Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

reseni na vetsinu svych problemu najdes na XDA
koulou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 126
Registrován: pon říj 20, 2008 14:27
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Petřvald

Duttyho ROMky

Příspěvek od koulou »

Dekuji ti za odpoved vazne jsi mi hodne pomohl :roll:
Nicmene jsem to vyresil....
....Hadej kde. ....XDA....
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

kdyby jsi klikl na opovrhovany link, najdes tam navod krok po kroku (i linky na stazeni potrebnych souboru)

mam par dotazu, nahodil jsem Duttyho romku 3.3 protoze mi L26 trosku blbnul:
1) nefunguji mi hardwarova tlacitka pri vypnutem displeji, delalo to i na L26 - nejspis vlastnost romek vychazejicich z 1.56, ze?
2) pri spusteni stroje se mi spusti Opera, v SKTools to neni (pri spusteni), takze to nejspis dela nejaka aplikace, ale na L26 mi to nedelalo...
3) ve FingerKeyb nefunguje name suggest - u L26 to slo, takze nejspis nejake nastaveni...

asi se vratim k L26, az vyda nejakou dalsi verzi...tenhle Dutty neni nejlepsi volba...
fousma
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř bře 18, 2009 8:28
Zařízení: Touch HD

Duttyho ROMky

Příspěvek od fousma »

Je nutno poslední uvedenou verzi flashovat tak složitě, jak bylo o pár stránek zpět uvedeno? Když jsem postupoval přes BLACIMG.NBH na kartě, není to asi ono. Při nabíhání viditelně blbnou barvy a ani phone nejde zapnout.

Díky za pomoc.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: pon lis 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Bydliště: Plzen

Duttyho ROMky

Příspěvek od Lemmy »

fousma: bud to flasnes pres USPL nebo HSPL 1.56 , podle chuti

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=505377
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

s duttyho 3.3 spokojenost až na radio, žere baterku a to dost. Přes noc nabito, jeden hovor o třech minutách a jsem na 80% - špatný, večer tam flešnu 1.13, měl jsem ho v Dutt 3.0 a v pohodě.

pro spermosh : mě tyto neduhy nepotkaly, moc jsem nepomohl, co?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Duttyho ROMky

Příspěvek od spermosh »

mno, mozna se ma vickrat udelat ten HR po nahozeni nove ROM, ja provedl jen jeden
jinak, u tech tlacitek mam podezreni na SPB MS3 - ale to ostatni nevim...
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

pro spermosh :
ad1) uplně stejný - ani v ofiko romkách si neuvědomuji, že by to šlo, v D3.3 nefungují
ad2) a 3) nevím
jsem důsledný !! ha,ha, :???: no aspoň někde :tlem: a dělám skutečně 2x HR
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

dotaz vážení, při přehrání rádia postupuji stejně jako při přehrání ROMky, je to tak ?
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Duttyho ROMky

Příspěvek od Arthenik »

Ano, ale nemusis delat HR. Pak se na XDA jeste resi nejake figle x rilphone.dll, ale tomu jsem uplne neporozumel a radsi te odkazuji tam. :)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duttyho ROMky

Příspěvek od jacek »

právě jsem k Duttyho 3.3, přiřadil zpět radio 1.13., 1.14. moc papá životodárnou energii :-( , dnes nic moc telefonování a byl jsem na 75% stavu baterie.

fleš přes USPL 2.5 proběhl naprosto v pohodě :tlem:
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky

Příspěvek od Kulík »

spermosh píše:kdyby jsi klikl na opovrhovany link, najdes tam navod krok po kroku (i linky na stazeni potrebnych souboru)

mam par dotazu, nahodil jsem Duttyho romku 3.3 protoze mi L26 trosku blbnul:
1) nefunguji mi hardwarova tlacitka pri vypnutem displeji, delalo to i na L26 - nejspis vlastnost romek vychazejicich z 1.56, ze?
2) pri spusteni stroje se mi spusti Opera, v SKTools to neni (pri spusteni), takze to nejspis dela nejaka aplikace, ale na L26 mi to nedelalo...
3) ve FingerKeyb nefunguje name suggest - u L26 to slo, takze nejspis nejake nastaveni...

asi se vratim k L26, az vyda nejakou dalsi verzi...tenhle Dutty neni nejlepsi volba...
1 - přesně tak, dělají to všechny ROMky postavené na 1.56
2 - zřejmě jsi povolil Push Internet, tato funkce si spuští na pozadí Operu
3 - mě to funguje bez nastavování čehokoliv
pravda je, že po flashi se držím rady Duttyho a dělám HR 2x :grin:
jacek píše:s duttyho 3.3 spokojenost až na radio, žere baterku a to dost. Přes noc nabito, jeden hovor o třech minutách a jsem na 80% - špatný, večer tam flešnu 1.13, měl jsem ho v Dutt 3.0 a v pohodě.
Rádiem to asi nebude, 3.3 včetně nového rádia mám v HD od jejího uvolnění a žádný problém s vysokou spotřebou jsem nezaznamenal, řekl bych, že je na stejné úrovni jako u předchozích verzí.
Jinak tahle ROMka je super, subjektivně rychlejší než 3.0, lépe hospodaří s RAM, vychytané drobné chybky z 3.0, prostě spokojenost :-) .


Jo, a flash přes HSPL 1.56 Olinex šlape bez problémů, z D3.0 jsem si odskočil na Mirriho 6.5 9.2 a pak, když jsem si dost pohrál, na D3.3 :grin: .
mick04
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: stř pro 17, 2008 10:34

Duttyho ROMky

Příspěvek od mick04 »

Chtěl jsem se zeptat,co musím udělat, aby šla ROMka flashnout přímo z Storage card. Z PC je to přes USPL bez problémů, ale když to zkusím z karty, není tam USPL a skončím na "Loading..."
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

Duttyho ROMky

Příspěvek od Kulík »

No, musíš tam nejdřív flashnout HSPL :-)
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Duttyho ROMky

Příspěvek od Omni »

Zdravim,

flashnul jsem si posleni Duttyho romku EXSTREAm 3.3. Zatim vsechno v pohode a nemohu si stezovat.
Potreboval bych mensi radu, Nainstaloval jsem si HD TWEAK a v nem v nastaveni PHONE vypnul sleep a fast sleep. Bohuzel telefon stale pri telefonovani vypina displey. Mate taky podobny problem a muze nekdo poradit alternatiivni cestu jak nastavit aby pri hovoru zustal display zapnuty?

Diky

O.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Duttyho ROMky

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Omni
musí být vypnuty první tři položky - 1.1 Fast Sleep, 1.2 Sleep a 1.3 Light Senzor
Uživatelský avatar
Omni
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv bře 20, 2008 22:02

Duttyho ROMky

Příspěvek od Omni »

Diky !!! Na ten senzor jsem zapomnel :-)
Lumiq
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned kvě 17, 2009 10:30
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire

Duttyho ROMky

Příspěvek od Lumiq »

zdravím,
tak se mi konečně padřilo flashnout na duttyho 3.3 a běhá to krásně oproti původní "cz" verzi od sunnysoftu..(až na freeznutí opery, ale cab pro opravu nštěstí dutty vydal :) ) ale měl bych takové 2 hloupé dotázky:

1) Co konkrétně znamenají verze Standard, CVSD & MSVC , resp. jaký je mezi nimi rozdíl?

2) Pokud jeho romku používáte, funguje vám propojení s facebookem, které je v seznamu kontaktů?(mně bohužel nezávisle na druhu připojení nejde přihlášení)

díky za odpovědi(případně odkazy, kde je odpověď a já akorát nejsem schopnej to najít)
Arthenik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: sob pro 27, 2008 19:43
Zařízení: HTC Blackstone

Duttyho ROMky

Příspěvek od Arthenik »

1) MSVC verze obsahuje Microsoft Voice Command, tj. pokročilou verzi hlasového vytáčení, které ti např. poví čas či přepne písničku. Problém je v tom, že program potřebuje dost dobrou anglickou výslovnost, což může hlavně na veřejnosti působit, no... divně. CVSD je ROM s Cyberon Voice Speed Dial, což je už vcelku základní program na hlasové vytáčení, který potřebuje předem příkazy nahrát. Umí volat a otevírat programy, to je ale asi tak všechno. Standard neobsahuje ani jeden z těchto programů.

2) Nefunguje, co vím, tak s tím má problém většina uvařených ROMek.
lukardos
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát dub 17, 2009 20:48
Zařízení: HTC touch HD WM 6.1Dutty"s 3.7 FINAL

Duttyho ROMky

Příspěvek od lukardos »

Zdravim...Tak jsem narazil na mensi problem u Duttyho romky,ale mozna je spise chyba u me.Pridal jsem aplikaci v programu Flip It (respektive aby NFS uder.. aby byl v landscape) A od te doby vzdy kdyz najedu do HTCalba a telefon dam do landscape vzdy se mi zacnou fotky sekat pri zoomovani,ale kdyz ho zase zpatky natocim do Portrait je vse v poradku.Zkousel jsem to i nastavit v Flip It-u,ale nic..porad to dela...Nevim si stim uz rady:((
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů