Chytré hodinky

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Chytré hodinky

Příspěvek od veigy »

Zdravím, potřeboval bych pomoct s výběrem chytrých hodinek, jakožto nástupce Microsoft Band, k mému OnePlus 5. Nejsem žádný sportovec, proto dám přednost spíš reprezentativnějším hodinkám, než náramku. Ze sportovních funkcí mi stačí akorát to, aby to umělo počítat kroky, a ideálně i kolo a běh, klidně ať to GPS bere z telefonu. Na monitorování spánku trvám. Z chytrých funkcí bych rád určitě zobrazování notifikací včetně jejich obsahu a ideálně i odpovídání. Telefonování nepotřebuju, budík se hodí. Voděodolnost uvítám, ale netrvám na ní. Výdrž mi stačí na jeden a půl až dva dny, ale za víc se určitě zlobit nebudu. Cenu bych rád nějakou rozumnou, ale vyloženě limit nemám. (Třeba cena Apple Watch je pro mě už asi nepřijatelná :D ). Díky za tipy :)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Chytré hodinky

Příspěvek od niki66 »

Tak za mna urcite Garmin Forerunner 235. Cenou ta nezrujnuju a dostanes aj nieco naviac ako chces. Connect apka je na ios aj android dobre po novom update prepracovana. Ja mam sice Fenix 3 HR, no len preto, ze som mal na ne dobru ponuku(uz pouzivane). Inak som chcel kupit prave tieto Forerunnery :) Kamarat ma 230ky co nemaju HR na zapasti a nevie si vynachvalit.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Chytré hodinky

Příspěvek od veigy »

Na ty jsem už koukal, ale vypadají až moc sportovně... Dá se u nich vyměnit pásek za nějaký elegantnější, třeba kožený, nebo železný? Co jsem pochopil z videa, tak to nemá dotykový displej?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Chytré hodinky Samsung Gear Fit 2

Příspěvek od veigy »

Možná si budu teď protiřečit, ale docela mi padl do oka náramek Samsung Gear Fit 2, protože mi asi nejvíc připomíná MS Band. A cena je víc, než příjemná. Máte k tomu někdo nějaké zkušenosti a postřehy? Nikde jsem pořádně nenašel nějaké video, kde by bylo vidět, jak vypadají notifikace z 3rd party apps, jako je třeba Messenger, nebo WhatsApp...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Chytré hodinky

Příspěvek od Petulinek »

Záleží, kolik do nich chceš vrazit peněz.
Mně osobně se moc líbí tohle https://mobilenet.cz/clanky/s-hodinkami ... vete-33988" onclick="window.open(this.href);return false;
a také Ticwatch Classic https://www.mobvoi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Chytré hodinky

Příspěvek od tgriger »

Gear Fit 2 za cenu 3.290 Kč na Alza.cz môžem odporučiť. Mám teda verziu Pro, ale čo sa týka systému sú na tom podobne. Čo sa týka notifikacií, tak fungujú bez problému. Neviem čo presne tá zaujíma.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Chytré hodinky

Příspěvek od veigy »

Jde mi o to, jak vypadají notifikace třeba z Messengeru a jak se dá na ně reagovat? Je to třeba stejně jak na SMS?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chytré hodinky

Příspěvek od koumes »

Ac Samsung,jsou hodne dobre Gear S3 nebo sportovnejsi Frontier.
Drazsi uz pak Fenix 5S 5 a nejvetsi 5X.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Chytré hodinky

Příspěvek od veigy »

Tak proti vsi logice jsem si koupil Gear Fit 2, ta cena byla super (3200). Je hodně podobný Bandu, něco má o dost dotazenejsi, něco tomu naopak chybí... Každopádně displej je nádherný a náramek strašně příjemný... Víc dojmu snad časem [emoji4]
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů