Samsung Galaxy A3 po ROOT

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Martin_15
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 24, 2018 11:12
Zařízení: Samsung

Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od Martin_15 »

Dobrý deň,
vlastním Samsung Galaxy A3 (2016), ktorý som rootol a po určitej dobe zresetoval. Pri resetovani cez Nastavenia mi dalo chybu a nešiel mi spustiť mobil, tak som spustil ODIN na ktorom som si stiahol Firmware pre môj mobil.. Lenže aj pri inštalovani cez tento ODIN mi vypisovalo chybu v programe:
<ID:0/004> SingleDownload.
<ID:0/004> sboot.bin
<ID:0/004> FAIL!
a po odstraneni sboot.bin aj subor cm.bin (ktorý som tiež odstranil)
a v mobile sw rev. check fail device 4 binary 3. Po odstranení suborov sboot.bin a cm.bin som tento problem vyriešil a nainšťaloval úspešne systém bez suborov sboot.bin a cm.bin ktoré som zmazal, lenže mobil mi strašne seká a nechce mi ani zdedekovať ani SIM kartu, proste mi ju ani nenačíta ako keby tam vôbec nebola.
Preto Vás žiadam vás o radu, keďže už po 8. hodinách robenia si neviem dať rady..
Ďakujem za odpoveď vopred.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od koumes »

Jakou recovery mas?navod podle ceho si postupoval,dej link.SU mas aktualni?
ATD atp.......
Martin_15
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 24, 2018 11:12
Zařízení: Samsung

Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od Martin_15 »

Recovery som sťahoval tu: https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... A310F/TMS/" onclick="window.open(this.href);return false; a SuperSU aktualne v mobile ani nemám keďže som ho preinštaloval dnes.
A postup je tu: https://www.youtube.com/watch?v=V5kj33ygzIw" onclick="window.open(this.href);return false; akurat že ja som skúšal potom aj cez BL v Odin.
Samozrejme som si vždy aj stiahol TWRP s ktorým vždy dal Wipe/Format Disk alebo také niečo..
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od koumes »

Takze sis stahnul ofiko ROM a flashnul pres nefunkcni root. Flash se dela vzdycky pres Download Mode ,ale ne vzdy se tam da vse.
Samotna recovery i po rootu zustava v pameti,bez ni to nefunguje,ikdyz je tam jina nahrana.
SU jako takovy je dulezity v instalovanych app a musi byt aktualni z marketu a i ten doporuceny u custom rom.

Jinak tady je to nejlepsi si cist a delat vse. https://forum.xda-developers.com/samsun ... 0-t3316176" onclick="window.open(this.href);return false;
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od Jumbo78 »

No, nechci rejpat, ale flash se většinou dělá přes AP - ať je to jednosouborová ROM, kernel, CWM/TWRP atd.
Nebo se pletu?
BL je pro bootloader a pokud jsi přes to flashnul něco, co nemáš, můžeš mít problém...
Martin_15
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 24, 2018 11:12
Zařízení: Samsung

Samsung Galaxy A3 po ROOT

Příspěvek od Martin_15 »

Ok, takže mobil som dal reklamovať a uznali reklamáciu, mobil ide ako má takže som to poriešil ale aj tak dík 8-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů