Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
AnPeter90
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř pro 28, 2016 10:37
Zařízení: Samsung galaxy S6

Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

Příspěvek od AnPeter90 »

Zdravím, tak mám celkem velký problém. Rozhodl jsem se k návratu na Windows Phone 8.1, potom co jsem zkoušel a nebyl spokojen s Windows 10 Mobile Technical Preview. Použil jsem k tomu jak jinak než oficiální nástroj Windows Device Recovery Tool. Free ringtones
Připojil jsem telefon, byl bezpečně rozpoznán a následně jsem zahájil proces obnovení.
Ten ale bohužel skončil neúspěchem. Zkusil jsem to teda znovu s tím, že se stáhl nějaký nouzový balíček a následně mělo přijít jeho flashnutí, to se ale bohužel také z neznámých důvodů nezdařilo a telefon nyní už žádný PC nerozpozná. A co hůř, telefon nereaguje na jediné tlačítka a dokonce ani na připojení nabíječky. Nevím co se mohlo stát, ale vypadá to, že mi nezbývá nic jiného než telefon zítra zanést do O2. Kdyby si ale někdo věděl rady, jak problém svépomocí vyřešit, budu jenom rád.Děkuji. download ringtones free at: https://phoneringtones.info/
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

Příspěvek od htcjirka »

Do O2? Ten uz v zaruce nebude, takze kremikove nebe to jisti, zabil jsi flash pamet. Zavibruje aspon po vyjmuti a vraceni baterie a pripojeni k pc?
Pokud ne, setri sve kroky a hod jej do urcene popelnice pro elektronicky odpad.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

Příspěvek od Tedy »

AnPeter90
Do O2 nebo přímo do servisu jej zanest můžeš, pokud budou mít náhradní díly dají ho do pořádku, ale už se to nevyplatí a oprava by byla nakladna, v krajním případě ti vymění základni desku.
Pokud jsi z Prahy či blízkého okolí a budeš mít cestu, ve vestci u Prahy sídlí dlouhá léta společnost Safina, když už se rozhodneš se telefonu zbavit.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů