HTC universal, problem s reproduktormi

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
kenzo
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 11, 2007 18:42

HTC universal, problem s reproduktormi

Příspěvek od kenzo »

Potreboval by som poradit. Znicoho nic mi prestali ist systemove zvuky na. Nejde ani alarm, zvuky klaves, zvuky displeya ani windows media player. Ale prichadzajuci hovor zvoni normalne, takze reproduktory funguju. Cez sluchatka idu vsetky zvuky normalne. Ak niekto vie co s tym je tak prosim napiste, dakujem...
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Takze toto je znamy problem u HTC Universala.
Problem ma dve mozne priciny:

1) 3.5 mm Jack je zaseknuty jsou tam na konci toho jacku uvnitr dva kontakty ty jsou spojeny pokud jsou sluchatka venku = zvuky hraji z reproduktoru a pokud jsou sluchatka zasunuta jsou plisky roztahnuty a zvuky jdou do sluchatek.

reseni: nezbyva ti nic jynheo nez jak silenec zkosuet zasouvat a vysouvat sluchatka to 3.5 mm jacku a jeste v nem otacet tim konektorem plechy se snad hnou a spoji se po vytezeni sluchadel.

2) Je to chyba FLEX kabelu, ktery spojuje LCD se zakaldni deskou, muze byt vadny staci jen spaten pripoejny nebo jen lehoulince poodpojeny, nebo opotreobvany preruseny kontakt v jendom z mnoha kabilku v te smicce a jiz je tetno rpoblem na svete.

Takze nejdrive zkus variantu 1 pokud nepomuze napsi mi PM nebo na ICQ a dohodnem se, mohl bych se ti na tveho Uniho mrknout ;-) snad se ti to povede rozchodit.

edit: vsiml jsem si jeste ze pises, ze pres sluchatka jdou vsechyn zvuky vp ohode tak to je na 90% zavada 1
Uživatelský avatar
HeadHunter
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 21, 2005 10:15
Bydliště: Vyškov/Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC universal, problem s reproduktormi

Příspěvek od HeadHunter »

Zdravím, nechtěl sem zakládat nové vlákno tak se přidám k tomuhle problému. Po pádu na zem (cca 30cm výška :???: ). Přestaly, stějně jako kolegovi, fungovat na Unim všechny zvuky přes reproduktory. Přes sluchátka funguje úplně všechno. JuriGem popisovaný postup se sluchátky jsem zkoušel, ale nezabralo to. Takže to vypadá, že se při pádu hnul flex? Nebo si myslíte, že by mohl být problém ještě horší?
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC universal, problem s reproduktormi

Příspěvek od JuriG »

Tak to vypada na problem s flex kabelem. Pokud mas zajem napis PM a muzeme se neak dohodnout mrknul bych ti na to ;-)
Uživatelský avatar
HeadHunter
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte čer 21, 2005 10:15
Bydliště: Vyškov/Brno
Kontaktovat uživatele:

HTC universal, problem s reproduktormi

Příspěvek od HeadHunter »

Super, moc diky :). Jen nevím jak ho k tobě dopravit. V okolí Brna se asi nepohybujes, že? V Liberci mám sice rodinu, ale ukážu se tam tak jednou do roka :-(. Tak snad jen pošta?
Jen mě ještě napadá...pokud spustím hovor a chci přepnout na "Speaker on" tak Uni nereaguje, stejně jako když jsou právě připojená sluchátka...
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

HTC universal, problem s reproduktormi

Příspěvek od JuriG »

Jak rikam muze to byt spusta pricin, kazdopadne nejlepsi bude kdyz na to kouknu osobne ;-) napsi mi SZ a dohodneme se pres ni.
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů