Aplikace na psaní SMS

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Post Reply
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Posts: 515
Joined: Sat Feb 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Aplikace na psaní SMS

Post by Vitezslav2 »

Je nějaká aplikace na psaní SMS?Co má vlastní klávesnici a avyužívá více řádků při psaní?
Nevíte někdo,proč se při odeslání SMS nad kontaktem oběvuje ,,Multimediální zpráva"?
Post Reply

Return to “Samsung (Omnia)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest