Gyrator - aplikace pro majitele HTC s pohybovým senzorem

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

Podle toho, jestli aktivujes zmenu polohy pomoci stylusu (zaskrtnou "stylus) nebo podle orientace (zaskrtnout "orientation"). Imho nevim, k cemu ti to je, v praxi potrebujes jen nastavit vyjimky programum, ktery se nemaj otacet a pak mozna jeste smazat ten zamek pomoci stylus in/stylus out.
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Na většinu mi tento supr návod sedí, ale na telefonování a psaní sms ne...pořád se mi to otáčí. Když použiju ten trik s class a vytazeným stylusem, tak to telefonování i sms okno pojmenuje jako "Dialog" a stejně to otáčí dál. Čím jste si to vypli vy?
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

Popravdě nevypli.. Nikdy netelefonuju s mobilem otočeným a u SMS se mi to jednou dokonce hodilo :) .
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

No já právě dneska ještě ležela v posteli když mi někdo volal, tak jsem si to nad sebe naklopila ať vidím kdo volá a celý se to natočilo a tím tošku kouslo (zbrzdilo) a asi 2-3 vteřiny trvalo než to zareagovalo na zvednutí sluchátka.
To samý, když píšu sms v leže.
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

No, jak tak koukám, tak v menu events je přednastavé položka "Pickup Call (Phone)", mám jí uplně dole dvě místa pod "Rotate". Nemohlo by to být tohle s tím, že to chce trochu upravit (dát nad položku "rotate" a ještě si s tím pohrát..) ?
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Aha, no tuto položku jsem hned na začátku smazala, aby mi to nezvedalo automaticky telefony. Gyrator mám stejně jen kvůli navigaci, kterou stejně nepoužívám denně, takže jsem to vyřešila vypnutím gyratoru :wink:
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od milos797 »

no ja som si dnes obe presunul nad rotate a pomohlo. ale ked mi niekto vola tak to obracia. Takze ono asi treba vsetko osobitne -zaavolat si, vybrat a vlozit stylus...
Fred
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 16, 2008 21:36
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Fred »

Já jsem to v tom gyratoru vyřešil tak, že jsem v menu všechny events vymazal a nastavail jsem si tam jen ty aplikace, které chci, aby se mi otáčely. Mám tam např. TomToma, SMS atd. Takže telefon se všude chová zcela normálně a otáčí jen mnou zvolené programy.
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Takže když telefonuješ (třeba na infolinku) a obrátíš to na vodorovno nic se ti neotočí?
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Shooter »

Souhlasim s Fredem, ze lepsi než Gyratoru rikat co nema otacet, je asi co otacet má... taky se to tak chystam udelat, protoze jinak je to docela o nervy nekdy.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Gyrator

Příspěvek od SirTom »

můžete prosím napsat jak to konkrétně máte nastavené aby se to otáčelo např. pouze při psaní mailu? Nějak jsem to zatím nebyl sto nastavit. díky
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Gyrator

Příspěvek od Yoda »

Taky by mě to nastavení zajímalo. Nebylo by možná špatné, kdyby někdo kdo má už nastavené jednu možnost a někdo kdo má nastavenou druhou možnost, poskytl ke stažení ten soubor applications.ini
Jenom mě to tak napadlo, že by to mohlo spoustě uživatelů ušetřit práci...
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od milos797 »

Mne sa zdá, že gyrator funguje trochu presne naopak. Teda otáča všetko, čomu nedáš výnimku. Teda tam sú nejaké veci predvolené, ale vžky keď nainštalujem nový program, tak musím túto výnimku urobiť, ak chcem aby mi to neotáČalo. A to praktický vylučuje možnosŤ, Že to môže fungovať naopak - že keď všetko vymažete tak vám nebude otáčať nič.
A s tým súborom to je tiež asi blbosť, pretože každý má nainštalované iné veci, to znamená iné podmienky a neviem či by to korektne fungovalo. KaŽdopádne nastavenie je otázkou 1 minúty na jednú aplikáciu - to nieje nič zdĺhavé.
Fred
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 16, 2008 21:36
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Fred »

Ne ne, gyrator neplní funkci že otáčí vše a jen se přidělují vyjímky, co otáčet nemá.
Jak píši, doporučuji celý seznam vymazat a přidělovat si tam jen to co potřebuji otáčet. Pak to nedělá zmatek např. při volání, kdy se s původním nastavením displej otáčel. Uvedu příklad např. aby se mi to otočilo, když chci napsat SMS v landscape režimu -
- gyrator
- menu
- events - vše smažte - pak přidržet prst na displeji
- add events - vznikne položka new rule - přidržte na této položce prst a zvolte edit event
- event name - tady si to pojmenujte jak chcete ,, např. rotate sms,,
- application - pokud v seznamu nenajdete váš program, tak jej jednoduše do horní kolonky napište tak, jak je pojmenovaný v program files. Takže pro SMS napíšete v tomto tvaru SMS \ MMS
- orientation - tady zaškrtněte vše
- stylus - necháme prázdné
- actions - zaškrtneme položku rotate screen a zvolíme apply

nyní přidržíme prst na vytvořené položce a zvolíme orientation

to je vše

Tento postup je stejný u všeho co chcete otáčet, jen doplňujete programy ...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Gyrator

Příspěvek od SirTom »

díky, mezitím jsem na to přišel.
Jen doplním, že pokud tam program není nebo to nejde, lze dát v applications "learn window class" (až zešede), pak se dostat do požadovaného programu a vytáhnout a zatáhnout stylus. V té chvíli se to přepne zpět do Gyratoru a program bude doplněn automaticky.

taky mi tento model, tedy vše zakázat a jen něco povolit přijde lepší.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Shooter »

Jeste k tomu jak ten gyrator funguje. Hlavnim eventem je tam event Rotate kterej otaci vsechno, ale kdyz se nad nej da nejakej disable tak u ty aplikace na kterou se ten disable vztahuje se nic neotaci. Takze obratit to je naprosto jednoduchy.. staci smazat rotate(ktery funguje vsude) a nahradit ho stejnejma podminkama, ktery maji ale nastavenou aplikaci.
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Výborně díky moc:) Vpodstatě to natáčení potřebuji jen u SMS a Navigace, takže je tato metoda mnohem pohodlnější a perfektně funkční :tlem:
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od milos797 »

No mne to prave na iGo nefunguje korektne. Vam to ide?
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

Gyrator

Příspěvek od Lutri »

milos797: mě to taky nefungovalo korektně na Igo8,3, tam ale pokud ho chceš na ležato, tak musíš změnit nastavení v .ini souboru.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Gyrator

Příspěvek od htcjirka »

iGo spolecne s gyratorem chodi nalezato bezproblemu.Zalezi jakou pouzivate,jestli tu predelanou z PNA na PDA(v8.3.2.64873 Nov 13 2008) nebo oficial PDA v8.3.2.64029 Nov 7 2008.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů