Ikony datového připojení

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
tom-cz
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Fri Jan 16, 2009 20:09
Zařízení: HTC Touch Diamond
Location: Jihlava

Ikony datového připojení

Post by tom-cz »

Někdy, zejména když jsem pár dní mimo dosah HSDPA, se při návratu do oblasti s pokrytím HSDPA objeví v liště "zasíťované" H. Po pár hodinách, kdy párkrát použiji např. wifi atd. se ikonka změní na "plné" H. Viz. screeny.
V návodu jsem nic nenašel, akorát že "plné" H znamená Služba HSDPA je k dispozici. Datové připojení přes mobilní síť nepoužívám.
To samé se mi jednou stalo s edge (mimochodem edge u O2 je fakt tragédie).

Nevíte jaký je rozdíl mezi těmito ikonami?

Screeny:
Zasíťované H
Plné H
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Ikony datového připojení

Post by IkE Blaster »

Pokud vím, tak toto jsou jen chyby grafiky :lol: Ale ruku do ohně bych za to nedal
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 404
Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Plzeň

Ikony datového připojení

Post by wizaard »

Co znamenají, přesně nevím, ale chyby grafiky to URČITĚ nejsou - jsou to normální ikony. Můj odhad je ten, že se objevují, když se do sítě člověk přihlašuje - během té doby je tam "síťovaná" ikona, pak se změní na plnou. Diamond má ale občas se stavovými ikonami problémy co se týče zpoždění, takže i tam může být problém.
tom-cz
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Fri Jan 16, 2009 20:09
Zařízení: HTC Touch Diamond
Location: Jihlava

Ikony datového připojení

Post by tom-cz »

Jo, díky za vysvětlení. Jen mě tak zajímalo co to znamená. Někdy je to zasíťované háčko v liště pár minut, jindy půl dne. Asi s tím má diamond problém. Všiml jsem si taky u nabití baterie, že se třeba dlouho drží na xx% a pak najednou spadne třeba o 15%. Ale co s tím nadělám, že :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Ikony datového připojení

Post by IkE Blaster »

No, já jen vím, že takovéto ikony jsem u jedné ROMky měl pořád, u druhé občas, jak říkáš ty, a u nynější je nevidím nikdy :)
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Ikony datového připojení

Post by koumes »

Já bych to viděl ještě jinak.Bo když valim krtkem a sem v tunelu mezi stanicemi,nemám signál GSM.Tudíž je datová ikona "šedá"-se síťkou.A když se vrátím zpět na signál-vylezu z krtka-mam datovou ikonu plnou,čili sem na full GSM signálu. :-)
GSM myslím fšechny freqnce.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests