HOMESCREEN STEJNÝ JAKO NA COMPU ?

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
E.T.
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Fri Aug 25, 2006 0:23
Location: Praha

HOMESCREEN STEJNÝ JAKO NA COMPU ?

Post by E.T. »

Rád bych si udelal prostředí na display stejne jako je v bežném compu při použití XP-ček,tzn. že bych chtel aby byl start v levém dolním rohu,lišta ve které se zobrazují spuštené programy v dolní části a abych si mohl na obrazovku tedy na display dat ikony programů kam bych chtel proste jako na bežnem compu určite chápete co mam na mysli...Doufám že to jde bych byl rád.......
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 216
Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Location: Strakonice

Post by Jiří Hálek »

mas na mysli neco takoveho? kdyz tak se koukni sem
Attachments
jav_qvga_764.gif
jav_qvga_764.gif (254.67 KiB) Viewed 3792 times
Luckyn
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Fri May 19, 2006 20:14
Contact:

Post by Luckyn »

Tohle jsou taky widle ale uz visty =)
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 216
Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Location: Strakonice

Post by Jiří Hálek »

yop, ale nic jinyho sem zrovna nemel po ruce :-D a jestli to E.T. zaujme tak si snadno vybere neco podobnyho v odkazu co sem mu dal
E.T.
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Fri Aug 25, 2006 0:23
Location: Praha

Post by E.T. »

no to už je lepší,proste bych si chtel udelat věrnou kopii svého prostředí na compu víš,by to mel tento přístroj určite zvládnout :o) Spíš já abych to zvládnul hihi :o)
Jiří Hálek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 216
Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
Location: Strakonice

Post by Jiří Hálek »

Projdi si to forum, neco urcite najdes :tlem:
E.T.
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Fri Aug 25, 2006 0:23
Location: Praha

Post by E.T. »

ok,já to prolezu,kdybych se ničím neuspokolil,tak se ozvu !!!! zatím dík
E.T.
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Fri Aug 25, 2006 0:23
Location: Praha

Post by E.T. »

nejak mi to vůbec nefachá
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest