Omnia a surfovani po netu....

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
alpinab5
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 19, 2008 23:21

Omnia a surfovani po netu....

Příspěvek od alpinab5 »

Da se na Omnii celkovedobre surfovat po netu? Myslim priblizovani stranek, hledani, nekde jsem cetl ze Opera na dotyk kolikrat ani nereaguje a celkove surfovani spis horsi....!
XeeS
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř lis 21, 2007 17:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Praha, Česká Republika

Re:

Příspěvek od XeeS »

Podle toho jaké otázky jsem od tebe četl, Omnii si nekupuj, je na tebe moc složitá!!! Kup si nakou Nokii...

1. Surfování na Omnii a ješte k tomu s předinstalovanou Operou je težkej Luxus! Přešel jsem ze Smartphonu (S710) protože podle mě tamtudy cesta nevede...

2. Už jsi někdy viděl navigaci třeba do Auta co by se potřebovala připojovat pořád na Internet? Tuhle otázku tady slyšim už po několikáté a nechápu kterej "idiot" to rozhlásil! Samozdřejmě, že se některé typy navigací připojují při prvním přihlášení, nebo na aktualizaci, ale k čemu by ti byla navigace s potřebou netu na Sněžce???

3. Aspoň zatim neplatim za Internet nic, Omnia má Wifi a s dnešním počtem Free HotSpotů (žiju v Praze a v Regensburgu) to zatim nepotřebuju...

Snad ti to pomůže! Ale radim ti dobře s tvejma znalostma bych se do Win. Mobile nepouštěl, spláčeš nad vídělkem! Good Luck
alpinab5
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 19, 2008 23:21

Příspěvek od alpinab5 »

Mas pravdu, smart s WM jsem zatim nemel ale chci to zkusit, tak se ptam na veci ktery jsem cet a ktery mi nejsou jasny, abych treba nekoupil neco s cim nebudu spokojeny.....
jakarte
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 05, 2008 18:36

surfovani

Příspěvek od jakarte »

Moje zkusenosti s Omnii a Operou jsou dobre.Kdyz je obsezeny pocitac tak jej Omnia plne nahradi.Jediny problem ktery vadi je,ze se nemohu prihlasit k uctu pokud je zatrzena volba "trvale prihlasit na tomto pocitaci".Ale to muze byt chyby v nastaveni.
Takze u mne spokojenost.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti