HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Příspěvek od spree »

Dik vsem. A co sa tyka vo vseobecnosti - su iPAQi slabsie podsvietene?
Inak este: ako casto sa vam stava, ze mate na Cruise preklepy?
jipi53
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 05, 2008 12:11

Re: htc foto album

Příspěvek od jipi53 »

xhugom píše:V "HKLM\Software\HTC\Camera\Image" je klíč "SaveFolder_0409" Tak tam vytvoř (zkopíruj) stejný klíč a jenom v jeho názvu změň 0409 na 0405. No a po softresetu už ti album bude prohlížet i fotky z karty, který jsi tam nafotil.
HM, tak to tedy u mne nefunguje. Tu Složku SaveFolder_0405 jsem udělal. Ale nedokážu jí otevřít, abych změnil My Pictures na DCIM.
Takže potřebuji poradit (blbovzdorně!!!) jak na to. Stáhl jsem si program CEReg Editor 0.0.3.1. by md Soft. Bohužel je pouze v angličtině (a v polštině). Dostanu se až na název registru SaveFolder_0405 ale nedokážu ho otevřít, abych ho změnil. Zkopíroval jsem tu 0409, přejmenoval na 0405, ale zase tam je My Pictures a nedokážu se dostat dál, abych to změnil na DCIM. Tohle jsem vše udělal v PC. Musím to nastavení udělat v telefonu? Podle mne ne, protože jsou (PC i Cruis) synchronizovány! Poraďte prosím!
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Příspěvek od spree »

spree píše:Dik vsem. A co sa tyka vo vseobecnosti - su iPAQi slabsie podsvietene?
Inak este: ako casto sa vam stava, ze mate na Cruise preklepy?
Mohol by mi prosim nekdo odpovedat? Potrebujem sa uz konecne rozhodnut medzi Cruise a 614c :-(
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Nevim co resis. Na slunicku to proste neni ono s zadnym telefonem na svete, ale kdyz se snazis tak co potrebujes prectes. Na plny polovicni vykon jsem dnes nemel problem odepsat SMS s telefonem primo proti slunci, protoze jsem byl linej se pohnout do stinu:-) A preklepy? No promin, ale to snad zalezi jake je kdo nemehlo. To vis ze mazu tak akzdy 20 znak, ale ja nikdy moc psat neumel ani na normalnich telefonech. Jinak ja se rozhodoval jako ty, ale jeste tam hrala roli ta drobnost, ze TC tu byl a na HP jsem po 5 mesicich porad cekal. Ted si myslim, ze jsem udelal dobre. Psat me stejne moc nebavi a design a ovladani TC mi to vynahrazuje. Problemy s vykonem jsou minoritni (scrollovani by mohlo byt plynulejsi, ale tim clovek ziv neni).
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

jipi53: Tak tam nech My Pictures. I tak to prohlíží adresář DCIM.
Václav Lojka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 04, 2008 20:53

HTC Touch Cruise obal a problémy s bluetooth

Příspěvek od Václav Lojka »

Dobrý den, jsem tu poprvé a tak trochu za technického blba. Mám Touch Cruise asi 14 dní, je to první zařízení tohoto typu takže se učím a zkouším.

Pro všechny co hledají pěkné pouzdro bych chtěl nabídnout kontak na web www.pdair.com pouzdra stojí 28 USD/485 Kč včetně poštovného do celého světa tedy i do ČR. Došlo mi do 12 dní, platil jsem kartou. Někdy je to risk tentokrát to vyšlo. Mám i fotky ale nevím jak je poslat nebo nabídnout k prohlédnutí ?!?

Mám ale problém s bluetooth. Koupil jsem si Parrot minikit, takový minipřístroj který údajně spolupracuje se všemi bluetooth telefony. Dle návodu jsem BT a Minikit propojil ale po jednom až dvou hovorech se blootooth spárování ztratí. Zkoušel jsem vytvořit spojení a resetovat. Stejný výsledek. Prosím porad´te.
:)
Přílohy
HTCcase3.jpg
(175.81 KiB) Staženo 170 x
HTCcase2.jpg
(193.19 KiB) Staženo 196 x
spree
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: pát led 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Příspěvek od spree »

Erkil1452: Dik. Na tie preklepy som sa pytal preto, lebo na youtube som videl videa, kde ludom mnoho krat cruise na dotyk nezareagoval. Ale boli to asi prve dojmy po vybaleni. Niektorym to zase naopak docela islo :)
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Jo myslis citlivost... no nesmis se toho bat a sahat na to jako by to bylo z alabastru. Kdyz do toho normalne tuknes a trefis se, tak je odezva zarucena.
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saimon »

Chlapi už to tu určitě někde je ale chci se zeptat, jak skrýt v kontaktech kontakty na SIM kartě ? Jen abych viděl kontakty z telefonu, děkuji :)
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

No byl by problem si to projit sam? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=40100#40100
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saimon »

Erkil1452 píše:No byl by problem si to projit sam? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=40100#40100
Tak ti děkuji aji s tou tvojí poznámkou :-(
Cvok
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 28, 2008 13:46

Příspěvek od Cvok »

Hele lidi.. sry asi budu za debila, ale kolik stojí připojení na Operu nebo ICQ? :oops: :roll:
xhugom
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob úno 02, 2008 12:59

Re: htc foto album

Příspěvek od xhugom »

jipi53 píše:
xhugom píše:V "HKLM\Software\HTC\Camera\Image" je klíč "SaveFolder_0409" Tak tam vytvoř (zkopíruj) stejný klíč a jenom v jeho názvu změň 0409 na 0405. No a po softresetu už ti album bude prohlížet i fotky z karty, který jsi tam nafotil.
HM, tak to tedy u mne nefunguje. Tu Složku SaveFolder_0405 jsem udělal. Ale nedokážu jí otevřít, abych změnil My Pictures na DCIM.
Takže potřebuji poradit (blbovzdorně!!!) jak na to. Stáhl jsem si program CEReg Editor 0.0.3.1. by md Soft. Bohužel je pouze v angličtině (a v polštině). Dostanu se až na název registru SaveFolder_0405 ale nedokážu ho otevřít, abych ho změnil. Zkopíroval jsem tu 0409, přejmenoval na 0405, ale zase tam je My Pictures a nedokážu se dostat dál, abych to změnil na DCIM. Tohle jsem vše udělal v PC. Musím to nastavení udělat v telefonu? Podle mne ne, protože jsou (PC i Cruis) synchronizovány! Poraďte prosím!


v totalcommanderu v PPC... si najdi podle cesty:HKLM\Software\HTC\Camera\Image.....SaveFolder_0409 a ten jen prejmenuj na SaveFolder_0405....pote se ti budou zobrazovat foto v fotoalbum...me to funguje
jipi53
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 05, 2008 12:11

Příspěvek od jipi53 »

strojvudce píše:jipi53: Tak tam nech My Pictures. I tak to prohlíží adresář DCIM.
neprohlíží, bohužel.
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: úte kvě 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od FOXXX »

zjevně děláš něco špatně, protože všem to funguje
Marihuan
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: sob úno 23, 2008 23:15
Zařízení: SE Xperia Neo
Kontaktovat uživatele:

jak je to s hovory ?

Příspěvek od Marihuan »

Jak je to s telefonovanim ? Nestava se vam ze pri telefonovani uchem neco zmacknete a spustite neco? Nemam s tim zadne skusenosti a chci si toto mda koupit....tak me to zajima :-)

Predem dik za odpovedi.... ;-)
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Příspěvek od strojvudce »

Asi kvůli tomu displej chvilku po začátku hovoru zhasne, takže se to stát nemůže.
ViperCZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 19, 2008 10:57

Re: jak je to s hovory ?

Příspěvek od ViperCZ »

Vizuelne a dle recenzi me toto zarizeni hodne zaujalo a vazne uvazuji o jeho koupi. Nicmene kamarad me odrazuje, ze mel moznost jej vyzhouset a porovnat se svym Artemisem pretaktovanym na 270MHz a ze uz jen pri zobrazeni Start nabidky Cruise zaostava. A to nemluvim o tom ze ma jen 4 tlacitka proti 8. Urcite je to o zvyku, to bez pochyb, ale hodne me zarazi ta rychlost (pri rychlejsim CPU a vetsi pameti) je pomalejsi nez jeho predchudce, to je nejak divne, nekde musi byt chyba. Z diskusi mi i pripada ze kdyz si Cruise koupi dva ruzni lide, tak je kazdy kus uplne jiny. No uvidime co vylepsi nova ROMka.
hatori
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát bře 07, 2008 8:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatori »

Jsem cerstvym majitelem tohoto zarizeni, jen jsem nejak v baleni nemohl najit screen protector...tak mam trosku obavu o displej a pripadne skrabance na nem. Budu si muset sehnat nekde nahradni screen protector. Jakeho vyrobce doporucejete, pokud nepouzivate ten originalni, ktery mel byt v krabici?

EDIT: hledam alespon zn. Brando, kdysi jsme mel jejich folii na P800 a byl jsem spokojeny. Ale pokud mate nejaky jiny typ, dejte tip :smile:

EDIT2: trosku jsem tady hledal, ale zatim nic nenasel....existuje nejake redukce z miniUSB na 3,5" jack? Tak aby nedegradovala kvalitu zvuku?
mydyingbride
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 07, 2008 10:58
Zařízení: HTC HD7
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mydyingbride »

Ty Brando fólie si dost lidí chválí..

http://obchod.sunnysoft.cz/kategorie/50 ... na-displej

A nevím jak je to s degradací zvuku, ale tady je např. jedna redukce:

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/100PAH ... i-htc.html
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů