HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Radek Hübl »

fólku mám od boxwave cirou a zatim supa uvidime jak to bude ted na primem slunicku...jinak o degradaci zvuku se bat nemusis (s tou redukci co jsi uvadel...) sam ji mam v kombinaci sluchátek od KOSSe (KEB24) a žádne ruchy nebo neco podobneho neni moznost zaznamenat ;-)
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Ty neorigo folie od např. Branda jsou přes celé přední čelo jako ta origo nebo jen přes displej?
Uživatelský avatar
Ondrej
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát srp 31, 2007 14:26

Příspěvek od Ondrej »

Zdar,

tak jsem taky upgradoval a mám taky pár dotazů ohledně zvuků a bluetooth

1) nainstaloval jsem si Pocket Teacher na výuku slovíček a program nepřehrává zvuk - výslovnost

2) jak je to se zvukem u Skypu? Jede to jen přes hlasitý handsfree (asi to už někde bylo, ale přečíst celé fórum cca 30stran a na ce4you 70!!)

3) dosah bluettooth? Koupil jsem Anycom BSH-100 a nepodařilo se mě je rozjet s BlueAngelem. A na Cruisovi je situace podobná. Mám výpadky zvuku i pokud mám telefon v náprsní kapse bundy. Už jsem upgradoval i firmwate ve stuchátkách.

Dík Ondřej
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

S dosahem BT určitě problémy nejsou. HF v autě se mi neodpojí, ani když stojím víc jak 5m od zavřeného auta. (někdy je to spíš bohužel :) )
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Marihuan: No telefonovani v pohode, akorat predlouho trva nez zacne reagovat na prichozi hovor. Pokud se prozvonite na "jedno pipnuti" tak telefon zareaguje az po tom co to druha strana polozi, a jen zoufale pipne.

ViperCZ: Nemyslim, ze by to byli dva ruzne pristroje, ale spise dva ruzni lide. Zalezi na tom, jak je kdo rozmazleny.

hatori: Folie tam urcite je. Byla myslim zastrcena v tom pouzdru.

strojvudce: Mam folii brando, antireflexni, je uplne supr, drzi, neskrabe se, dobre se na ni dela, ale pokryva jen displej. Osobne mi to neprijde vubec jako problem, protoze drzi opravdu fest a pri noseni se nemuze odloupnout.
hatori
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát bře 07, 2008 8:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatori »

Erkil1452: fakt jsem ji nemel ani v tom pouzdru, tam byl zastrceny jen nahradni stylus...proste mi to nejaky smejd v tovarne vytahnul z baleni...:-(
Ta Brando folie je presne pro typ HTC Touch Cruise, anebo pouzivas jinou folii, ktera je urcena pro jiny typ HTC?
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Příspěvek od spree »

Co sa tyka prichadzajuceho hovoru - po stlaceni tlacitka Cruise hovor okamzite prijme alebo je tam nejake oneskorenie?
chorche
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát úno 15, 2008 22:26

Příspěvek od chorche »

to Ondrej: v nastavení Pocket Teacher zaškrtni "přehrávat zvuky automaticky"
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

spree: Doba prijeti hovoru je stejna jako doba otevreni Poznamkoveho bloku v PC. Proste neni to okamzite, ale neni to pul minuty. A je to u vsech PDA +- stejne, tak uz neobchazej dalsi fora a neptej se porad dokola.

hatori: Folie Brando ze Sunnysoftu psana pro HTC TC, ale uz nevim co bylo primo na obalu. Ale opravdu mi prijde ze to vubec nevadi. Mozna by se odlupovala spis, kdyz by byla az na okraj.
Rakis
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned bře 02, 2008 11:19
Zařízení: HTC Cruise
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rakis »

Nevite nac presne je v TODAY funkce Today Timeout? V navodu o tom neni zminka.
Uživatelský avatar
marthynovak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned úno 03, 2008 11:11
Zařízení: Waiting for MM2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marthynovak »

Václav Lojka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 04, 2008 20:53

Bluetooth pro Touch Cruise do auta

Příspěvek od Václav Lojka »

Chtěl bych se ještě jednou zeptat na bluetooth do auta. Koupil jsem minikarkit Parrot, který by měl údajně fungovat se vším, s Touch Cruisem nefunguje ať dělám co dělám. Upgradoval jsem systém v Parrotu přes web, nic respektivě skoro nic hned po zapnutí to ohlásí propojení zařízení, pak spojí jeden či dva hovory a pak se chová jako by se spojení mezi Touch Cruisem a bluetooth zařízením ukončilo. Zajímavé je že mi s tím pomáhal kamarád a jemu to na HTC Kaiser fungovalo bezvadně.. Chtěl bych nějaké zařízení na principu reproduktoru a mikrofónu na stínítko v autě. Ne pevnou sadu, ne "bondovku" s kterou si připadám jak Robokop.. Dík :-(
Wallot
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 12, 2008 17:51

Příspěvek od Wallot »

cruise pouzivam s parrot 3100 uplne bez problemu.

folie brando (koupena primo od Branda) je pres cely predek defacto jako ta co je k telefonu prilozena (a je dost nepouzitelna). brando sedi perfektne a je skvele na dotek
Uživatelský avatar
Ondrej
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát srp 31, 2007 14:26

Příspěvek od Ondrej »

Tak jsem provedl HR. Alespoň jsem vymazal nastavení po přechotzím majiteli (měl ho 6 dní) :-) a pomalu instaluji potřebné

1) Pocket teacher už mluví (zatržítko jsem měl i předtím)

2) Skype jsem zatím neinstaloval takže pokud má někdo nějaké info o zvuku?

3) ANYCOM bsh-100. bluetooth stále zlobí. Ještě budu testovat jiná sluchátka ve vyšší cenové skupině.
Sluchátkům (nebo telefonu) vadí rychlý pohyb a překážky. Výpadky jsou i ve vzdálenosti levé ruky (zakryto dlaní) a teď dokoncei na stole.

Ondřej
belzeba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 08, 2007 17:59
Zařízení: Nexus S

Příspěvek od belzeba »

Pratele, prosim, jaka je posledni verze ROM u tohoto zarizeni ? Dekuji.
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Podívej se sem :wink:
hatori
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát bře 07, 2008 8:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatori »

Tak diky za pomoc, lidi, Brando folie uz je na displeji a vypada skvele, konecne se nemusim o screen tak obavat :-)
Koupil jsem sice folii pouze na displej, ne na ty chromove zrcadlove casti, ale pasuje krasne.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

lukasm: On asi myslel originalni ROM a ta je pokud vim stale ta prvni.
belzeba
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 08, 2007 17:59
Zařízení: Nexus S

Příspěvek od belzeba »

Omlouvam se, asi jsem se spatne vyjadril. Pozitri pro nej snad zajdu (moje prvni PDA) a tak me zajima neco jako firmware u telefenu.
apaopic
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte úno 26, 2008 15:08

Příspěvek od apaopic »

mala otazocka...mam v aute BT sadu Nokia CK-7W a telefonovat sa mi da krasne len som bol zvyknuty pri navigacii ze sa hlas prenasal cez BT supravu do auta neda sa nieco nastavit aby mi to islo aj s Cruisom?
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů