Gyrator - aplikace pro majitele HTC s pohybovým senzorem

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Gyrator - aplikace pro majitele HTC s pohybovým senzorem

Příspěvek od Yoda »

Nainstaloval jsem si Gyrator. Funguje skvěle, ale potřeboval bych nastavit, aby se mi nepřetáčela navigace iGO8 - bohužel v možnostech nastavení "Applications.ini" je pouze TomTom a nevím jak tam přidat (nakonfiguravat) iGO8.
Díky za radu.

Aplikace je freeware a je ke stažení zde. Určena je pro všechny majitele HTC komunikátorů s pohybovým senzorem a umožňuje nastavit různé akce pro rotaci aplikací atd... vyzkoušejte :-)
http://gyrator.brins0.net/

Obrázek
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od BEZY »

Spusť gyrator, jdi do menu > events
Vytvoř novou událost (Add event) a tu pak edituj (Edit event)
Nějak ji pojmenuj a v záložce application dej > Learn Window Class.
Spusť iGO a vyndej a zandej stylus. Teď by se ti to mělo přepnout zpět do Gyratoru se správnou třídou okna.
Na záložkách Orientation a Stylus zatrhni vše a v sekci Actions nic. Apply changes.
Teď u této event v popup menu zvol Orientation.
A poslední krok, tvoje nová událost musí být NAD událostí "Rotate", tudíš tvojí událost musíš Promote nebo naopak "Rotate" musíš "Denote"

Takhle sem postupoval u některých oken, která sem nechtěl aby se přetáčela a fungovalo...
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Gyrator

Příspěvek od Yoda »

BEZY: Moc díky, takhle jsem si to nějak představoval, vyzkouším a dám vědět výsledek.
Yoda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 23, 2008 5:58
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Kladno

Gyrator

Příspěvek od Yoda »

Ještě jednou díky, odzkoušeno a funguje to skvěle - žádné přetáčení.
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

BEZY: Díky za návod, já už byl z toho HTC Alba na prášky. Teď ještě malá otázka, je možné nějakým nastavením dát zámek displeje při jeho vypnutí? Přeci jen přes stylus in/out to neni tak elegantní.
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od BEZY »

Na to používám PocketShield

http://pocketshield.netserver01.com/
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Wolfenzi »

K čemu gyrator je v praxi ? Mě přijde že to přetáčení u hodně věcí musí naopak překážet a bude se to muset zakazovat a u jiných věcí to bude jenom k prdu (průzkumník třeba) . Jediný co mě hodně láká je word, protože chci landscape klávesnici. Jak se tady bavíte o tom jak mu něco zakázat, tak nejde spíš nastavit že mu povolim jenom ten word ?
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

Zakaž všechno ostatní..

Landscape mode se hodí ve víc věcech (psaní SMS, WORD, prohlížení PDF etc.) a v těch, u kterejch je to jedno, tak nepřekáží.

Jinak Pocket shield jsem zkoušel a moc spokojenej jsem nebyl, to už byl Slide2Unlock2 lepší..
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Já jsem si gyrator nainstalovala vpodstatě jen kvůli TomTomu abych jej měla na šířku. Akorát se mi teď začaly sekat filmy :( Předtím vše hrálo naprosto vpohodě, ale jakoby těď gyrator žral paměť.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak to s těma filmama mě moc nemotivovalo ke stáhnutí :D Doufám že je to náhoda :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Gyrator

Příspěvek od htcjirka »

Gyrator pouzivam a filmy bezi porad stejne,gyrator urcite na to vliv nema.Pameti ma HD az az
BEZY
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:21
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od BEZY »

Legend píše:Jinak Pocket shield jsem zkoušel a moc spokojenej jsem nebyl, to už byl Slide2Unlock2 lepší..
Teď sem vyzkoušel S2U2 a po tom co se mi při příchozim hovoru kousnul telefon, až sem ho musel resetovat tl. pod krytem, tak se vracim zpět k PS

Ale ještě ohledně Gyratoru, už sem ho odinstaloval. Ze začátku to byla dobrá machrovinka, ale zjistil se mže ho vlastně k ničemu nepotřebuju..
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Shooter »

Tak a ikdyby se kvuli tomu sekaly filmy tak ten Gyrator proste vypnu ne? Neni potreba to tak prozivat. Mimochodem to se seka kvuli tomu, ze kdyz si to v tom playeru pustis v landscape tak si otocis i mobil aby jsi na to videl(logicky) a kdyz ho otocis tak Gyrator zacne prechroustavat data a chce otocit display a proto je to sekani, ale je to jen chvilkovy pak je to vpohode.
Silvretta
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř pro 24, 2008 21:29
Zařízení: HTC Touch HD

Gyrator

Příspěvek od Silvretta »

Už se to právě seká i když jsou úplně všechny aplikace vyplý, i gyrator.
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Gyrator

Příspěvek od bobik91 »

prosim vas kde se da ten gyrator stahnout hledal sem to tady i na netu a nemuzu to najit.. :oops: nebo to neni freeware?
martintrestik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 191
Registrován: pát lis 14, 2008 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Bydliště: .: In Your Mind :.
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od martintrestik »

Asi si hledal špatně Google to našel během vteřiny
http://gyrator.brins0.net/
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 312
Registrován: stř říj 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Shooter »

No ja se musim trochu zastat toho co to nemohl najit, protoze kdyz sem to hledal ja tak jsem sice nasel jednu stranku(na kterou i odkazovaly ostatni) a bylo tam asi 6 verzi a docela sem nevedel jakou stahnout. Takze tady mas tu co pouzivam ja na HD.
Přílohy
gyrator.cab
(36.4 KiB) Staženo 360 x
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Gyrator

Příspěvek od bobik91 »

prosim vas neexistuje nejakej navod.. nasel jsem jednu stranku kde se tak nejak lehce vysvetluje co a jak ale ja to moc nepobral..
1) jak udelat aby se do toho stylus vubec nezapojoval? docela me to stve vyndat tusku zandam a uz to mam zamkli...
2) nejak presnej vyznam tech cisel? prosim dekuju moc. a jak nastavit aby se to nekterzch programu vubec nedotklo? dekuju moc
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Gyrator

Příspěvek od Legend »

BEZY píše:Spusť gyrator, jdi do menu > events
Vytvoř novou událost (Add event) a tu pak edituj (Edit event)
Nějak ji pojmenuj a v záložce application dej > Learn Window Class.
Spusť iGO a vyndej a zandej stylus. Teď by se ti to mělo přepnout zpět do Gyratoru se správnou třídou okna.
Na záložkách Orientation a Stylus zatrhni vše a v sekci Actions nic. Apply changes.
Teď u této event v popup menu zvol Orientation.
A poslední krok, tvoje nová událost musí být NAD událostí "Rotate", tudíš tvojí událost musíš Promote nebo naopak "Rotate" musíš "Denote"

Takhle sem postupoval u některých oken, která sem nechtěl aby se přetáčela a fungovalo...
Tohle je bezchybný návod na to, jak udělat aplikaci vyjímku, aby byla Gyratorem nepostižena (vhodné u navigace, alba etc.).

A co se týče tvého prvního dotazu, tak v menu "events" stačí smazat tuším hned první položku (lock) a zamykání je konec..
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned pro 30, 2007 9:25

Gyrator

Příspěvek od bobik91 »

a muzu jen co znamenaji ty cisla kdy pak sem v tom events a podrzim to na tom co sem vytvoril a zatrhnu jen stylus tak tam mam 2 kdyz stylus a orientation tak tam mam 3 a kdyz jen orientation tak 1 co to presne znamena,?
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů