JAVA

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Návštěvník

JAVA

Příspěvek od Návštěvník »

Nvi nekdo proc me pri nahravani souboru .jar
Java Virtual Machine vyhodi????
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Re: JAVA

Příspěvek od Jiří Hrma »

Anonymous píše:Nvi nekdo proc me pri nahravani souboru .jar
Java Virtual Machine vyhodi????
skus trochu specializovat svuj dotaz ? jaky ams OS ? co mas za smartphone ?
sugi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 16, 2005 17:45
Bydliště: ostrava

Příspěvek od sugi »

Mam mpx200 a win2002
vzdycky kdyz ji spustim v pruzkumnikovi tak mi to pise please wait a pak mi to napise neco s URL
Jackal21
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon čer 20, 2005 23:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal21 »

Takže postupuj takhle:
Nejprve spustíme aplikaci JAVA která se nám skrývá pod označením MIDP-AMS v základním menu …
Můžeme bud intalovat z internetu
ObrázekObrázekObrázek
A nebo můžeme soubory nasypat do mobilu a pak se zadává cesta file:///
Pokud je cesta dobrá , vypadá to takle …
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek
Převzato ZDE
sugi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 16, 2005 17:45
Bydliště: ostrava

Příspěvek od sugi »

Najede mi progres a pak me to vyhodi a napise The URL (tu cestu) does not appear to be a valid URL.
keithpaja
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 27, 2005 11:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keithpaja »

mam problém,nejde mi nainstalovat java programy do Java Virtual Machine z karty,nevim jakou cestu mam napsat,zkoušel jsem i file:,ale nejde to.Zkusil jsem nainstalovat novy java emulátor z tohoto serveru,ale zase tady je další problém.Programy se instalují,ale nejdou,ani jeden...Poradíte co s tím?
Radek Mikudík
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob čer 18, 2005 11:08

Příspěvek od Radek Mikudík »

Vsem doporucuji pouzivat java emulator Delta MIDP 2.0. Tento program pouzivam od zacatku, co mam MPx200 a nejsou s nim problemy - je rychly (coz se treba o Java Virtual Machine Rozhodne rici neda) a instalaci provadi primo ze souboru .jad a .jar z pametove karty (neni nutno zadavat cestu URL a instalovat pres GPRS).
sugi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 16, 2005 17:45
Bydliště: ostrava

Příspěvek od sugi »

a kde si ho stahl??
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Radek Mikudík píše:Vsem doporucuji pouzivat java emulator Delta MIDP 2.0. Tento program pouzivam od zacatku, co mam MPx200 a nejsou s nim problemy - je rychly (coz se treba o Java Virtual Machine Rozhodne rici neda) a instalaci provadi primo ze souboru .jad a .jar z pametove karty (neni nutno zadavat cestu URL a instalovat pres GPRS).
Radek Mikudík
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob čer 18, 2005 11:08

Příspěvek od Radek Mikudík »

Anonymous píše:
Radek Mikudík píše:Vsem doporucuji pouzivat java emulator Delta MIDP 2.0. Tento program pouzivam od zacatku, co mam MPx200 a nejsou s nim problemy - je rychly (coz se treba o Java Virtual Machine Rozhodne rici neda) a instalaci provadi primo ze souboru .jad a .jar z pametove karty (neni nutno zadavat cestu URL a instalovat pres GPRS).
??
Honza

Příspěvek od Honza »

mám MIDP 2.0 bohužel po nainstalování aplikace (konkrétně Oskarek) se mi aplikace sice zobrazí, ale po spuštění mě to vyhodí zpátky a aščkoliv žere paměť nikde se na ni nedá přepnout... co s tím?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

a co mas za smartphone ? Ja jsem chvili provozoval oskarka pod MIDP 2.0 na mpx200 a fungoval bez problemu. Jeste skus vyzkouset program GiboSMS, ten je dostupny jak v java verzi, tak i v SP verzi... vice na http://sms.dynawest.cz a nebo si jej muzes stahnout v nasi download sekci.
DUDY

Příspěvek od DUDY »

kde prosímtě můžu stáhnout Delta Java MIDP 2.0?díky předem
gtom
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 20, 2005 22:34

Příspěvek od gtom »

Delta MIDP 2.0 muzes stahnout napr. z www.coolsmartphone.com (nutna free registrace)

Jedinou vyhodu Delty vidim v moznosti instalace primo z SD karty.
Rychlost je docela nizka, viz. ma MPx220: jbench1 = 5750b a jbench2 = 125b v Delte...oproti 13500/730b z Java Virtual Machine...otazkou je jak moc se da verit vysledkum benchmarku:-)

Javove programy temer nevyuzivam tak me nebijte za nazor...
mpx_forever

Příspěvek od mpx_forever »

Radek Mikudík píše:Vsem doporucuji pouzivat java emulator Delta MIDP 2.0. Tento program pouzivam od zacatku, co mam MPx200 a nejsou s nim problemy - je rychly (coz se treba o Java Virtual Machine Rozhodne rici neda) a instalaci provadi primo ze souboru .jad a .jar z pametove karty (neni nutno zadavat cestu URL a instalovat pres GPRS).

Muzete mi nekdo poradit jak instalovat *.jar z pametove karty.
mpx200_WM2002_Delta MIDP 2.0
gtom
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 20, 2005 22:34

Příspěvek od gtom »

Muzete mi nekdo poradit jak instalovat *.jar z pametove karty.
mpx200_WM2002_Delta MIDP 2.0
Delta MIDP obsahuje 2 programy: JavaInst a DMIDP.
Java aplikace instalujes tim ze spustis JavaInst. Do prvniho editboxu zadas svuj nazev pro instalovanou aplikaci a v dolnim editboxu zapises/vyhledas cestu k jar souboru. Uspesna instalace souboru neni nijak hlasena, pouze neuspesna.

Java aplikace pak jednoduse spoustis v programu DMIDP.
Uživatelský avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob zář 16, 2006 8:46
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od SMARTGURU »

Sorry že se tak blbje ptám, ale s toho coolsmartphone to neumím stáhnout zaregistroval jsem se. (alespoň doufám) a naplala se mi informace že mám chybnou E-mailovou adresu.. Proto jsem si stáhl program midng java. a nainsaloval podle vašich pokynů jbenchmark 3d spustil jsem ho a naskočila hláška please wait. Tak jsem čekal ale pořád nic.. Program nenaskočil. :-( Tak mi prosím poraďte co s tím..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

a zkousel si i jine midlety (treba GiboSMS Java, Opera Mini 2.0...)? Pokud ne, testni je, kdyz pujdou, tak si proste emulator s jbenchmarkem neporadi (je celkem dost midletu, ktere proste nespusti, a to ani nepocitam technologii JAVA 3D).
Uživatelský avatar
SMARTGURU
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: sob zář 16, 2006 8:46
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od SMARTGURU »

Amark rozjedu v pohodě, ale asi to bude jen tím, že jbenchmark je prostě moc náročnej.
Podhajsky.P
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 24, 2006 22:12

Příspěvek od Podhajsky.P »

Vím že to bude znít blbě ale jak jsem tak pročítal toto forum tak mi nějak není jasné k čemu přesně ten program slouží a když jsem ho chtěl najít a stahnout abych ho testnul tak se mi ho nepodařilo ani najít takže se omlouvám za svůj blbej dotaz . Poked tento program někdo vlastníte byl bych velice rád kdyby jse mi ho zaslali na e-mail : [email protected] . Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů