core player hází chybu

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
spacirv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Fri Dec 12, 2008 21:07
Zařízení: HTC HD2

core player hází chybu

Post by spacirv »

CorePlayer najednou začal psát, že "Nepodařilo se ověřit uživatelské ID/seriové číslo." Ale nikde není možnost zadat SN zvova, je tam jenom OK,ale po znáčknutí se program ukončí. Zkoušel jsem to přeinstalovat, ale pořád to dělá to samé. normálně to ale chvilku fungovalo.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

core player hází chybu

Post by Jiří Hrma »

Odinstaluj program znovu a pak ještě smaž složku CorePlayeru v adresáři \\Application Data, tam si Core player ukládá některá nastavení. Pak by to po čisté instalaci mělo jít. Neměnil si náhodou Owner name v nastavení telefonu?
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest