Nefunguje aktualizacia

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
ivrubel
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 14, 2009 6:58
Zařízení: SE X1

Nefunguje aktualizacia

Příspěvek od ivrubel »

Skusal som na svojej novej Xperii oficialnu aktualizaciu od SE, pristroj mi po spusteni programu zacne detekovat a tym to konci...kde moze byt chyba?? Mam Windows Vista....a X1 som pripravil podla navodu na zaciatku aktualizacneho programu....:-( Vie niekto pomoct?
Balu_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 22, 2009 3:31
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Libušino údolí 150, Brno 62300

Nefunguje aktualizacia

Příspěvek od Balu_CZ »

Zkus se podívat do pole start/settings/connections/přip. k PC via USB a odtrhnout nabídku Povolení rozšířených síťových funkcí. Měl jsem podobný problém.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

Nefunguje aktualizacia

Příspěvek od KarelMlha »

Tak jsem to zkusil a mám stejný problém. Zmíněnou nabídku mám zatrženou. Mám, ale v Xperii nainstalovanou českou rom dle návodu na ce4you, kdy soubor byl přejmenován na Kovsimg.nbh. S originální původní rom jsem aktualizaci nezkoušel. Jestli je to důvod proč nedochází k detekci nevím. :-(
marsualk
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 16, 2009 17:27
Zařízení: SE Xperia X1

Nefunguje aktualizacia

Příspěvek od marsualk »

Mam velice podobny problem - kdyz pripojim svuj X1 k pocitaci (Win VISTA), vse funguje pres ActiveSync tak jak ma. Pokud se vsak snazim upgradovat ROM (mam puvodni, zatim nijak nedotknuty eng ROM 1.02.931.3) pomoci SEUS (a postupuji podle instrukci), vzdy skoncim pri kroku "probiha identifikace" (resp "identification in progress") - cekal jsem i hodinu, ale nic se nestalo.. Dokazete mi nekdo poradit, predem dekuji za jakoukoliv radu..
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů