Jak rozebrat HTC S710

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
fredy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 21, 2008 5:36

Jak rozebrat HTC S710

Příspěvek od fredy »

Hi,
praskl jsem si obrazovku a chci si koupit novou ale pred tim nez ji koupim musim vedet jak tento telefon rozebrat a proto se ptam jestli nekdo vi jak tento telefon rozebrat vubec nevim jak. hlavne jak odsebe oddeli obrazovku s doni casti telefonu tak abych to mohl zase slozit :) Nema nekdo navod diky moc
ronny77
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte čer 21, 2005 11:10
Zařízení: nic
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ronny77 »

"Tajnej" manuál na VOXe. Má to +- 8 mega.

http://maritime-billeder.dk/uploads/fil ... NERIC_.pdf
fredy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 21, 2008 5:36

Příspěvek od fredy »

diky ale ten uz mam a nechapu.

Muzes mi prosimte vysvetlit jak to mam udelat v tom bodu kdy od sebe oddeluji dve strany? odsroubuji 2 sroubky dam neco umeleho mezi a pak jsou celkem 3 sipky kolem VOXe coz nechapu . Nejdrive nahoru pak doleva a pak dolu jak s tim mam pracovat uz jsem to zkousel a nic z tho nejde diky moc!!
ronny77
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte čer 21, 2005 11:10
Zařízení: nic
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ronny77 »

Máš zřejmě na mysli tu s. 26 v návodu. Já voxe nikdy nerozebíral, ani se do toho asi nebudu pouštět. Ale zdůrazňujou tam, že se má posouvat vrchní strana founu, tzn. ta s displejem. A vyndal's baterku?
Jestli ty pokusy selžou, možná pak zase zkusit fóra xda, modaco. Tam jsou borci, co koupěj novej telefon a hned se v něm hrabou, a pokoušej se zprovoznit různý "schovaný" možnosti, jako např. GPS apd
fredy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob čer 21, 2008 5:36

Příspěvek od fredy »

baterku jsem vyndal umelou vec jsem dal mezi srouby vymontoval a nejde nevim zkusim asi ty fora
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů