Prevod HSPL

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Prevod HSPL

Příspěvek od bobik91 »

mohl by mi nekdo prosim poradit vim ze je to na XDA kdyz ja nvm moc se v aj nevyznam a strasne by mi pomohlo kdyby tu nekdo napsal nejakej navudek dik.. potreboval bych z HD HSPL 1:14 dat na 1.54 spousta novejch rom je v 1.54 a kdyz sem neco flashnul byl problem s barvama a absolutne pomalym systemem.. no proste se nedalo pracovat DIKY MOC!!

PS: nema nekdo nahodou java program na sms gratis na WM HTC HD me to neslo sosnout..ale kamarad mi rekl ze to snad nekde videl patral jsem ale program nenasel dik moc!!!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Prevod HSPL

Příspěvek od htcjirka »

Stejne jako jsi flashoval starou verzi HardSPL1.14 flashnes nyni novejsi verzi HardSPL1.56,ktera podporuje zminene SPL1.54 na kterem jsou postaveny vsechny novejsi at uz oficialni ci ukuchtene rom.
Nove HardSPL je zde
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=431217
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Prevod HSPL

Příspěvek od bugsy »

presne tak.. netreba ti ziaden prevod naspät alebo nieco podobne.. rovno na tu HardSPL1.14 flashni HardSPL1.56 a mas to.. ale pozor.. musis hned potom flashnut aj new ROM lebo na tej starsej ROM budes mat problem s farbami
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Prevod HSPL

Příspěvek od dvzd »

bobik91 píše:PS: nema nekdo nahodou java program na sms gratis na WM HTC HD me to neslo sosnout..ale kamarad mi rekl ze to snad nekde videl patral jsem ale program nenasel dik moc!!!
SMS unAccent v2.3.0
http://www.smartmadsoft.com/downloads.html
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Prevod HSPL

Příspěvek od ziminix »

dvzd: On měl na mysli aplikaci, která mu umožní odesílat zprávy přes službu SMS Grátis od Vodafone, která studentům nabízí 300(případně až 600) SMS zdarma do všech sítí. A není to řešené přes online GSM brány. Je to normální java aplikace, akorát je trošku problém ji rozjet pod WM.
Uživatelský avatar
milan cholt
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 26, 2008 21:40
Zařízení: HTC Touch HD & Diamond
Kontaktovat uživatele:

Prevod HSPL

Příspěvek od milan cholt »

měl jsem problém, že když jsem dal 1.56 tak se mi po zpuštění čehokoli na kartě karta jakoby ztratila. A nebyla vidět, systém psal že karta není nainstalována. Po SR jsem jí zase viděl,ale pak zase stejně. Nakonec jsem se musel vrátit k 1.14 a ROM od Davideucka V7. Je to divný. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo víte co s tím? Díky.
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Prevod HSPL

Příspěvek od bobik91 »

ano tento problem s kartou jsem mel take a to dokonce i na 1.14 stacilo mi ale naformatovat kartu a problem byl vyresen..myslim ze tam byli nejake poskozene obrazky a proto mi to vyhazovalo..

s tim programem nikdo nic nevi? rikam slysel jsem ze byl sprovoznen na WM

PS: ten prechod muzu udelat klido na stare rom a pote si nahrat novou? nebude problem s barvami abych se po prehrati vubec dostal do menu? a mohl pripojit telefon k pc abych udelal novou flash?
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů