HOMESCREEN STEJNÝ JAKO NA COMPU ?
HOMESCREEN STEJNÝ JAKO NA COMPU ?
Rád bych si udelal prostředí na display stejne jako je v bežném compu při použití XP-ček,tzn. že bych chtel aby byl start v levém dolním rohu,lišta ve které se zobrazují spuštené programy v dolní části a abych si mohl na obrazovku tedy na display dat ikony programů kam bych chtel proste jako na bežnem compu určite chápete co mam na mysli...Doufám že to jde bych byl rád.......
-
Jiří Hálek
- častý přispěvatel

- Posts: 216
- Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
- Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
- Location: Strakonice
mas na mysli neco takoveho? kdyz tak se koukni sem
- Attachments
-
- jav_qvga_764.gif (254.67 KiB) Viewed 3792 times
-
Jiří Hálek
- častý přispěvatel

- Posts: 216
- Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
- Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
- Location: Strakonice
-
Jiří Hálek
- častý přispěvatel

- Posts: 216
- Joined: Wed Nov 30, 2005 18:01
- Zařízení: Od Nokie přes HTC, Eten, Motorolu, Samsung po BB
- Location: Strakonice
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

