Xperia X1: ROM

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Tonda512: no ja si myslim, ze prispevky typu
napiste filipovi,ja nelituju atd. pise sam filip.Je to na ruznych forech, vsude skoro stejne a vetsinou od nekoho,kdo ma minimum prispevku v diskuzi.
On se tam muze kdokoliv prihlasit mnohokrat-pod ruznym jmenem....
Bobisky
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:26
Zařízení: Xperia

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Bobisky »

Ty jsi ale Tonda, na tomto fóru jsem ode dneška ale na semanii, už dříve. Xperii mám od Vánoc od TM a CZ ROMKU od neděle, a je to posun, co mohu posoudit, tak lépe fotí.
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Bobisky :tak to dokaz a napis jak se to instaluje.
Ja Ti klidne 300Kc poslu.
Pouze je nechci davat ,,vyderaci"... Pokud by to delal sam-tak klidne,ale o tom pochybuji, kdyz sam pise, ze je to original...
vikino
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 16, 2009 17:26
Zařízení: HD2 Droid, BlackBerry Torch

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od vikino »

Ivyn: Tak to se k tobě klidně přidám a pošlu mu taky něco :-)
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Bobisky :co Ty na to?Uz mas dve nabidky!
Bobisky
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:26
Zařízení: Xperia

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Bobisky »

Nevím jaký má Filip podíl na CZ ROM a proč to zatím lze jen přes něj, z vašich příspěvků mi přijde jak kdyby ji někde odcizil a vytvořil si na ni monopol, což mi tak nepřijde.
Normálně jsem mu napsal, on se vzdáleně připojil na moje PC, nahrál si tam software podobný SEUS (ten pak zase odinstaloval) a pak mi přehrál ROM. Můžete počkat na Koldu.O, ten nyní pracuje taky na CZ ROM a uvidíte. Jinak rovněž můžete sledovat toto fórum a uvidíte vývoj ohledně češtiny http://forum.semania.cz/index.php?topic=19465.0.
Jinak já si zatím na flash netroufám a jsem rád, že mi to udělal Filip, protože takhle měl ten proces pod kontrolou a kdyby něco, tak se na to může hned podívat. Dnes jsem poprvé udělal HR, protože mi tam Resco contact manažer udělal paseku, tak třeba někdy ROMku flashnu, ale zatím mi to takto vyhovuje.
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Bobisky:Opakuji-pokud je pravda, ze je program oficielni-tak odkud by ho asi mohl mit????
http://semania.mobilmania.cz/oficialni- ... e-zde.html
Co se tyce pomoci s instalaci-ja bych kazdemu take pomohl-ale zcela urcite ZDARMA! A stydel bych se-kdyby mi nekdo-treba i dobrovolne-poslal nejake penize!
Pokud preklad udelaji pracne po vecerech jini-nebylo by od nich nic nemoralniho-chtit za to penize. ALE vsiml sis-ze by za to nekdo neco chtel?Mozna mi to uslo-ale zatim nikdo....
Jinak-aspon zatim-flashnes ROM-zase pouze s pomoci Filipa-aspon podle popisu-jak Ti to instaloval to tak vypada...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel Filip tuto rom nevytvoril a pritom si na ni dela monopol.Xda komunita by ho za toto ukamenovala.
Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Swedis »

Zdravim chlapy,

tak k tomu Filipovi, je mi jedno, že jsem musel platit, prostě jsem měl nutkání vyzkoušet něco nového, chtěl jsem zkusit, jak bude fachat, tak jsem zaplatil a s romkou je jináč spokojenost, šlape opravdu rychleji, aspoň teda dle mého názoru, ale co mi strašně vadí je opera 9.5, mám build 15431 a zaboha mi např. u stránek seznam, centrum a některým dalších nepřizpůsobí obraz rozlišení. U staré rom od výrobce, opera šlapala perfektně, seznam se mi zobrazoval, normálně jako na pc, proto bych Vás chtěl strašně poprosit, jestli byste mi někdo neposlal tu verzi s ofiky romky, díky moc
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Bobisky:Napis aspon-co to byl za SW kterym to filip instaloval.Ja uz jsem na neco prisel, ale nevim, zda jdu spravnym smerem...

EDIT:
Nový příspěvekod TakyPepa 27. 2. 2009 12:06
Tak se v tom vyznejte...

Zeptal jsem se u MS:
Dobrý den, vážení přátelé!
V souvislosti se stále odkládaným zahájením prodeje "české" Xperie se na internetu objevují nejrůznější dohady, případně "zaručené" zprávy, vyznívající v tom smyslu, že za zdržení je odpovědný MS. Jsem jedním z netrpělivých čekatelů na českou Xperii a proto si dovoluji požádat Vás o odpovědi na následující otázky:
Skutečně ještě MS nedodal česky komunikující Windows mobile pro tento telefon?
Kdy, podle Vašeho názoru, bude Xperia s "českými" Windows mobile v prodeji?
Je pravda (a pokud ano, tak proč) zakázal MS dodatečnou instalaci "českých" Windows mobile do telefonů zakoupených s anglickou verzí systému?
Doufám, že mi odpovíte.

A odpověděli:
Dekujeme Vam, ze jste kontaktoval Zakaznicke centrum spolecnosti Microsoft
Vec: Česká verze Windows mobile pro SE Xperia X1

Reseni: v ramci Windows Mobile zalezi vzdy na vyrobci daneho zarizeni, jestli danou verzi, ci dany jazykovy balicek bude podporovat a bude ho do zarizeni instalovat. Bohuzel tedy nedokazeme rici za vyrobce Xperia, kdy bude tento balicek do sveho zarizeni instalovat. Spolecnost Microsoft nezakazuje instalaci ceskych Windows Mobile do telefonu ktere byly zakoupenu s anglickou jazykovou verzi. Vzdy zalezi na danem vyrobci telefonu zda zmenu umozni ci nikoliv.

Pokud mate dalsi dotazy, nevahejte se na nas prosim obratit.

S pozdravem, s pranim pekneho dne.

Microsoft s.r.o.
Zakaznicke centrum
"Všichni doufají, že Oskara čeká jen léčba." (Tisková zpráva Novy o prasátku...)

EDIT2:

Příspěvekod Swedis » pát úno 27, 2009 11:03
Zdravim chlapy,

tak k tomu Filipovi, je mi jedno, že jsem musel platit, prostě jsem měl nutkání vyzkoušet něco nového, chtěl jsem zkusit, jak bude fachat, tak jsem zaplatil a s romkou je jináč spokojenost, šlape opravdu rychleji, aspoň teda dle mého názoru, ale co mi strašně vadí je opera 9.5, mám build 15431 a zaboha mi např. u stránek seznam, centrum a některým dalších nepřizpůsobí obraz rozlišení. U staré rom od výrobce, opera šlapala perfektně, seznam se mi zobrazoval, normálně jako na pc, proto bych Vás chtěl strašně poprosit, jestli byste mi někdo neposlal tu verzi s ofiky romky, díky moc


Tak tos nejak na posledni chvili opravil-ne? Jeste pred chvili tam, bylo neco o vydirani...ne? Filip na tebe udelal bububu...?!


Jinak co se tyce opery-napis ,,dobrodeji" filipovi, treba Ti to za dalsich 300Kc opravi...ha,ha...
Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Swedis »

žádný bububu, nebylo... jen jsem to psal v rozhořčení, kvůli tý opeře, nakonec jsem se rozhodl, že s nikým nebudu vést žabomyší války. Věděl jsem do čehu do, takže psát, že souhlasim s tim, že je to vydírání je nesmysl. Je pravda, že pokud rom nepočeštil on sám, je blbý si brát od někoho prachy... já bych to také neudělal, ale každej jsme nějakej. Jinak vždy když jsem potřeboval pomoci s ochotou mi pomohl. Kvůli opeře zvažuji, že se vrátím k původní romce :-D . Nevíte náhodou jakej je build v tý původní rom??? Díky moc
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

Swedis
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 03, 2008 0:13

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Swedis »

idealni by bylo, kdyby si mi sem hodil, teda pokud mas tu puvodni rom, jen to cislo opery, ktere najdes v menu-napoveda-vice o aplikaci, je tam to peticisli, tak to by mi moc pomohlo, diky. Jinak se omluvam, ze pisu bez diakritiky, ale pisu z mobilu
Ivyn
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 25, 2009 11:31
Zařízení: Xperia 1

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Ivyn »

No jeste vcera jsem mel-ale dnes ji uz nemam...zkus se mrknout nekam na internet-treba to tam bude....

edit by admin: Necituj poslední příspěvky!
Marihuan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: sob úno 23, 2008 23:15
Zařízení: SE Xperia Neo
Kontaktovat uživatele:

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Marihuan »

Na semanii.cz se oběvil zajímavý návod (ZDE http://www.ce4you.cz/forums/view_topic. ... st-316751j ) jak dostat CZ ROM (od Philipa - ZDE http://philipfotos.com/SEMania/X1i_CZ/) do Xperie....zkoušel to někdo ? Mně to nejde...ale problém bude asi u mně, něco určitě dělám špatně :oops:
zahi
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 31, 2007 14:33

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od zahi »

zkoušel. včera jsem jí přesně podle návodu natlačil do telefonu. zatím ji tam mám bez jakých koliv nových problémů
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od htcjirka »

Přejmenování pamětové karty

Ti kdo maji CZ rom,muze vzniknout problem ze Storage Card je prejmenovana na Pamětová Karta.Nekterym programum to muze vadit(tento nazev se vetsinou nepreklada,v minulosti jiz vznikl stejny problem na HTC Kaiser)
Lze ji prejmenovat zpet na Storage Cad pres registry.

\HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles \SDMemory\Folder

Když to ale to neuděláte hned po čerstvé instalaci ROM,tak dejte pozor na to,že některé již naistalované programy budou mít uloženou cestu na kartu se starým názvem a proto pak po prejmenování(již výše uvedeným způsobem) bude potřeba jejich přeinstalace.
Marihuan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: sob úno 23, 2008 23:15
Zařízení: SE Xperia Neo
Kontaktovat uživatele:

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Marihuan »

Tak jsem to tu ROMku testnul a šlape hezky....ale je celkem záhul zvykat si po takové době zase na češtinu :-D :-D

Edit: Jo a lituju ty kteří za to zaplatili tomu ´´dobrodějovi´´ ze semania.cz :roll:
Bobisky
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 26, 2009 9:26
Zařízení: Xperia

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Bobisky »

Hmm, já ničeho nelituji a spíše lituji tebe :roll:
Marihuan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: sob úno 23, 2008 23:15
Zařízení: SE Xperia Neo
Kontaktovat uživatele:

R2AA011 v češtině!

Příspěvek od Marihuan »

:tlem: :tlem: :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů