WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od kissman »

Naši asijští kolegové ukuchtili 6.5 ROMku pro iPaq 6xx. Těšíte se :?:

Obrázek Obrázek Obrázek

Info přišlo od "kamaráda" z PDAclan.com :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Jiří Hrma »

hm, hmm pěkné ;) ale zatím ty WM6.5 beta ROM za moc nestojí. Je to dobré spíše pro ukázku co od nové verze můžeme očekávat. Rychlost je celkem bídná (Today plugin + hexagonová nabídka jsou dost trhané, a to i na Diamondu 2...). Hold ani Microsoft to zatím nemá optimalizované, ale na dodělání a dokončení vývoje mají ještě celkem dost času=) ale zatím je to spíše na koukání než na běžné používání, nebo je rychlost na iPAQ zařízeních v tomhle směru odlišná?
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Z80 »

cokoli na PXA je rychlejsi nez na qualcomu, mne wm6.5 jede docela svizne, nemluve o zabuguvanosti :)
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Delaron »

vedel som ze ak niekto bude mat informacie tak ty xaxa ked ju budes mat supi je sem inac dikes :-)a dufam ze to bude aspon po cesky xaxa ale nie dufam ze tam bude aspom anglictina

edit/tak co ako to vyzera tou romkou ?? kedy sa chysta ?


Používej edit...Waiet
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od elcrys »

Už jsou dokonce dvě verze:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=496283
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=488170

Než ale bude WM 6.5 pořádně použitelné, tak to si ještě pár měsíců počkáme.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Pipa »

Tak od uterka zkousim WM6.5 a zatim zadny problem. Stabilita bez problemu. Pouze nejde upravit schema z SPB SHell takze to zustava s modrym pozadim ale to je zatim jedina vada na krase na jakou jsem narazil.
JInak obrovsky plus je vsudy pritomne rozhrani noveho IE - tj. jiz zadne posuvniky, ale posuv na screenu tak jak jsme byli zvykli jen v Opere nebo podobnych softech je ted vsude pritomny coz je parada.
Prodleva pri prijimani hovoru je minimalni. GPS facha bez problemu.
Takze zatim jsem na zadny vysloveny bug nenarazil.
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Inarus »

Pipa: skvele,jdu flashovat.Pak se tez podelim o zazitky :-)
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Mamut »

Mate uz nejake bugy, co wifi a BT? Nejaky nekompatibilni soft? Planuju to zkusit tak jestli to ma cenu
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od jajapv »

Tak mám ji zatím jen půl dne a zatím studuji co kde a jak,Wi-Fi funguje,bluetoth taky,TomTom 7 ok,windows live ok,Qip poslední verze OK,total commander ok,skype ok,Phone Log ok,Live Messenger Ok,Spb keyboard OK,SPB Finance OK,PIM Backup 2.8.0.0 OK.SBSH Callendar OK,
Budu dál testovat a poznatky pisnu.
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Mamut »

A co se tyce rychlosti systemu je srovnatelna s Win6.1? Zkouseli jste nekdo zvetsovat pagepool(respektive jaky je defaultni?)?
Inarus
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: stř bře 19, 2008 20:31
Zařízení: Lumia 1320, Dell Inspiron 11 3147

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Inarus »

Tak muzu potvrdit,ze chodi pekne.Nezaznamenal sem zadne chyby.System je svizny a srovnatelny s 6.1. Pagepool sem nezvetsoval,ale premyslel sem o tom.Nakonec sem ale ze strachu, od toho odstoupil,zas takovy odbornik nejsem a nevim jakej je v tomhle rozdil mezi 6.1 a 6.5 (jestli jako ta utilitka funguje korektne i na 6.5).Kolik je nastavena taky nevim,ale memory to v about ukazuje 105,4 MB,pokud si to s necim nepletu,da se to podle toho poznat,nebo ne? :-)

Tak kazdopadne doporucuju zkusit.Jedina vec na co sem narazil jsou problemy s tema zaskrtavacima polickama v pim backup,nejak blbnou a jak se klikaj,tak se postupne zobrazujou vsechny mozny (s fajfcickou,s teckou a tak).Ale aplikace je jinak plne funkcni.A postrasilo me taky kdyz sem mel zamklou klavesu a prisla mi sms a nejakym zpusobem mi vyskocila klavesnice a ja to pres ni nemohl odemknout,ale stacilo vypnout a zapnout display :-D

edit: narazil sem asi na jeden bug,nefunguje klavesa enter (myslim ta fyzicky na pristroji),napr kdyz chci potvrdit vyber ve vysouvacim menu,nebo v zpravach a tak.
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od Mamut »

Tak uz je taky mam, vse se zda v zakladu ok (predelavka je z buildu 21198). V beznem provozu mam volnych jen okolo 50MB RAM z cehoz usuzuji ze pagepool bude patrne nejmene 12MB cemuz by odpovidala i rychlost systemu.
Bugy: Na zacatek je dobre rict ze jsem pomoci SPB Backup 2 uspesne obnovil zalohu z Win6.0 a nejprve se mi nezobrazoval korektne Today kdyz jsem prepnul na klasicky vzhled(ve stylu Win 6.1), chyba byla ze se pod horni listou zobrazil jen "Date" plugin a ostatni pluginy se jako vsunuly pod nej a pod horni listu - tedy ty seradily se jako by tam Date a h. lista nebyly a tim padem jich cast nebyla videt. Po chvili hrani s nastavenim Settings\Today se to ale spravne srovnalo, ale nevim jak presne jsem to udelal.
A ted uz bug systemu: zkousel jsem rychlost 6.5 a zapnul Call of Duty 2 - rychlost perfektni, troufnu si rict ze takhle rychle mi ta hra jeste nesla. Kdyz jsem ji ale vypnul nesla pustit nabidka strat. Snazil jsem se vypnout nejake procesy co by snad mohly prekazet ale pomohl mi az soft-reset.
Dalsi bug co jsem behem hodiny pouzivani nasel je svetly pruh vespodu v nabidce start. Jedna se o svetle sedy transparentni pruh nad dolni listou a stane se to pouze pri pouziti tematu od HP(ktere mi dost vyhovuje,proto me to mrzi).Vznika patrne posunutim obrazku co je napozadi tematka od HP nahoru, vespodu je pak prazdne misto - tedy bud temata nejspis. Je taky nedoladena prusvitnost horni i dolni listy.
Posledni vec, ktera mi osobne vubec nevadi, je ,ze kdyz kliknete na ikonu baterie v horni liste, nezobrazi se obrazovka "Power" jako ve win 6.1
EDIT: Bug s nezobrazovanim detailu baterie se objevuje jen v defaultnim pluginu Win6.5, kdyz jsem ho vypnul tak uz to funguje
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob čer 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

WM 6.5 na iPaq řady 6xx

Příspěvek od ondrasoch »

Tak jsem si taky flashnul verzi 21198 a musim rict ze jsem nadseny...Vizuelni stranka super, stabilita taky, rychlost systemu taky...
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů