Nokia 930 a mob.W10

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
jajda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 25, 2014 18:26
Zařízení: pro blbečky do 6.1.2015, teď Lumia 930 černá

Nokia 930 a mob.W10

Příspěvek od jajda »

Ahoj přátelé, nejsem zdaleka odbornice, jen běžná uživatelka mob.W10, ale děsně na Microsoft nas.aná. Nejdřív přizabít a po částech pohřbívat vlastní dítě je bezohledná korporátní nehoráznost vůči zákazníkům a i obecně. Platforma se mi líbila do doby prodeje HERE Audině :-( , kdy pak začaly zadrhávat nainstalované aplikace, synchronizace s pc, pošta, outlook v Office a nabídka externích aplikací a včera se mnou už odmítlo spolupracovat i auto a vychrchlalo na mě, že si mam pořídit "android auto". :!: :cry: A protože platit jablečnou, předraženou s.ačku se mi nechce, budu nucená přejít na nějakej jinej špiónovací robertek, plnej reklam a balastu...... oujéééééééé. Máte taky zato, že je konec veškerým nadějím a suprovka Nokia 930 se stane jen dobrým foťákem? :?: Ahoj.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia 930 a mob.W10

Příspěvek od kllr007 »

Co mate všetci za fantasmagoriu s reklamou na androide ?
Co sa webu týka je rovnaky + môžeš nahodít adblock
Co sa aplikacii týka, áno vela je free s tým že ma reklamy, ale búd maju platenu možnosť ich odstrániť alebo existuje alternatíva bez reklam.
Co sa "spionaze" tka, nechcite ma rozosmiať, je jedno ci WP/iOS/Android všetko zbiera údaje.

Naozaj nechápem tieto zadebnene nazory.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia 930 a mob.W10

Příspěvek od veigy »

Souhlas... jediný problém Androidu je možná tak bezpečnost (u většiny výrobců) a možná postupné zpomalování (ale nemohu ještě soudit, po měsíci se mi to neděje)...
jajda
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 25, 2014 18:26
Zařízení: pro blbečky do 6.1.2015, teď Lumia 930 černá

Nokia 930 a mob.W10

Příspěvek od jajda »

to kllr007 : citace "..... budu nucená přejít na nějakej jinej špiónovací robertek, plnej reklam a balastu.." z toho přece neplyne, že jsem žila v iluzi, že mob.W10 mě nesleduje na každým kroku" ... nejsem zas tak blbá, byť jsem ženská. :grin:
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů