Automaticke aktivovani displaye

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od nirman »

Potrebuju radu - nosim PPC v pouzdre na opasku a pokud mi nekdo vola, staci lehce stlacit pouzdro a hovor se prijme. Kdyz mam vyple zvuky a vibrace se zvednutim prerusi, nevim ani, ze mi nekdo vola. Resil nekdo podobny problem? Zkousel jsem najit tweak aby se display neaktivoval pri prichozim hovoru ale marne. Zmenit si prijimaci tlacitko na slide styl ala iPhone beru jako posledni moznost.
Marihuan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: sob úno 23, 2008 23:15
Zařízení: SE Xperia Neo
Kontaktovat uživatele:

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od Marihuan »

Můžu doporučit jedině ten prográmek Slide to unlock...
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od nirman »

Tak v prubehu dneska jsem zjistil, ze v romce, kterou ted mam (flashoval jsem vcera vecer) se ta graficka nabidka prichoziho hovoru zmenila na tento slide bar. Takze vyreseno. Ale co se tyce nastaveni aby pri prichozim hovoru telefon neaktivoval display, to me stale zajima.
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od perm »

je to sice trochu off-topic, ale vidim, ze mas novou ROMku-asi ji mas v anglictine, co? ja jsem si ji taky stahnul z puvodni jsem vypreparoval extROM (poe mam Raphalea od sunnysoftu a nechtel jsem o to prijit, i kdyz to nepouzivam), pak jsem to cooknul do nove ROM, ale po naflashovani jsem se nedostal dal nez na uvodni cernou obrazovku, kde je Touch PRO uprostred a dole 3 cerveny radky :-/ pak jsem zkousel ven i baterku, ale nic. tak jsem sel pak do bootloaderu a naflashoval puvoni a je to ok.ale stve me to, tak se ptam...
diky a jeste jednou se omlouvam za offtopic
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od nirman »

Ano, mam ji v EN. Nechtel bych popravde cestinu ani kdyby to byla ROMka CZ jako takova.
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Automaticke aktivovani displaye

Příspěvek od perm »

naslo se nejaky reseni?
mam pouzdro Krusell a malokdy se mi podari vyndat PRO ven, aniz bych vzal ci odmitl hovor...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů