Kopírování do omnie

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Kopírování do omnie

Příspěvek od Invius »

Zdravím zkušené uživatele omnie. Vzhledem k tomu, že mám svůj první smartphone, tak mám pro mne zcela zásadní, pro vás však naopak rutinní dotaz. Co musím udělat pro to, abych si nainstaloval program do omnie.kam se to musí zkopírovat, co se tam musí zmenit atd. Protože já si tam ani nenahraji ten DIVX- píše mi to nějakou chybku... DÍKY VŠEM! :P
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nemáš svůj první smartphone, ale první Pocket PC. Omnia není smartphone, jak se řada uživatelů chybně domnívá.

Nainstaluj si ActiveSync (XP) nebo WMDC (Vista) pak budeš moct instalovat aplikace do telefonu a synchronizovat. Omnii také můžeš připojit jako Mass storage. Návod, jak instalovat, najdeš v sekci Návody. Zkus používat tlačítko hledat, spousta věcí se tady už řešila dříve.
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Příspěvek od Invius »

No jo, ale z toho, co jsem četl je patrný postup - synchronizovat, spustit v PC EXE soubor, přejít licenční ujednání a ve volbě, kam instalovat, dát tu cestu k mobilnímu zařízení, které by se v té nabídce míst k instalaci měla objevit. Avšak mě se tam pouzeobjeví ono zařízení pouze při kliknutí na tento počítač, nikoliv v nabídce, kam instalovat program. Nemá se třeba ještě něco změnit v názvu nebo v příponě programu, nebo co bych s tím měl dělat. Tohle je hrozný mít dobrý pocket PC a neumět ho pořádně využít :cry:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na PC jen spusť instalátor, do PPC se ti pak přes ActiveSync nakopíruje CAB soubor, u kterého si vybereš (až přímo v zařízení), kam ho chceš instalovat.
Invius
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte říj 07, 2008 20:37

Příspěvek od Invius »

A co třeba soft, který vůbec instalaci nepotřebuje? myslím tím lepší verzi bubble breakera. Tam mi to píše nějakou chybu
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti