: jakou aplikaci používáte na sledování příspěvků v tomto - a jiných - fórech ? Něco na bázi Tapatalk. Zatím jsem stáhl Board Express Pro, ale mám problém se přihlásit ke sledování jednotlivých příspěvků ze zvoleného fóra. Vždy mi to hodí chybovou hlášku...dík za info.
SchanoZdenek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Mon Dec 10, 2012 10:50
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by SchanoZdenek »

SchanoZdenek wrote:Ještě otázka na někoho kdo dělal flash na lumii 920 s nokia care suite, když jsem si stáhl FW a dal start, tak mi to hodí revocery failed, má někdo tušení co dělám špatně ?
Verzi NCS mám 2012.51.4.4 a FW 1232.5951.1249.1002
verze budou OK, zkusil bych to znovu. Se stejnými mi to fungovalo..[/quote]

zkoušel jsem to několikrát ale pokaždé ta samá hláška, v momentě kdy by se měl mobil restartovat a měl by začít flash, tak to vypíše Recovery failed, tak nevím co, i ovladače jsem instaloval.
tomato
nováček
nováček
Posts: 27
Joined: Wed Dec 26, 2012 9:49
Zařízení: Lumia 920 black, Omnia 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by tomato »

Ahojte,
pozerám toto fórum už od vzniku a aj na základe Vašich postrehov a pripomienok som si kúpil túto Lumiu. Mám ju asi tretí týždeň, tak pridám i ja nejaké postrehy. Niečo sa vyskytlo i mne, no niečo mi je zatiaľ cudzie :)
Mal som asi štyri reštarty. Dva boli pri hrách a jeden pri prezeraní stránky. Jeden som myslel, že samovoľný, no to už bola vymačkaná baterka. Ináč nič viac.
Baterka mi drží zo 3 dni. Telefón mi skôr slúži na brúzdanie po nete, keď potrebujem niečo súrne na svojej stránke násť alebo zistiť. Čo sa týka rýchlosti, tak je rozhodne o krok vpred pred mojou Omniu 7 s custom ROM 7.8 a to som si myslel, že rýchlejšie to už ani nemôže byť.
Čo sa týka odolnosti, tak ešte mi nespadol na zem, ale na skle už vidím škrábance. Sú to také vlásočnice, no na to ako si dávam naň pozor tak sklamanie. Myslel som, že bude držať viac.Na tom zadnom pliešku nie je absolútne nič.
Čo sa týka fotiek, tak smekám klobúk. Tie nočné fotky sú proste neuveriteľné. Stále mám sánku dole, keď niečo večer cvaknem. Denné zatiaľ niak neohurujú, ale zasa ani nie sú zlé. Niekto spomínal, že večer mu to fotí zle. Nech si v nastaveniach dá nočný režim a nie auto. Fotky by mali byť podstatne lepšie...
Mne sa telefón nezdá v ruke vôbec ťažký. Sedí perfektne a dovolím si tvrdiť, že i "vyššia" váha má na tom svoj podiel. Taktiež zaoblené okraje mi prefektne vyhovujú.
Prisvetľovacia dióda svieti teda poriadne, to má veľké + u mňa
Taktiež som milo prekvapený s updatmi od Nokie. je vidieť, že na tom makajú a stále niečo tunia.
Klávesnica sa oproti WP7.8 zlepšila o kus. Lepšie sa mi na nej píše i ponúkané slová skôr uhádne. Akurát to odpojovanie wifi. no zasa keď zaspím a nechám wifi zapnuté, tak som rád, lebo ráno je baterka úplne v pohode :).
Na fone mám túto ROM: 8.0.9903.10

Chcel by som sa Vás spýtať, či nepoznáte nejakú app, kde by sa automaticky dal nastaviť flight mode o určitej hodine a ráno aby sa zapol telefón. Na starom Asus M10 to bolo a bolo to super :/.
janac_marek
smartguru
smartguru
Posts: 629
Joined: Tue Jun 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by janac_marek »

Toto ešte asi API žiaľ nedovoľujú. Verím, že ďalšie verzie WP budú naďalej API pridávať a programátori sa budú môcť pohrať a ľuďom dodať aj live tiles pre BT, WiFi, atď.... Profile changer a pod.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

vojta66 wrote:Ahoj, mám dotaz: jakou aplikaci používáte na sledování příspěvků v tomto - a jiných - fórech ? Něco na bázi Tapatalk. Zatím jsem stáhl Board Express Pro, ale mám problém se přihlásit ke sledování jednotlivých příspěvků ze zvoleného fóra. Vždy mi to hodí chybovou hlášku...dík za info.
board expres bohužel pro smartmania forum už nefunguje a nikdo neví proč. Dříve fungoval, pak se smartmania stěhovala na novou doménu a od té doby to blbne. Jirka Hrma už si vyměnil s autory boardexpresu několik mailů, bohužel nepřišli na to.. Nic jiného pro tapatalk myslím není. Takže používám mobilní verzi fóra, nebo plnou, která mi nabídne víc možností, když je potřeba.
degustator
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Sat Dec 15, 2012 15:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by degustator »

Mohl by někdo popsat, jak odemknout L920 nebo link, kde se to resi? dik
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Balrog »

mimonaut wrote:
vojta66 wrote:Ahoj, mám dotaz: jakou aplikaci používáte na sledování příspěvků v tomto - a jiných - fórech ? Něco na bázi Tapatalk. Zatím jsem stáhl Board Express Pro, ale mám problém se přihlásit ke sledování jednotlivých příspěvků ze zvoleného fóra. Vždy mi to hodí chybovou hlášku...dík za info.
board expres bohužel pro smartmania forum už nefunguje a nikdo neví proč. Dříve fungoval, pak se smartmania stěhovala na novou doménu a od té doby to blbne. Jirka Hrma už si vyměnil s autory boardexpresu několik mailů, bohužel nepřišli na to.. Nic jiného pro tapatalk myslím není. Takže používám mobilní verzi fóra, nebo plnou, která mi nabídne víc možností, když je potřeba.

Já používám board expres na sledování fora na smartmanii a vše funguje jak má.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

funguje a nefunguje.. Třeba vyfiltrované nepřečtené zprávy. Nelze.. objeví se chybová hláška- Bohužel, spousta věcí nejde..
To mi přijde užitečnější to mobilní fórum, kde se i příspěvky dají vkládat (původně šlo i v boardexpress, bohužel, rovněž nefunguje.)
degustator wrote:Mohl by někdo popsat, jak odemknout L920 nebo link, kde se to resi? dik
Proč bys to dělal?
jinak, odemknout nejde..
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by M.BoBo »

Neví někdo, jestli nejnovější fw 1232.5951.1249.1007 má nějaké další vylepšení, aby to stálo za flash? Třeba opět vylepšený fotoaparát, signál, výdrž (i takhle není malá), apod.? Nechce se mi to zkoušet na blind, kdyby to nic nepřinášelo..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by htcjirka »

Jestli myslis to, ze ma na konci 1007 neznamena, ze je novejsi,ale jen to,ze je pro jine regiony.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by M.BoBo »

díky za osvětu:)
User avatar
vojta66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Sat Mar 27, 2010 13:48
Zařízení: Lumia 1520 White

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by vojta66 »

http://www.wpcentral.com/dredd-vs-zombi ... ws-phone-8" onclick="window.open(this.href);return false;
něco na brou noc ...
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 231
Joined: Wed Dec 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Location: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Massik »

Nevite nekdo, jak je to s přehráváním videa? Když je třeba na youtube nejake video a chci ho přehrát, tak to chce Adobe Flash, jdu na odkaz ke ztazeni a nic. Ani se na Adobe nic nenabídne...
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests