Částečné vypnutí lokalizace

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Krwell »

Zdravim, chci se zeptat, jak se dá vypnout lokalizace, třeba jenom na určité programy, konkrétně se mi jedná o vypnuté lokalizace při odesílání souborů přes Bluetooth, protože při lokalizaci je špatně umíšněná tabulka s hláškou a tudíš neni vidět nalezená zařízení, ale to už se to řešilo a v sunnysoftu mi řekli že se dá loklaizace jenom částčně vypnout. Neví někdo jak na to ?
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Sir Andrew »

Částečnou lokalizací možná mysleli jen CZ klávesnici.
Doporučuji ale vypnout lokalizaci úplně. Překlady jsou strašné a stejně podstata PDA je, že si můžes instalovat programy třetích stran, které mají svůj jazyk nezávislý na systému.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Krwell »

tak jo ,moc dík za odpověď
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Sir Andrew »

Nemáš vůbec zač.
Pokud se rozhodneš pro úplné zrušení lokalizace, tak sem potom napiš jak se Ti s tím dělá - třeba inspiruješ další lidi nespokojené s prací SS.
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Krwell »

jo eště menší dotaz ať nezakládám novej topic, neexistuje nějakej program pro přenos přes bluetooth ? že by se to dalo používat místo toho co je normálně ve windows, asi se vyjadřuju jak blb, ale snad to někdo pochopí, chtěl bych aby mi například zobrazoval podrobnější přenos dat přes bluetooth, jako kolik toho už z daného souboru bylo odesláno , kolik zbývá atak :)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Sir Andrew »

Viděl jsem tuto volbu u Total Commanderu a Resco Exploereru, ale určitě to umí i další programy. Měla by to být základní vlastnost každého souborového manažera.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od wizaard »

Krwell píše:Zdravim, chci se zeptat, jak se dá vypnout lokalizace, třeba jenom na určité programy, konkrétně se mi jedná o vypnuté lokalizace při odesílání souborů přes Bluetooth, protože při lokalizaci je špatně umíšněná tabulka s hláškou a tudíš neni vidět nalezená zařízení, ale to už se to řešilo a v sunnysoftu mi řekli že se dá loklaizace jenom částčně vypnout. Neví někdo jak na to ?
V nastavení InterWrite (Start -> Settings -> Systém -> Sunnysoft InterWrite) dole Informace o verzi a tam si odškrtáš, co nechceš používat.
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od sanchezz »

Já bych chtěl, aby se mi ta klávesnice po soft resetu nezobrazovala jako defaultní, můžu nastavovat co chci ale vždycky je ta klávesnice od sunnysoftu defaultní, proč?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zkus si naistalovat tweakovací aplikaci Tweaks2k2, nemám ji sice na HDčku otestovanou, ale lze v ní vypnout ty softwarové klávesnice, které nechceš používat a nastavit tu, která se má používat jako defaultní, dej pak vědět, zda to pomohlo.
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od sanchezz »

Tak bohužel, tímto prográmkem to nevypnu.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od wizaard »

Výchozí klávesnici nastavíš v nastavení InterWrite hned na první stránce (Start -> Settings -> Systém -> Sunnysoft InterWrite). Já tam mám nastavenou Full QWERTY a vše funguje (samozřejmě i po restartu). Na další obrazovce nastavení IW si můžeš nepotřebné klávesnice vyházet (slovenskou a tak).
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od sanchezz »

V IW to dávno nastavený mám, mám tam nastavenou jako výchzozí full qwerty, a po restartu tam byla ta klávesnice sunnysoftu, no zkusil jsem odstranit ty klávesnice sunnysoftu v IW a po restartu mi vždy naběhne klávesnice s názvem "Klávesnice", přitom nechci aby mi nabíhala, můžu třeba nastavit jako defaultní SPB keyboard a stejně po restartu bude jako defaultní "Klávesnice"...
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od wizaard »

Tak nevím... Každopádně - kdybys tím hodně trpěl a předtím to fungovalo, udělej hard reset.
Uživatelský avatar
sanchezz
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: úte črc 15, 2008 10:44
Zařízení: HTC Desire
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od sanchezz »

Rozhodně mi to zas tolik nevadí, ale já už dělal i HR... :-)
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od martintrestik »

HR na to nemá žádný vliv, mě to taky dělá, můžu si nastavit Úplnou QWERTY a pořád nabíhá klasická klávesnice (ostatní jsem v IW smazal)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od wizaard »

V tom případě to může být zase jedna z chyb narychlo udělané lokalizace... CEE ROM to snad jistí.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Milan Pištělka »

Tato chyba (default kbd) se vyskytuje pouze u HTC HD, u Diamonda jsem to nepozoroval u žádné z asi pěti ROMek.
U HD to s lokalizací nemá nic společného, už jsem vyzkoušel 3 ROMky a dělá to u všech.
Někde jsem zahlédl zmínku o řešení, ale nevím kde. Až to najdu, tak to sem ihned dám.
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od martintrestik »

Na takovou odpověď jsem čekal díky, aspoň mám jistotu, že to není chybou češtiny.
Mobmaster
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 06, 2007 22:15
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od Mobmaster »

Dobrý den,
Mám uplně stejný problém. Zkusil jsem IW lokalizaci, ale po pár dnech jsem ji vymazal. Pořídil jsem si Spb keyboard a nelze ji nastavit jako defaultní. Zkoušel jsem mnoho programů na změnu defaultní klávesnice (SKtools, SIPChange z XDA developers, G4 Sip Change) Nic z toho však nepomohlo. Zvláštní je, že když vejdu do menu programy ihned po zapnutí HD, chvíli tam Spb defaultně je, pak ji ale "něco" přebije a po chvíli se objeví klasická "klávesnice". Hledal jsem hodně o tomto problému, ale nic kloudného jsem nenašel. Takže se připojuji k žádosti o řešení. Předem děkuji.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

Částečné vypnutí lokalizace

Příspěvek od wizaard »

No tak to bude nějakou systémovou aplikací spouštěnou po startu zařízení - to není nic neobvyklého. Můj bývalý E-TEN zase vždycky po restartu (zhruba po 8 vteřinách) vrátil zpět místo vibrací zvonění.

Tyhle věci se dají obejít MortScriptem, který se spustí po startu. Otázka ale je, jestli to je úprava v registrech, nebo ta sama aplikace to natvrdo nutí - pak s tím nic neuděláš. Kdybych věděl, jak to je, uměl bych napsat skript MortScriptu.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů