Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Máte hodinky s Android Wear (Huawei Watch…), Tizenenem (Samsung Gear S2) nebo jiným systémem (Pebble Watch, Alcatel Watch…) a nevíte si s nimi rady? Zkuste to v našem fóru.
BorisSVK
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 07, 2017 22:59
Zařízení: Apple iPad Retina / Apple iPhone 5 / Asus e403sa /

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od BorisSVK »

Nie nie tie by nesplňali moje požiadavky, farebný displej a monitor srdcoveho tepu, inak nevyzeraju zle.
BorisSVK
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 07, 2017 22:59
Zařízení: Apple iPad Retina / Apple iPhone 5 / Asus e403sa /

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od BorisSVK »

Tak som si dal ešte raz namahu s iOs, tak s iPhone 5 fungujú všetky funkcie cez notifikacie, notifikacie 3tich strán, ovladanie hudby, connect GPS, skratka všetko ako ma byť, neviem možno to nevydržím a poriešim niaky iPhone.
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit B

Příspěvek od invia »

To sis ani tu namahu delat nemusel. I na androidu to funguje jak ma, protoze ty systemy maji uz GATT davno.
BorisSVK
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 07, 2017 22:59
Zařízení: Apple iPad Retina / Apple iPhone 5 / Asus e403sa /

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od BorisSVK »

Ale musel :D na obale od vyrobku su všetky loga a predsa na MS mobiloch to nejde tak ako ma, a na fórach fitbitu je tiež dosť tém s otázkami na všetky OS. A radšej si to dopredu vyskušam poriadne ako keby som mal kupiť novy telefon a zistiť že na tom niečo zas nefunguje...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od niki66 »

Uz sa to tu niekolko krat spominalo ze je to problem GATT serverov ktore az od dalsieho velkeho updatu uvolni majkrosoft pre fitbit. Potom mozes skusat aj s windows mobilom, a malo by to fungovat. Aka bude ale realita, sa nechajme prekvapit. Dufam ale ze to bude fungovat, pretoze band mi nevydrzi donekonecna, a urcite siahnem po fitbite.
BorisSVK
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 07, 2017 22:59
Zařízení: Apple iPad Retina / Apple iPhone 5 / Asus e403sa /

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od BorisSVK »

ano, ale tu info by si mali dať aj na svoje stranky alebo na obal, a malo by to tam byť kym to nevyriešia.
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Jirka_M »

Zdravím, chtěl bych se poradit ohledně nákupu chytrého náramku.. Používal jsem MS BAND2, který byl pro mé účely velmi dobrý a byl jsem spokojen. Bohužel mi praskl řemínek, musel jsem jej reklamovat, ale protože Microsoft jej již neprodává, vrátili mi peníze (I když to byla první reklamace a měl jsem jej jen rok). Hledám nějakou náhradu, ale nemůžu si vybrat, něco najdu, ale odradí mě hodnocení, potom něčemu jinému zase chybí funkce...

Hodinky nosím automaty, takže náhradu hodinek nepotřebuji. Spíše mě zaujaly různé náramky. Pro mě je nejdůležitější, aby dokázaly sledovat tep a jakékoliv další údaje ze srdce. Jde o to, že jsem po jistých srdečních obtížích a díky tomu, že ve stresových situacích nebo fyzickém vypětí jsem mohl kouknout na puls, tak jsem byl klidnější.. Koukal jsem na:

- Sony Smartband Talk (ten nemá monitor srdce)
- Sony Smartband2 (nemá displej, ale budiž, zase mu chybí senory bandu, ten jich měl přes 11)
- Xiaomi Mi Band 2 (rozporuplné hodnocení na Alze - chvála vs. velmi tvrdá kritika)..
- Fitbit Charge 2 (nemá GPS)
- Samsung FitGear2 ( prý nepřesné měření všeho i slabší výdrž)

Je to těžký boj. Vzhledem k tomu, že si potrpím na automatické hodinky, mám rád kvalitu, tak nechci investovat do nějakých laciných či nekvalitních "hraček". Na druhou stranu nosím oblek popřípadě košile a sportovní hodinky se zase k tomu nehodí.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od niki66 »

Hm. Ak ti ide hlavne o sledovanie tepu, tak skus sa pozriet na znacku MIO napr kusok Slice, alebo Fuse. Co sa tyka merania tepu, patria medzi najlepsie :) Ale ak by som si mal vybrat z vyssie uvedenych co si spomenul, tak urcite Fitbit. Tak isto ked mi moj band 2 skape, tak prejdem na Fitbit. Siel by som aj do MIO znacky, ale podpora na WM je nulova. Pre Fitbit sa ocakava pri najblizsej velkej aktualizacii WM.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od koumes »

Spis nez ty zname trackery je lepsi Garmin s hrudnim pasem,app ma hodne nastaveni.
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Jirka_M »

Jo, hrudní pás je ok, na sport. Ale můj jediný sport je ten, když vystupuji z nízkého vozu :-).. ale vážně, chci i nějaký ten náramek, abych se ujistil, že vše je jak má a mohl dělat i nějaký ten lehčí sport. Ale hlavní využití je práce (k obleku, košili).

@Niki66: kouknu na Mio :-). Díky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od koumes »

Garmin Fenix 2 3 5 ale je to o financich.
A je to vylozene sport tracker-hodinky. Pak mozna neco s android ware anebo Samsung Gear2 3.
Chick
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 24, 2016 12:07
Zařízení: Iphone

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Chick »

Tak hlavně je problém v tom, že máš Lumii, většina fitness náramků si už s WP nerozumí.
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Jirka_M »

Chick píše:Tak hlavně je problém v tom, že máš Lumii, většina fitness náramků si už s WP nerozumí.

To bych nebral v potaz.. Par dni uz jedu na S7 edge.
Chick
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 24, 2016 12:07
Zařízení: Iphone

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Chick »

Aha, já viděl v popisku, že máš lumii :D.
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od Jirka_M »

Poradí mi někdo? Gear Fit 2 nebo Xiaomi Amazfit??

https://www.alza.cz/trendy/xiaomi-amazf ... d=18854785" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena víceméně stejná, obojí je trochu odlišná koncepce.
BorisSVK
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 07, 2017 22:59
Zařízení: Apple iPad Retina / Apple iPhone 5 / Asus e403sa /

Fitness tracker/ smartwatches - ktoré vybrať? /Fitbit Blaze

Příspěvek od BorisSVK »

Xiaomi Amazifit som popravde ešte ani nevidel... ale ja planujem vyskušať Samsung GearFit 2. Teraz mam Fitbit Blaze s ktorými som maximálne spokojný, plán vymeniť ich je len z dôvodu že už viac rokov používam endomondo na športové aktivity a Samsungy majú endomondo aplikáciu.
Odpovědět

Zpět na „Android Wear & Tizen a další systémy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů