Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Jiří Hrma »

Díky, přijato a staženo, zběžně jsem se do toho díval, ale mám teď ještě další práci a přípravy na zítra, pokusím se k tomu dostat v průběhu volna nebo na začátku roku.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Shooter »

PRO ty co se podileji na tomhle vylepseni fora bych asi vzkazal 1, diky :) a 2, ze bych se k vam asi pripojil... Ze zvedavosti sem postahoval asi 50 free utilitek a programku tak kdyz uz sem v tom a budu zkouset co funguje, tak bych udelal nejakej ten .doc s tim jaky z tech programu sly, ke kazdymu nejakej strucnej popis, hodnoceni popr. lepsi alternativy apod.
Takze pokud by byl zajem tak nejak dejte vedet. Jinak myslim, ze zejtra bych to mohl zvladnout takze nejpozdejc na jeziska to mate pod stromeckem.
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Legend »

http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... C_Software
http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... Software_1

http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... ware_Games


První dva odkazy je seznam podporovaného softu, třetí je seznam podporovaných her. Díky za snahu, ale tady toho je asi nejvíc, co jsem kde našel.
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Shooter »

No vybral sem namatkou par mych programu co chci zkouset a v tom seznamu vubec nejsou(a myslim ze to nebude tim ze by nefungovali, nejsou to proste od nijak slavnejch "vyrobcu"), ale tak jak chcete :).
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Legend »

Pokud je to tak, tak se ten seznam samozrejme hodi! Jen asi vyckej, az (jestli) se s forem celkove bude neco dit a pak se to tam doplni - ted by hrozilo, ze by se to nedopatrenim smazalo.

Diky za pomoc :) .
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek

Příspěvek od Shooter »

pohoda
/edit: udelam to asi tak, ze napisu vlastni seznam a ten z netu prelozim a pridam ho k tomu
tarabulus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 15, 2008 18:41
Zařízení: htc touch hd

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od tarabulus »

chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s max-shopem a jestli tam maji oficialni cz verzi? Ten obchod mi prijde podivny.predem diky
zdf
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 18, 2008 13:13
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od zdf »

Na starou Nokii se mi veslo 150 SMS, ale na nove HDcko se mi jich vejde jen 25. Jde ten limit nejak zvetsit nebo zaridit aby se ukladali na kartu?
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Shooter »

Nevim to jiste, ale neco mi rika ze 25 SMS je jen limit co se ti ukazou v TF3D.
zdf
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv pro 18, 2008 13:13
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Praha

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od zdf »

No prave, ale když smažu SMS v TF3D tak mi zmizeji z Inboxu. Jak to delate s esemskami vy ostatni?
Beren
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř pro 31, 2008 12:02
Zařízení: HTC Touch HD - Blackstone

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Beren »

Zdravim,
Jsem uz nejakou dobu rozhodnut, ze si HTC touch HD koupim, ale mel bych predtim jeste jeden dotaz. Myslite ze ted v "povanocnich slevach" pujde Blackstone s cenou dolu, nebo se jeste nejakou dobu udrzi?
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Legend »

Těch pár stovek, o který to v průběhu prvního čtvrtletí spadne, není moc velkej rozdíl. Blackstone nemá konkurenta, je to dál nejvybavenější telefon na trhu, ohrozit ho může až N97, která je ale naplánovaná až na druhý čtvrtletí a i pak se nedá očekávat nějakej velkej pokles zájmu o HD. Takže bejt tebou, tak kupuju rovnou..
Beren
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř pro 31, 2008 12:02
Zařízení: HTC Touch HD - Blackstone

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Beren »

Diky za odpoved, jeste me trapi jedna vec :] na to jak tu uz tyden prolizam forum, jsem se porad nerozhodl zda vzit CZ nebo EN. S anglictinou nemam problemy ale tak v cestine je to samozrejme lepsi, nicmene z toho co sem tu cetl je ceskej preklad od Sunnysoftu pomerne nekvalitni navic sem tu nekde cetl ze je to jenom prepsana EN verze takze to zpomaluje mobil. Co byste jako uzivatele doporucili?
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Legend »

Nemám možnost srovnání s ENG verzí, tak ti napíšu, jak to vidím já s CZ.
CZ překlad je podle mě tak 50%, styděl bych se ho vydat. Nicméně důležité věci jsou přeloženy normálně a tak pro uživatele Touch Flo 3D (až na záložku počasí, která je podle mě ale zbytečná) čeština vypadá snesitelně. Stejně většinu času práce s HTC budeš v nějakém programu, který bude povětšinou v ENG. Já jsem si pochvaloval CZ u nastavení, které je občas v anglické verzi hůře srozumitelné pro lidi, kteří mají první takový přístroj, a ještě angličtině moc neholdují.

Shrnu to:

+ překlad nastavení
+ překlad záložek Touch Flo 3D (až na počasí)

- ne zcela dodělaný překlad
- cena CZ verze (k dnešnímu dni stojí stálo téměř o 900,- víc)
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Shooter »

Jeste bych te trosku doplnil. Ja jsem se taky na posledni chvilu jeste rozhodoval jestli CZ nebo EN ale vyhrala EN. A to z tehle duvodu:
1, Pomoci registru se da upravit TF3D a je cesky VCETNE POCASI.
2, Drtiva vetsina programu, ktera upravuje hlavni uzivatelske prostredi(tzn.nejpouzivanejsi veci) se da prepnout do mnoha jazyku(cestina taky).
3, Casem stejne prijde ten InterWrite vytazenej z Cz verze a pujde to i tem co si koupili EN verzi.
Takze to jeste shrnu do praxe:
Koupil jsem si EN verzi a po asi tejdnu, kdy jsem si ten mobil prizpusoboval a zkousel programy(a stale sem si jeste nestihl ani zmenit zvuk vyzvaneni :) ), tak si pripadam jako bych byl v ceskym systemu a to protoze TF3D mam po uprave registru cesky a pak mam ceskej WkTask, kterej ma spousta moznost(zmena jasu/hlasitosti, panel rychleho spusteni, task manager a mnoho dalsich) a vzhledem k tomu, ze je v cestine a pouzivam ho snad na kazdym kroku tak si pripadam jako v ceskem systemu.Ten Wktask ukazuje 1,minimalizovana okna programu a nabidka Wktasku se vyvola dlouhym stiskem tlacitka OK takze jako opravdu jak ceskej system.
No a v EN ti tam zbydou jen nektery programy a potom nastaveni(mimo TF3D) a v tom se clovek vyzna uplne vpohode protoze je to jako u PC. Jedina vec co mi na ty EN verzi vadi jsou pokrocily nastaveni datovejch pripojeni(Wifi a BT) protoze tam se to jen hemzi odbornejma terminama. Ale je to pokrocily nastaveni takze na to aby ste se pripojili pres wifi nema vliv.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od Wolfenzi »

Beren píše:Zdravim,
Jsem uz nejakou dobu rozhodnut, ze si HTC touch HD koupim, ale mel bych predtim jeste jeden dotaz. Myslite ze ted v "povanocnich slevach" pujde Blackstone s cenou dolu, nebo se jeste nejakou dobu udrzi?
S cenou dolu by mohl jít možná tak iphone, který šel před vánocema cenou nahoru (velice chytrý tah, dětičky už ho měly slíbenej za určitej peníz a když pak maminka zjistila že zdražil, tak ho stejně koupila protože to slíbila :tlem: ) .
Touch HD je věc kterou když někdo chce tak mobilum rozumí a takový člověk moc nekouká na to kdy jsou vánoce. Pár stovek možná, tisícovka těžko. Až bude představenej Touch XD, tak možná pujde víc dolu :grin:
upi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 02, 2009 12:47
Zařízení: HTC touch HD

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od upi »

mam jeden naprosto pitomy dotaz, ale k tomu to tady vlastne slouzi, ne ? :-D

jde mi o to ze sem lama, a skousel sem si nastavit pozadi na obrazovku today, (prvni vec co sem udelal kdyz sem si koupil HD byla ze sem vypnul TF3D a nechal sem si normalni obrazovku) problem je v tom že dkyž si chcu nastavit obrazek na pozadi tak je neuvěřitelně zesvětlený, nevíte proč ? da se to nastavit nejak normalne ?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od tslany »

někde na to byla cesta, ale osobně doporučuji vytvořit si vlastní témátko i s obrázkem. Poslouží k tomu špičkový program ThemeGenCE
upi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 02, 2009 12:47
Zařízení: HTC touch HD

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od upi »

opravdu mi pro zacatek bude stacit ten obrazek, az nekdy budu mit vic casu tak se mrknu i na ten program :-)

edit: už sem to našel :-D wm je opravdu předevšim system a ne uživatelske prostředi, všechno v tom jde, a když to nejde tak se najde program co to dokaže.... :-D ještě že sem si nekoupil ten iphone :-D z toho bych se zblaznil asi
md379
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:31

Spousta naivních otázek ohledně HDčka

Příspěvek od md379 »

Dobrý den,
mel bych dotaz o velikosti, mozna i prakticnosti HDcka :-) papirove je stejny jako Iphone 3g, ale Iphone mi presto pripada mensi(asi jen opticky), ptam se proto, zda je mozny mit Hdcko v klidu v kapse u kalhot napriklad..(Iphone pry bezvyhrad ano)...take by me zajimalo ovladani jednou rukou a vstricnost tohoto pristroje na ovladani prsty, pze preci jen se technologie pro ovladani prsty lisi od Iphonu, ktery je k tomu primo predurcen(neni to jen velikosti displeje)....Jsem prave velikym fandou Hdcka-jediny schopny pristroj, ktery posadil Iphone napr... ;-) (o Omnii skodamluvit) a uz na 99,99% rozhodnut pro jeho koupi......Predem Vam vsem dekuji za vstricnou odpoved
P.S. Kdyztak pripojte i nejake osobni postrehy-spise negativa pokud nejake existuji, jelikoz pozitiv je vsude habadej :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů