Nabíjení Omnie přes kabel?
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
Nabíjení Omnie přes kabel?
Ahoj, bohužel mi telefon nenabíjí přes kabel, který byl v balení. Jednou to nebylo, pak už ne.. Nevíte, kde je problém? Dík.
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
