Stáhněte si vývojovou verzi prohlížečet NetFront 3.5

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Stáhněte si vývojovou verzi prohlížečet NetFront 3.5

Příspěvek od Jiří Hrma »

NetFront patří k jedněm z nejlepších prohlížečů webových stránek pro kapesní počítače. Nenabízí sice tak pěkné grafické rozhraní jako nová Opera Mobile 9.5, ale dokáže si dobře poradit i se složitými webovými stránkami, které mnohdy PocketIE či Opera neumějí zobrazit, jde zejména o složité Java scripty, jejichž zpracování má NetFront 3.5 výborně vyřešené; mnohdy platí nepsané pravidlo, a sice že co nedokáže zobrazit Opera či PIE, s tím si poradí až NetFront.

Obrázek

Nová verze 3.5 zatím stále nebyla uvolněna ve finálním buildu, na webu výrobce si ale nyní můžete zdarma stáhnout a používat testovací verzi. Finální verze bude umět pracovat s pluginy (Flash...) a její vydání je naplánováno na léto.

Zdroj: MSmobiles
TheMelin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pon kvě 28, 2007 9:54
Zařízení: htc

Příspěvek od TheMelin »

Bohuželmi v nové betě nejde zoomování pomocí dvojkliku na obrazovku. Máte podobnou zkušenost?
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

NetFront

Příspěvek od 1echeck »

Jestli je tato Concept verze stejná jako ta co mám z webu výrobce (Acces) staženou už dobře 2 měsíce, což evidentně je, tak mi 2klik funguje..
TheMelin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pon kvě 28, 2007 9:54
Zařízení: htc

Příspěvek od TheMelin »

Ne ne,, toto je novější verze. Já jí mám asi týden. Jsou tam opravené nějaké bugy.
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1echeck »

Bugy jako "funkčnost 2kliku na obrazovku"? :tlem:
TheMelin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pon kvě 28, 2007 9:54
Zařízení: htc

Příspěvek od TheMelin »

Ne jako třeba vvytížení procesoru při spuštěném NetFrontu 8-)
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1echeck »

Taky by se Access mohl alespoň zmínit že je to nový build.. DÍKY Smartmanii a Temelínu, NetFront je můj nejpoužívanější program, každý upgrade potěší (no, skoro každý, třeba upgrade 6.1 rom od HTC moc nepotěšil.. :???: ) Velice vděčen! Jo a ten 2klik mi funguje - jak joystickem tak stylusem!?
TheMelin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pon kvě 28, 2007 9:54
Zařízení: htc

Příspěvek od TheMelin »

Tak chybu uz jsem objevil. Musi byt zapnute nejake rozliseni ve virtual canvas. Je to v menu / view . Ja tam mel disable. Osobne si myslim ze je to lepsi prohlizec jak opera. No uvidime jak se pochlapi finalni verze.
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Hmmmm

Příspěvek od romčo »

Mal som nainštalovaný tento prehliadač a musím povedať, že je fakt super - stránky sa dajú krásne pozerať v štýle IPHONE, ale jedna vec je pre mňa neprijateľná, a to je spotreba megabytov. Zadal som si stránku www.bleskovky.sk a po ani nie 3 minútach surfovania sa načítalo vyše 1,8 MB a to je pre mňa neprijateľné, nakoľko mám na mesiac 10 MB. Keď sa pripájam cez wifi - je to pohoda, ale akonáhle idem cez Orange World - neskutočne to žerie...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

me nejvic stvalo, ze prohlizec a casto i ppc zamrzalo. jinak je to casto rychlejsi, ale prace na smartmanii uvodni strance byla nemyslitelna :(
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Příspěvek od dark_hood »

netffront 3.5 taktiez pouzivam a pokojnost :)

to romčo: na OW je lepsia opera mini.. zerie malo dat
Karel Bachura
VIP
VIP
Příspěvky: 153
Registrován: sob dub 21, 2007 8:03
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel Bachura »

Urcite by nekdy stalo za to porovnat objem stazenych dat u vsech 3 prohlizecu.. ze Opera je mach oproti IE je jiz znama vec, nicmene zajimalo by me porovnani vsech 3 :)
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Příspěvek od MgX »

Ahoj,

tak jsem NetFront vyzkoušel taky. Oproti IE je to příjemné překvapení. S originálním prohlížečem se nenačítaly ani některé stránky, psalo to zvláštní hlášky apod. NetFront jede :)
1echeck
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: čtv bře 13, 2008 20:04
Zařízení: Touch Pro 2
Bydliště: near ml
Kontaktovat uživatele:

:tlem:

Příspěvek od 1echeck »

"oproti IE je to příjemné překvapení" - bez urážky, ale to je mi překvapivé zjištění :lol: podle mě cokoliv na zemi je příjemné překvapení proti exploreru
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů