standartni tema

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

standartni tema

Post by olda »

panove mozna me vyhodite s timto tematem ale na mpx200 wm2003 mate na vychozi obrazovce u klavesy start na displeji logo wm.jak jste ho tam dostat?mam facade 1.10 cz a papzrus 1.3.10cz.diky moc olda :)
e-v@n
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Sat Sep 30, 2006 22:46

Post by e-v@n »

Vo wm 2003 to asi nepojde je to len vo wm 5.0 a neda sa to niako zrusit ani zmenit.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

Post by Tomáš Kubec »

Je to i ve WM 2003SE. Například Motorola MPx220.
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest