Spekulace: Pracuje HTC na modelu Touch HD Pro?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolfenzi »

A nešlo by to nějakou drobností přeprogramovat aby to zaměřovalo třeba pomocí tapnutí prstem ale fotilo by to třeba tlačítkem pro přijetí hovoru ?

I když to mi vlastně ani tolik nevadí, spíš mě štve že nejsou po stranách ani tlačítka na zesílení hudby (nebo posunutí k další pisničce). To je blbej ústup designu... stejně jako u iphonu, ten má stylově 1 kulatý tlačítko ale když chcete přepnout song, tak ho musíte tahat z kapsy.

edit : Aha tak on má na straně nějaký divný proužek, že by hlasitost ? :tlem:
Pavelos
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 21, 2006 10:21

Příspěvek od Pavelos »

Podle videa z theunwired.net se zmackne tlacitko na displeji a obrazek ve prostredku se nejprve zameri a pak hned (asi 1 vterinova prodleva) vyfoti. Takze ne jako u xperie...
Doufam, ze to zmeni v nektery z dalsich ROM, aby to slo aspon nastavit nebo tak neco.
Wexx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 29, 2005 0:13

Příspěvek od Wexx »

Aha, tak nějaké preview říkalo, že je to jako u Xperie. Jestli to půjde změnit, to nikdo neví dokud to někdo neudělá (hardware je sice stejnej ale foťák jedinej ne.

Jinak si teda myslim, že kdo tady nadává na velikost tohohle návrhu zařízení, ten ho trošku nepochopil. Myslím, že se spíš zase vrací staré dobré téma HTC Universal II / HTC Omni. Proč asi tolik lidí používalo Uniho a dodnes používá (jsem jeden z nich), když je to tak velká obluda?

Jinak si teda nejsem jist, že by v HTC takovéhle zařízení teď chystali... Můžou být svázáni smlouvou o Xperii, tak jako je to v případě koncepce Palm Treo, kterou sami taky prodávat nemůžou.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

To máš pravdu, Uni ja klasika, ale dnes se nenosí použitelnost a ergonomie, ale design, efekt a velikost (to částečně uznávám), takže s nástupcem Universala jsem skeptický :-(.
O kvalitách Uniho hovoří i "účast" - tolik Kaiserů ani Diamondů po 4-5 letech mezi lidem nebude, jak je to teď u Univa :-).
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Loooool, tak to snad i já bych vymyslel lepší render, dyť ta klávesnice je širší než celý HD a navíc má tak cca. 3 mm :-D
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolfenzi »

Iphone je nejpředraženější "módní" mobil a je na milimetr velkej jako Touch HD. Tak to mocnepřehánějte s tim jak se nosí teďka malá velikost... :tlem:
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

Příspěvek od OVCA »

s tou HW klávesou je to škaredé ;)
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

nechápu, že má někdo tendenci neustále dávat slovo "iPhone" do většiny svých příspěvků, byť je to povětšinou úplně mimo mísu. Já vím, že je to fenomén doby a většině z vás nedá spát, ale mohli byste se trošku krotit.. Přece jen je toto forum primárně o WM...aspoň zatím.
Skijumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv srp 02, 2007 9:48
Zařízení: BlackBerry 8520
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skijumper »

HTC trochu přehání... Chrlíme chrlíme, ROMky neladíme...
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

Ehrh, tak při čtení této diskuse jsem se opravdu pobavil :-D. Fanoušek udělá nereálný návrh: Polovina příspěvků řeší, zda je to fake či není, čtvrtina spekuluje, zda to bude větší a zbývající čtvrtina je úplně nebo částečně OT.

Je velmi pravděpodobné, že HTC udělá verzi s plnohodnotnou klávesnicí, ale ještě pravděpodobnější je fakt, že nebude vypadat jako HD.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolfenzi »

Tak já tenhle topic beru jako obyčejnou diskuzi o Touchi HD na všechny otázky. Žádnej obecnej topic tu neni tak se vykecávám vždy v tom nejnovějším. Fake to je samozřejmě a dokonce myslim že klávesnici přidá až u nějakého dalšího modelu, kterej bude umět i další věci navíc.
OVCA
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 26, 2008 16:33

Příspěvek od OVCA »

Chrono Leggionaire píše:nechápu, že má někdo tendenci neustále dávat slovo "iPhone" do většiny svých příspěvků, byť je to povětšinou úplně mimo mísu. Já vím, že je to fenomén doby a většině z vás nedá spát, ale mohli byste se trošku krotit.. Přece jen je toto forum primárně o WM...aspoň zatím.
vieš niekto si nevie dať 2 a 2 dokopy a pre takých je tu otupujúca masová reklama typu US pre blbcov ;)
Pavelos
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát črc 21, 2006 10:21

Příspěvek od Pavelos »

To wolfenzi: Neco navic? Dovedu si predstavit snad uz jenom DVB-T (pominu-li lepsi procesor, pameti, graf. cip...), jenze potom uz by vazne nebylo co vymyslet :grin:

To RDT: Ja si myslim, ze podobny tema ani nemuze vest k necemu jinemu nez k OT. Svym zpusobem je samo o sobe OT :wink:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

No ještě tomu něco chybí... např. hw tlačítka pro ovládání, IR pro DO, USB Host, a jedna speciální funkce jen pro high-end mobily - dioda pro fotoaparát :-).
fbio
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon zář 15, 2008 7:36
Kontaktovat uživatele:

Dioda

Příspěvek od fbio »

Je fakt že při této cenové kategorii by mi tam ta dioda chyběla. Momentálně je to jediná věc, která mi vadí na Diamondovi.
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

OVCA píše:
vieš niekto si nevie dať 2 a 2 dokopy a pre takých je tu otupujúca masová reklama typu US pre blbcov ;)
A pointa vlastního příspěvku?
Negativní reklama, kterou tady stále dokola někteří předvádíte, je taky reklama. Navíc jak už jsem napsal několikrát, na tomto fóru bezpředmětnou. Mám oblíbená CZ a zahraniční fóra, která se věnuji iPhone. Byl bych rád, kdyby se k nim smartmania jednou nezařadila. ;-) Každý nemá rád v životě něco jiného, ale proč to nepřejít s klidem a ta akutní potřeba se vyzvracet? Podobné chování je mi osobně na hony cizí. Tím, že iPhone hážete do každého, byť absolutně nesouvisejícího tématu, jen ukazujete, jaký je to fenomén doby. Nic víc.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Příspěvek od Standa »

S tím souhlasím, iPhone jednoduše fenomén je a je sranda číst ty negativní příspěvky, a nejlíp od lidí, co jsou příznivci Touch Pro, Touch HD a Diamonda.
Napadá mě jedno připodobení - člověk, který bytostně nesnáší homosexuály, a to jen proto, že sám je homosexuál a nemá sílu si to přiznat :-).
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Příspěvek od mike-biker »

Nechme flame, já jsem o HTC HD vážně uvažoval, ale odradily mě 2 věci. Slabá kapacita baterky na tak silný přístroj = výdrž max. 1 den + absence Led diody u foťáku. Další věcí je styl ovládání, nejsem na něj zvyklý a chyběly by mi HW klávesy. HOWG. :-(
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne by sa niečo takéto páčilo. Momentálne mám Raphaela a na HW klávesnicu som si mimoriadne rýchlo zvykol. Pridal som podporu diakritiky a už stylus + SW klávesnicu nepoužívam vôbec. Jediné, čo mi u Raphaela chýba je väčší displej.

Ako isté negatívum hodnotím absenciu 4-smerneého HW tlačidla. Keby Touch HD mal také tlačidlo, tak by som už ľutoval svoju peňaženku. A diódový blesk je nevyhnutnosť, ale ak by bol xenónový blesk, tak by to bolo úplne super

Význam 5 mpix foťákov akosi nechápem. Najskôr by sa mali zamerať na to, aby tie 3 Mpix fotili skutočne pekne a kvalitne. Na N73 a novšie modely sa snáď ani jedno PDA bohužiaľ nechytá.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Ja bych rekl, ze nove 5Mpix pri zmenseni do 3Mpix uz maji kvalitu vice nez slusnou ;)

Xenonovy blesk? Tim se neda svitit na cestu, na nic jineho ten "blesk" (to je teda fakt BLESK! :lol: ) u mobilu preci nejni, ne? :grin:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů