Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Jiří Schönbek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 26, 2017 7:15
Zařízení: Nokia Lumia 925, 930

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Jiří Schönbek »

Děkuji, To je skvělá zpráva. Jsem z Čáslavi, doporučil by jste mi nějaký servis kde by byli ochotni se do toho pustit? Nebo přímo Vy, pokud tedy do toho přímo děláte?
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kllr007 »

Je normálne že 930 pri používaní rozpálime že normálne má páli ruka ? Ako to fixnut ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Nijak, zalezi na desce a kvalite "zaliti" procesoru.Co kus to original, nektera 930 mela lepe zalit procesor a nektera hure.
Dale zalezi na stavu tepelne pasky.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kllr007 »

Ok ta paska by mohla ísť vymeniť jednoducho nie?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Ne, nelze, to neni pasta jako u pc/notebooku a navic je to zalite pod letovanou mrizkou.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kllr007 »

No tak som nechal nakoniec posledný AU a nechal som telefón si sadnúť + pozakazoval niektoré background aplikácie a už to tak nehreje.

Narážam ale na tieto problémy - baterka pri používaní na wifi pol hodinu klesne aj o 10-20%. Pomohla by jej výmena ? Ak hej kde zohnať originál ? Asi nereálne čo ?
(Aida64 mi ale na súčasnej ukazuje 0% wear level Tak neviem).

Druhý problém ale tento menej zavazny- odliepa sa displej , skúšal som to nahriat pritlačiť a nechať vychladnúť no aj tak sa potom odlepil. Dať do dole a dať tam sekundové lepidlo ?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

AIDA64 uvadi 0% opotřebeni u u baterie, ktera je totalne v haji, ukazuje tedy vetsinou v tomto pripade nesmysly.
Displej, vterinove lepidlo nic nezachrani, naopak to jeste zhorsi, jedine kloudne reseni je odborne odlepeni a palikace noveho lepeni.
Jestli na te wifi pouzivas zrovna prohlizec edge tak to je pekny zrout.Baterie pokud je stara dva roky, je urcite na vymenu.Original neni problem sehnat, neni to jako v pripade 950/950XL.Nove kusy baterie uz vetsinou pochazi z Lumia Icon.Je jich vsudemozne dostatek a fake nehrozi.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od kllr007 »

Pk dik batériu som objednal z nemeckého ebay kde sa predajca dusuje že je originál (ak nebude požiadam o refund a budem zhanat ďalej). Co sa lepenia tyka skúsim rovnako na ebay pohladat takú tu original lepiacu sablonu so sekundovm sa mk tiež nechce babrať.

Inac ked ju už budem mat otvorenú, vieš mi poradiť ako odpojit LED na kapacitných tlačidlách? Kdze nejdu vypnúť softwarovo tak ich proste chcem odpojit.
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Josee »

Ahojte, za poslednich 30dní se mi podařilo už po 4té rozbít sklo na Lumii 930. Včera mi přišlo tvrzené sklo tak to jdu dneska lepit, ale ejhle Lumie 930je ke konci skla zaoblená, takže to tvrzené sklo ktere je rovné nedoléhá. Vzniká tak rámeček cca 4mm od okraje skla Lumie. Rešil To už někdo????
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Spousta telefonu ma dnes zahnuty displej, takze je potreba sklo "na miru".
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Josee »

To jsem samozřejmně koupi se všemi vyrezy atd... nebo snad myslíš, prodává se sklo kdy je to i zahnuté? Jako takový krunýř? To jsem nenašel neviděl, na kolik to vyjde???
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Ano, dnes jsou i zahnuta skla.Na kolik to vyjde netusim, nebot skla ja osobne nepouzivam.
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Josee »

Zkousel jsem jeste folii, ale ta byla taky odchlíplá a nakonec se tam dostal nepořádek. A bylo to nechutné. Je tedy ještě něco jiného? Krom flipflop pouzdra a zahnutého skla? Na to se jdu podívat.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od veigy »

Většinou se to prodává jako 3D sklo, nebo tak něco. Vždycky jsem to viděl jen na iPhone, tak snad najdeš i na Lumii... Ale musím tě upozornit, že jestli si myslíš, že ti nalepovací sklo pomůže od rozbitého digitizeru, tak tě asi zklamu, ale nepomůže [emoji846]
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Josee »

Ahojte, mám velký problem. Zmizely komplet všechny kontakty z mobilu. Na Outlooku na webu neni taky nic. Nic jsem nenašel co dělat. Jenom v lidech jsem skusil dat synchronizovat a stejně nic. Na webu jsem zkusil dát obnovit smazané kontakty a taky nic. Co ted???
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

A zalohu do souboru jsi nemel?Velka chyba..Kdyz se prihlasis na web a das zalozku lide tak tam opravdu zadne kontakty nemas?
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stewo »

Josee píše:Ahojte, mám velký problem. Zmizely komplet všechny kontakty z mobilu. Na Outlooku na webu neni taky nic. Nic jsem nenašel co dělat. Jenom v lidech jsem skusil dat synchronizovat a stejně nic. Na webu jsem zkusil dát obnovit smazané kontakty a taky nic. Co ted???
Na webe by mala byť možnosť obnoviť.

NEVERÍM Microsoftu po problémoch v minulosti s synchronizáciou a robím občas export kontaktov...NUTNOSŤ!

Ak nie tak skús touto cestou- https://answers.microsoft.com/cs-cz/out ... um/opeople
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od veigy »

Nemáte tušení, jestli se dá ještě sehnat origo baterka do L930 a kde? :) nebo dělají nějaké kvalitní náhrady?
Josee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 21, 2015 18:30
Zařízení: L925

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od Josee »

Ulozene jsem to nikde neměl. A opravdu v záložce lide na outlook,live.com není nic.
Ty nápovedy z odkazu jsem projel, sice jsou lidi co mají stejný problem, ale řešená jsem nenasel :-(
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Nokia Lumia 930: Všeobecná diskuse

Příspěvek od stewo »

https://outlook.live.com/owa/?path=/people v strede vrchná lišta- SPRAVOVAŤ - OBNOVIŤ ODSTRÁNENÉ KONTAKTY - tak to mám ja....

Na tom fóre https://answers.microsoft.com/cs-cz/out ... ple?auth=1 sa prihlás svojím účtom a napravo hore zvoľ- POLOŽIT OTÁZKU - odpovedajú tam aj zamestnanci microsoftu a sú schopní ti na to pozrieť ich "nástrojmi" :-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů