Takze jeste pockam co bude delat to nove pocasi tam.
Ale i tak bych byl rad za pomoc. Treba nova ROM bude mit nejake chyby.
Posilal jste uz nekdo Mirimu nejaky penizky pres PayPal?
Diky.






Cestina:hosic wrote:Jde tam ten REG soubor opsat proste rucne? Vytvorit NAME ak tomu prislusna DATA?
A jeste otazka, jak naucit Miriho ROM ceskou T9? Aby doplnoval slova.
A jak tu cestinu nastavim pro pouziti, nainstaloval jsem ji a porad mi to nabizi anglicka slova.cZip wrote:Cestina:hosic wrote: A jeste otazka, jak naucit Miriho ROM ceskou T9? Aby doplnoval slova.
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest