Qmail - problem s email.cz

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
uli
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 03, 2008 18:00

Qmail - problem s email.cz

Příspěvek od uli »

Zdravim,
pouzivam nekolik emailovych adres, ktere stahuju do Thunderbirda v PC, Notebooku a taky do Qmail v MDA Vario III. U pocitacu mam nastaveno odebrani ze serveru po 30 dnech, protoze chci mit postu k dispozici na obou.
Qmail v MDA funguje v pohode, akorat u uctu na email.cz se mi zpravy stahujou porad dokola. Stahnu 160 zprav co se mi tam za poslednich 30 dnu nashromazdilo - oznacim jako prectene (nebo prectu) a pri pristim spusteni Qmail se mi krome novych zprav stahnou i ty stare znova a tak je tam mam 2x atd... - vsechny duplicity presunu do kose a smazu, a pak je smazu z kose a stejne se priste stahnou znova, kdybych to nemazal, tak bych je tam mel uz 10x ... zajimavy je ze adresa na seznam.cz (coz by mel byt stejny server) toto nedela a nastaveni klienta je pro oba shodne....

Rad bych vedel jestli nekdo podobny problem neresil, pripadne neznate nejaky jiny postovni klient, ktery je podobne jednoduchy nicmene poskytuje dane moznosti nastaveni.

Diky
rafej
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 09, 2008 0:07
Zařízení: HP ipaq 614 EN WM6.0
Bydliště: Praha

Re: Qmail - problem s email.cz

Příspěvek od rafej »

Několikrát se mi stalo něco podobného. Nevím, jestli to určitě pomůže, ale zkus nastavit tohle:
1) Tools - Account...
2) vybrat příslušný účet
3) tlačítko Property - záložka Advanced a zaškrtnout Add Message-Id

Mělo by to pomoct, ale někdy to zlobí i tak, a to i na doméně seznam.cz nejen na email.cz.
uli
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned srp 03, 2008 18:00

Qmail - problem s email.cz

Příspěvek od uli »

Diky,
ale bohuzel mam toto zaskrtnute od zacatku.

Ahoj
pirda
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát čer 01, 2007 7:37
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Qmail - problem s email.cz

Příspěvek od pirda »

Nevite jak na QMail nastavit, aby se stahovalo treba jen poslednich 5 dni, ale pouze headery? Zkousel jsem tam nastavit Sync filter, ale jakmile tam je neco jineho nez Always, tak to stahuje i tela zbrav :-(

Dik za info
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] a 68 hostů