standartni tema
standartni tema
panove mozna me vyhodite s timto tematem ale na mpx200 wm2003 mate na vychozi obrazovce u klavesy start na displeji logo wm.jak jste ho tam dostat?mam facade 1.10 cz a papzrus 1.3.10cz.diky moc olda 
-
Tomáš Kubec
- smartmaniak

- Posts: 1038
- Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
- Zařízení: Lenovo P780
- Location: Pardubice
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

