Huawei mate 20 Pro - displej

Diskuzní fórum věnované smartphonům značky Huawei (P9, P8, Mate 8, Mate S, Mate 7 a dalším…) a také telefonům brandu Honor (7, 6, 5X…)
Odpovědět
09freds
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 10, 2014 9:25
Zařízení: ASUS ZenFone 5Z
Bydliště: Ptačí reservace

Huawei mate 20 Pro - displej

Příspěvek od 09freds »

Ahoj, mám dotaz ohledně displeje telefonu Huawei mate 20 PRO. Zakoupil jsem nedávno tento telefon v české distribuci u CZC a náhodně jsem zjistil, že můj telefon má displej HD+ o rozlišení 1080x2340 místo oficiálně uvedeného rozlišení 1440x3120. Toto vyšší rozlišení je uváděno jak v popisu telefonu u prodejce, v recenzích i v oficiálních udajich Huawei. Rovněž v telefonu v "systému" je uvedeno rozlišení 1440x 3120. Naproti tomu apky Antutu,CPU-Z ukazuji rozlišení 1080x2340. Co je pravda a co s tím.
Kdyby AnTuTu uvaděl pravdivé údaje tak se jedná o klamaní zákazníka, ne? Není tu nějaký majitel tohoto telefonu, který zkusí zjistit jaký displej má ve svém telefonu?
Děkuji za případné názory.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei mate 20 Pro - displej

Příspěvek od koumes »

Asi v nastaveni rozliseni to nebude?Jako to ma Samsung na usporu baterky. :D
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

Re: Huawei mate 20 Pro - displej

Příspěvek od SirTom »

No jasne, Defaultne je nastaveno rozliseni na "automat," ktery snizuje rozliseni (nevim podle jakeho klice), kvuli uspore baterky. Samozrejme to jde prepnout normalne na plne rozliseni. Je to v nastaveni displeje
Odpovědět

Zpět na „Huawei & Honor telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host