Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od veigy »

Asi tam nepíšou takoví jako vy, když to tu akorát plevelíte OT...
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od mposvar »

Mnoho problémů je taky vlivem Insider verzí, ale to je přeci známo.
To je ale asi všem tady jasné...
Naprosto nerozumím však honu na člověka, který je o něčem přesvědčen, a pořád dokola s jeho názorem bezvýsledně mnoho lidí všude "zápasí".
To mi opravdu není jasné.
Jo a abych nebyl OT i já, včera jsem na své L950-tce provedl HR a pokusil se jestli vše poběží tak jako předtím, prostě jsem jenom měl čas a chtěl to zkusit.
A ono jo, vše je stále i se synchro na firemním emailu přes InTune, funkční - hesla, uložené stránky na Edge, sms, vše ze zálohy načtené a funkční - jo verze 1703.
Takže za mne zatím vše o.k. -")
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Mich77 »

Jsi v tématu Lumia 950, jestli chceš nadávat na systém, nauč se číst a neplevel to tady. Tady nikdo registry upravovat nemusí.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od SmetyCZ »

Jsem dnes trochu pomalejší, tak snad mi pomůžete.

Když si dám do podpisu 1+1=3 a budu mít 15000 příspěvků ve fóru, vyhrál jsem nad tím, co bude mít v podpisu 1+3=5, ale jenom 5000 příspěvků? Mám lepší/větší pravdu? Mám do výpočtu zakomponovat ještě počet stránek nebo do Vánoc zbývajících úplňků? Díky!
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od zlieva »

Už som ti to tu neraz písal, ak ti vadí nejaký podpis tak si tiež tam niečo daj. Je to len na tebe ale garantujem ti že to každému bude jedno čo tam máš a nikdo ti nebude riešiť. Jediný kto tu rieši nejaký podpis si proste len ty.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Mich77 »

Už mi došlo kdo to zase přišel prudit, asi opět pomůže leda ignorace nebo ban. To musí být nějaký zvláštní druh úchylky asi, plácat o ničem v tématu které se mě netýká...
figaro69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 03, 2016 10:38
Zařízení: Samsung S9, Lumia 950 DS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od figaro69 »

Takze dnes rano mi spadla L950 na zem, displej praskol. Kontaktoval som B2x.com a poviem Vam, ze to bol porod. Nie som velmi dobry v anglictine ale rozpravat sa s nejakou Indkou, ktora susle a rozumiete jej kazde desiate slovo, no bol to zazitok.
Nakoniec sme sa nejako dohodli, vytvorili mi zakazku, na mail vygenerovali stitok pre DHL. Zajtra by mal kurier prist do prace a vyzdvihnut mobil. Som zvedavy ako dlho bude telefon v oprave. Posiela sa to niekde do Madarska (Szombathely) - iQor Global Services.
Podpora od MS ako svina, my predame a dalej nas uz nic nezaujima. Zakaznik staraj sa sam. Podotykam ze telefon je este v zaruke, no na prasknuty displej sposobeny padom sa zaruka samozrejme nevztahuje. Platil som vopred prevodom 109,99 € hned pri vytvoreni zakazky. Ked som telefonoval s DHL a objednaval kuriera, bolo mi povedane, ze ziadne postovne vraj platit nebudem, co som dost prekvapeny. Moze byt, ze ta cena 110 € je uz aj vratane prepravy kurierom?
Budem referovat ako som dopadol a aka rychla bola oprava.

Hladal som na internete kolko by ma vysla vymena displeja na SK v neautorizovanom servise a zistil som ceny od 150 do 210 €.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od veigy »

Ano ve 110€ je uplně všechno, včetně dopravy ;) jinak si nemusel ani nikam psát, ale rovnou přes web B2X udělat zakázku na výměnu displeje... Když sem to posílal já, tak se vešli do jednoho pracovního týdne...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Ceny uz nastesti klesly, nakup u 950 je 1500kc a 2000kc u displeje pro 950XL, dostatecne jsem se jimi predzasobil, celkem zhavy artikl.Baterie a ani displeje se u mne dlouho neohreji. :-D
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od niki66 »

Kokoz, za vymenu displeja 110e ked neviem 950ku predat za 180€ je riadna palka. Kebyze mne sa toto stane, co dufam ze si dam pozor, tak sa na to uz momentalne vykaslem. Z akej vysky a ako praskol displej? KEbyze mas fotky nejake.
figaro69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 03, 2016 10:38
Zařízení: Samsung S9, Lumia 950 DS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od figaro69 »

to niki66: Mobil padol z policky (cca 1,5m) na dlazbu. Padol lavym hornym rohom, nepomohlo ani temperovane sklo. Praskliny sa pavukovito rozsirili z laveho horneho rohu po celej ploche displeja. Fotku nemam. Tiez som uvazoval, ci sa na to nevykaslat a nekupit nieco nove, ale zatial nechcem odchadzat od W10. Som spokojny. A potom hlavne by ma mrzelo, ze by som prisiel o kvalitny fotak.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od mposvar »

Přesně tak, někdy jsou opravy prostě nerentabilní...
Člověk musí zvážit i jiné aspekty, a tam rozhodně ty které uvádíš patří.
Sám jsem byl v obdobné situaci.
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od grafic »

Panove, jsem jedinej, kdo ma zaseky pri browsdani na webu v edge? Pomalej idnes a jiné stránky pri scrollovani, občasné totální zaseky treba na minutu (někdy se to rozjede, někdy se to restartuje), neotvirani klávesnice pri vyplnovani poli v edge. Hard reset jsem zkoušel, odešel jsem z insider preview... Na zahranicnich forech nějaké zminky jsou, ale ne moc...

Poradíte? Ma cenu cekat na nejakej update od MS? Pred CU to bylo v pohodě, ale od ty doby jsem fakt vic a vic nastvanej. A premyslim o odchodu k Androidu:( Ale je to fakt skoda, HW je v pohodě, OS mi vyhovuje už od dob 800ky. Ale kombinace Win10 a 950 je fakt zlo. Díky za každou radu!
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od veigy »

Za sebe mohu doporučit návrat na AU ;) CU má prostě moc chyb...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Pokud ti CU nevyhovuje vrat se zpet a zastav si upgrady na AU. ;-)
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Antuch »

Nevim, kam to napsat, slo by to do vic temat, ale zkusim sem... Taky se vam pri foceni postupne vypne display a mobil se zamkne ipresto ze fotite??? Mobil postupne tmavne a nerozsviti ho ani zmacknutu foto spouste, jen poklep na displej... Dost me to stve... Jsem na 950xl v insideru
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

To se me jeste nikdy nestalo.Muze to byt insiderem, nemusi, netusim..
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od zlieva »

Ja som v insideru ale toto som pri fotení zatiaľ nepozoroval
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od mbelas »

Antuch píše:Nevim, kam to napsat, slo by to do vic temat, ale zkusim sem... Taky se vam pri foceni postupne vypne display a mobil se zamkne ipresto ze fotite??? Mobil postupne tmavne a nerozsviti ho ani zmacknutu foto spouste, jen poklep na displej... Dost me to stve... Jsem na 950xl v insideru
Nejsem insider a taky se mi to již stalo několikrát.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Mich77 »

Tohle je normální na všech buildech co si pamatuji. Mám displej nastavený na minutu a po minutě prostě zhasne. Mobil nerozlišuje v jaké jsi zrovna aplikaci. Pokud nenahráváš video ale prostě jen koukáš a otálíš s focením, tak se vypne. Rozhodně to neberu jako chybu.
Edit: Už asi rozumím co myslíš. Fotíš jen tlačítkem a na displej nesaháš. Tak teď jsem to zkoušel a vypne se no. Nikdy jsem si toho nevšiml, protože tak nefotím. Většinou se na fotky dívám nebo upravuji nastavení, takže vlastně používám displej u focení a nemá kdy zhasnout.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů