HTC cruise - problem s prvnim spustenim

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
sentinel
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 22, 2008 9:02
Kontaktovat uživatele:

HTC cruise - problem s prvnim spustenim

Příspěvek od sentinel »

ahoj,

v patek mi prisel tenhle kousek a pokousel jsem se ho poprve zapnout a zprovoznit podle manualu. jsem dost opatrny takze jsem delal vse podle pokynu.

muj problem je ze se nedostanu ani pres prvni obrazovku nastaveni. pote co jsem HTC zapnul, naskoci prvni obrazovka "align screen". je tam krizek a tim mam volne (aspon myslim) pohybovat po obrazovce. ale on se pohybuje jen po krajnich castech, od zhora dolu pak doprava a nahoru. vrati se do vychozi polahy. kdyz se zase dotknu obrazovky, akce se opakuje. nic dal to nedela. nejde vypnout. restart nepomaha. uz jsem dokonce i vyndal baterii abych ho dokazal vypnout.

poradite jestli je chyba v pristroji nebo nekde mezi nim a zidli!?!

moc se omlouvam jestli to uz bylo na tomto foru vyreseno, ale je toho opravdu hodne a neda se to vsechno procist. a verte ze kdyz si neco takovyho kopite a ono to nejde, tak na cteni nemate nervy.
usak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pát úno 16, 2007 18:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od usak »

to je kalibrace displeje musis presne na ten krizek tapnout stylusem a on popojede ty na nej zase tapnes stylusem a on zase popojede tak porad pokracujes az se dostanes dal tak to skus snad ti to uz pujde
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Napiš na ICQ vyřešíme to tam! :wink:
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Klikej do prostřed křížku. Kdyby jsi uměl číst, tak je to tam napsané! :roll:
Zkus si přečíst manual k PDA!

Neni to linuxové PDA kde se kalibruje displej tak, že taháš křížek po displeji. :-)
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob úno 24, 2007 19:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od jirkab »

To je v pořádku. Buďte v pohodě.
Zřejmě (přibližně) podle nicku je to bývalý SieManiak a i tam způsobaval naprosté haló. Pokud je to skutečně on, tak toto je pouze první "zakutálená perla z roztrženého náhrdelníku". 8-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů