OnePlus 5

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Pizzi951
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 31, 2017 21:52
Zařízení: Samsung Galaxy S3

OnePlus 5

Příspěvek od Pizzi951 »

Zdravím,
jelikož jsem o téhle značce zaslechl teprve nedávno a neznám nikoho, kdo by ji měl/má, tak bych se rád zeptal těch, co tento mobil mají zda jsou nějaké problémy (seká se apod.) nebo naopak i plusy rád uslyším.

PS: Odkud doporučujete koupit? Měl bych nejspíš možnost bez DPH (jelikož mobil používám i v práci na testování), tak zda se vyplatí koupit zde v Česku bez DPH nebo je to i tak lepší přímo u oneplus?
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Re: OnePlus 5

Příspěvek od aldav »

Nebudu Ti sem dávat odkaz na jiné fórum, ale když zagůglíš, najdeš tam odpověďi na své otázky.

tap 1+3
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

OnePlus 5

Příspěvek od veigy »

Já jsem si včera objednal verzi 64/6, tak pak poreferuju :)
Standa99
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: ned bře 12, 2006 10:53
Zařízení: Pixel

OnePlus 5

Příspěvek od Standa99 »

........
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

OnePlus 5

Příspěvek od veigy »

Ano, OIS je věc, která mi vedle Qi bude chybět ze všeho nejvíce... Můj už je na cestě, dorazí ve středu :)
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

OnePlus 5

Příspěvek od JirkaTom »

veigy: Už to máš ? Pokud ano, první dojmy ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

OnePlus 5

Příspěvek od veigy »

Ano mám :) První dojmy vesměs super! Furt si s tím hraju a sžívám. Je to strašně rychlý, výdrž baterie se taky zdá OK. Nejvíc mi zatím chybí Qi a trošku tápu v Androidu :D A fotky jsou bohužel slabší než na L950XL, ale ještě jsem to pořádně neotestoval. Zatím sháním použitelné aplikace, hlavně teda na Twitter a počasí... A budu asi muset zainvestovat pár $ do aplikací, aby byly bez reklam, protože mě to dost zžírá :/

Postřehy taky píšu na Twitter: https://twitter.com/veigy" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

OnePlus 5

Příspěvek od veigy »

Vytáhnu sem pár postřehů z Twitteru:

- Dal jsem na uživatelské hodnocení a zvolil Talon for Twitter a musím říct, že zatím super! Když nezklame, má potenciál nahradit Tweet It! Synchronizace polohy čtení funguje v pořádku.
- Další den a žádné utrpení. Rychlost stále skvělá, baterie drží dobře. S aplikacemi se už sžívám a vůbec to vypadá dobře.
- Včera mi Bluetooth sežralo kus baterky. Taky mi vypadává Handsfree v autě. Snad si to sedne, nebo to aktualizace opraví.
- Počasí jsem zvolil Meteoservis, stejně jako na Windows. Jen na Androidu ta aplikace vypadá hůř a je také méně aktualizovaná. Chybí mi obdoba aplikace MeteoStation (tipy uvítám).
- Medializovaný želé efekt postihl i mě. Kdybych o něm nevěděl, tak si myslím, že je to způsob animace v Androidu... zbytečná aféra. Nutno podotknout, že na mém kousků je (de)efekt minimální a vůbec při používání nepůsobí rušivě.
- Asi ještě brzo hodnotit, ale ten telefon nejde za jeden den vybít! (hry nehraju)
- Zatím největší slabostí vidím fotoaparát :( kdyby se raději vyprdli na dvě čočky a udělali jeden s kvalitou L950...
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů