BB Curve 9320

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Sacho
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 09, 2012 11:02
Zařízení: Omnia 7

BB Curve 9320

Příspěvek od Sacho »

Zdravím všechny. Máte někdo nějaké čerstvé informace o funkčnosti tohoto founu? Rychlost, reakce kláves, výdrž baterky atd.. Chci to koupit pro pani, tak abych věděl, do čeho jdu. :smile: Díky. P.S. Zatím jsem zcela nepopsán telefony zn. BB.
Surioma
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 07, 2012 18:28
Zařízení: Sony Xperia U

BB Curve 9320

Příspěvek od Surioma »

No jestli chceš manželku potrestat, ideální volba je to další Tragický stroj od Ostružinotvořičů porovnáno se Sony Xperia U, BB má jen výhodu klávesnice. Kluci v RIM se probrali a dali sem i rádio, to má snad i nejobyčejnější Nokia odjakživa. Jedinou výhodou je ta klávesnice, ale dispej je tragický, tak rok 2000, rozlišení 320 x 240 pixels, 2.44 inches úhlopříčka, 854 x 480 na 3,5 palce u Sony X U, vždycky si myslim, že se mi rozbyly očička, když mrcknu na Ostružinu. Kolega má nejvyšší řadu BB a musí sebou nosit trafo-nadsázkou řečeno, aby stále dobíjel, teď reklamuje anténu. Pokud ste masochisti, jen do toho, když je masochista zaměstnavatel, pořiďte si nějakou solidní platformu s Androidem nebo IOS od Apllu, abyste z telefonu měli radost, tohle je jako koule u nohy i když pravda oproti stroji 8520 malinké zlepšení
Navíc na tohle moc aplikací nedáte, možná šachy… Do dvou let BB zmizí, jestli ne, tak se kousnu do palce u nohy
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: BB Curve 9320

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Rychlost všech dnes prodavanych BB telefonu je vysoka, kouknete na videa na youtube. Blackberry mají vymenitelnou baterku, takze lze nosit dvě aku bezne velikosti ci jednu vetsi. Mám Bold 9900 s 3500 mah a vydrzim 50 hodin opravdu narocneho pouzivani. Je pravda, ze levnejsi modely mají nizsi rozliseni. Zalezi, na co pani telefon chce. A co se tyce klavesnice, na psani dnes patrne nic lepsiho nesezenete. A tlacitky lze telefon plnohodnotne ovladat, prochazet menu, pouzivat zkratky atp. Tomu se zadny dotykac nevyrovna.
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

BB Curve 9320

Příspěvek od Henatko »

Základní a důležitá informace je že když BB tak mít připojení na net (BIS) teď se dostaneme na to hezké za 299,- (normální cena jde to i líp) dostaneš u (T-M a O2) NEOMEZENÝ net bez FUP ! ANO a zeptej se zda na tom S X Ú budeš mít to samé ;-)
Pročti si pár recenzí o BB přístrojích a zjistíš že to není přístroj na hraní ale komunikátor (BBM chat mail ....)
BB 9320 jsem prodal a vím že přístroj vydrží 2dny (nemyslím ležení na stole) foták :roll: nic moc , displej nic moc , když to porovnám raději bych vzal BB 9780 (bazar) +pro 9320 je poslední rychlé OS 7.1 proti starším přístrojům .
To že něco nejde je to rukama viz .... :wink:
Já už otestoval všechny OS a BB je nej kdo přístroje používá a nemá je na machrování u píva tak to uzná .
Rozhoduj se podle toho kolik za to dáš , +/- 2000,- je myslím odpovídající
PS : já mám BB partnerka má BB (taky už přešla pár přístrojema a je u BB spokojená a ka.á na androida a WP , Symbian :-D )
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

BB Curve 9320

Příspěvek od Bender1 »

Mobil se mi dost líbí. Chtěl bych se zeptat, jak je to vlastně s volbou jazyků. Když si koupím od Vodafone toto BB, budu tam mít pouze Češtinu a Angličtinu nebo i další jazyky (jako u WP8). Třeba Vietnamštinu? Díky :)
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

BB Curve 9320

Příspěvek od Henatko »

Samozřejmě je tam toho opravdu hodně .
jaz.PNG
(8.62 KiB) Staženo 720 x
Bender1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 157
Registrován: stř črc 18, 2012 19:50
Zařízení: Sony

BB Curve 9320

Příspěvek od Bender1 »

Takže bez flashování ROM a takových věcí se k těm jazykům dostanu rovnou v telefonu? Chápu to dobře? :)
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

BB Curve 9320

Příspěvek od Bruca »

Pro pavelbures: muzu mit skromny dotaz? Nedala by se takova sikovna baterka sehnat i pro Blackberry 8520? Diky moc!

Pro Bender1: presne tak, chapes to dobre, staci si jen prepnout jazyk v nastaveni a je to. Zadne flesovani netreba :)
Tedy, musis ten jazyk mit v Blackberry nainstalovany... ;)
Tai sao anh can tieng Viet? Anh hoc tieng nay khong? :)
cicolably
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: stř bře 10, 2010 14:37
Zařízení: Lumia 735 , MS Band , iPad mini
Bydliště: Praha 9

BB Curve 9320

Příspěvek od cicolably »

asi najelpšia cena a velkosť kapacity + 2x bateria
eBay 2x 2400mAh
alebo drahšia
eBay 1x 2650mAh
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

BB Curve 9320

Příspěvek od Cheetah007 »

Takový dotaz, ač na tom není BB dnes nijak dobře, jistě se to časem spraví či je někdo koupí, ale to je jedno...chtěl bych si na zkoušku něco s BB OS pořídit, tenhle curve vypadá fajn, na fb chat,tapatalk a podobně, to se musí psát jedna básen, na čem je bb OS vlastně založen a jak se chová po čase používání? také se zadělává jako některé droidy nebo zpomaluje a laguje?
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

Re: BB Curve 9320

Příspěvek od Kimmi »

Zdravim, rada bych ozivila tema otazkou. Mam tento BB, a ted se mi zacal vypinat. Nekolik dnu v pohode, a pak se mi vypne treba desetkrat za den. A pak zase pohoda. Nevite prosim nekdo, cim to je? Mam uz druhy stejny, a delaly to oba :-( . Diky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BB Curve 9320

Příspěvek od koumes »

Jedine najit na CB posledni vydany os a flash pres sachesi. Jinak je to stary unaveny HW :D
Kimmi
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv bře 05, 2015 11:02
Zařízení: BB 9700

Re: BB Curve 9320

Příspěvek od Kimmi »

Dekuji, takze baterkou to asi nebude, co? To se mi jeden chytry pan za pultem snazil vysvetlit, ze tohle delaji stare baterky... prislo mi to divne, tak se radeji ptam... Kde by to prosim presne slo najit, a jak to do mobilu nahraju? Dekuji
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BB Curve 9320

Příspěvek od koumes »

Ono jestli je ta baterka stara,pak to muze delat. Ale jestli jede par dnu cajk,pak bych asi dal flash a dalsi az si to sedne shanel baterku.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů