Nabíjení Omnie přes kabel?

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Post Reply
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

Nabíjení Omnie přes kabel?

Post by Luboš Klicpouch »

Ahoj, bohužel mi telefon nenabíjí přes kabel, který byl v balení. Jednou to nebylo, pak už ne.. Nevíte, kde je problém? Dík.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Některé WM telefony mají v nastavení funkci, která umí nabíjení při připojení přes USB kabel, vypnout. Neaktivoval sis to náhodou?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

Post by Luboš Klicpouch »

V omnii tohle právě není. Je to ve WM 6, ale ne ve WM 6.1, alespoň jsem to tam nenašel...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Je to i ve WM6.1, například u Diamondu nebo Raphaela, Samsung to ale zřejmě oddělal. Btw zkoušel si nabíjení na jiných USB, jiném PC nebo s jiným kabelem (Omnia má miniUSB ne, tak tam by neměl být problém, tyhle kabely jsou dnes skoro na cokoliv).
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Posts: 569
Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Location: Praha

Post by Luboš Klicpouch »

Pak jsem to rozchodil, ale jen vrežimu Activesync a baterie nesmí být uplně vybitá, to se pak nechytne.
Post Reply

Return to “Samsung (Omnia)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest