iPhone X - diskuze

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Rozborka iPhone X: https://youtu.be/eu573kI_JXo" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Stevik »

složil ajfón X tak, že nešel rozložit
a
rozložil ajfón X tak, že nešel složit
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Hodně lepení a poprvé dvě baterie - uvidíme, jak se to "ujme". :)
Trochu lepší obrázky hardware: https://youtu.be/smBdiV_OVM8" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone X - diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Problémy s GPS, s displejem - zelená linka.

https://www.neowin.net/news/iphone-x-gr ... ut-growing" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.macrumors.com/2017/11/10/ip ... n-display/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://twitter.com/fanguy9412/status/9 ... ut-growing" onclick="window.open(this.href);return false;
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Zatím těžké posoudit, jak závažný problém to bude. Z dostupných informací nelze říct, jestli jde o ojedinělou vadu HW, konstrukční chybu, provokaci, sabotáž nebo cokoli jiného. Pro uživatele je to ale další signál: s nákupem nové drahé vlajkové lodě je dobré počkat, až se to usadí. A platí to pro zařízení dnes už všech výrobců... :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone X - diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Tak tahle vada s carkou je velice znama uz z SGS7 Edge, proste Amoled, bohuzel.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Na IPhonech jsem to už v minulosti viděl několikrát. Vždy to bylo v souvislosti s tvrdým pádem na zem a většinou těch pásků bylo několik. :roll:
Na tom iX těch případů zatím tolik není a jsou to většinou stejné screeny, takže zatím počkáme, co z toho vyleze... :)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Tedy »

JirkaTom píše:Zatím těžké posoudit, jak závažný problém to bude. Z dostupných informací nelze říct, jestli jde o ojedinělou vadu HW, konstrukční chybu, provokaci, sabotáž nebo cokoli jiného. Pro uživatele je to ale další signál: s nákupem nové drahé vlajkové lodě je dobré počkat, až se to usadí. A platí to pro zařízení dnes už všech výrobců... :)
Ano tohle se týká většiny nových modelů, bez ohledu na výrobce.
Prostě počkat nějaký čas a nekupovat hned z první série.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

Jak to sleduji, počty "postižených" iP X nějak nestoupají. Možná tedy bublina ? :)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Tedy »

Prostě pár zmetků, ale s tou bublinou což mnozí kromě tebe také zmiňují, je to docela možné.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

iPhone X - diskuze

Příspěvek od JirkaTom »

htcjirka píše:Problémy s GPS, s displejem - zelená linka.........
Tak po téměř 14 dnech žádné drama, zřejmě to byly marketingové sračky. Konkurenční boj má různé podoby a bude hůř... :roll:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

iPhone X - diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel marketingove sr.čky to nebyly a problemů je naopak obecne s více vecmi.Tohle nemá nic s konkurencnim bojem, ale naopak kvalita hw i sw sla u Appe dolu. :-(
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Tedy »

JirkaTom
Vidím to podobné.
Apple a iPhone je díky úspěchu s kterýmkoliv modelem v hledáčku konkurence a dela se z toho bublina, jako by podobné problémy neměly i jiné značky a přístroje bez ohledu na použitý OS.
Komentář toho pod tebou nemá smysl na něj vůbec reagovat, pokud se na to chystáš,ztráta času
Katikakus
varování
varování
Příspěvky: 57
Registrován: pát led 30, 2015 9:35
Zařízení: Sony

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Katikakus »

Presne tak, u prvnich vyrobenych kusu se muze stat, ze vsechno neni odladene uplne na 100 procent. Deje se to u vsech vyrobcu a deje se to i v jinych oblastech vyroby. Drzim se pravidla nekupovat kusy ze zacatku vyroby - u smartphonu cekam 3-4 mesice, u aut cca 1,5 az 2 roky abych dal vyrobci cas na napravu moznych problemu. A tahle strategie se mi zatim hodne vyplaci.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

iPhone X - diskuze

Příspěvek od mike-biker »

Zřejmě jsem měl vždy štěstí, můj iPhone X je naprosto v pořádku, stejně jako všechny telefony předtím.
Jediné co bych zkrtizoval je IMHO slabší jas panelu při maximálním nastavení a klidně by mohla být větší velikost.
Za mě ideál na úrovni iPhone 6-8 Plus. 8-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

iPhone X - diskuze

Příspěvek od Tedy »

To vím Mike viz jedno nejmenované fórum.
Právě proto mi čím dál víc připadá, že je to prostě zbytečně nafouklá bublina...."porodní" problémy řeší každý výrobce, jenže tady mi přijde, že se z pár desítek kusů z první várky, udělá pár set i víc.
Bohužel jsou i tací hlupáci co věří všemu co se kde dočtou a přítomnost výlevů některých zde na SM, jsou toho zářným příkladem, byt ten přístroj nikdy neviděli naživo, nepoužívali a s podobným jevem se ani nesetkali.
Jenom ale z toho, už dělají hned závěry.....zkratka pro ně je Apple a Amerika, satan černý cluoary a smradlavý a všudepřítomný google jakbysmet.
Že MS díky desítkami bez fundovaného zásahu uživatele, smiruje ještě víc, to je samozřejmě OK.
Tohle je věc spolu s nemožnostinvypnout jednim kliknutím auto updaty, tak jako dřív, která mi na win10 poměrně dost vadí.
Naštěsti ale ač se to Ms asi nelíbí, řešení stále je.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů