Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Ano přesně tak.
Napsal bych to, ale nesmí se zde citovat.
Ale to vychvalovaní systému je zde 11 510 x na tomto fóru. Od jednoho člověka. :) :!:
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

@pogo8303
Přesunul to tuším dokonce Jirka Hrma.
Moje poslední reakce byla spíše všeobecná, než že bych reagoval přímo na tebe.

@spellshaper
Pokud se nepletu, tak Surface je přímo Microsoftu (nebo vyroben pro něj). Proto jsem reagoval na tvůj příspěvek kde píšeš, že u Surface máš jistotu aktualizace - u GOOGLE tabletu taky...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od niki66 »

Tak ak predam tu svoju L950, kam sa mam porucat? Tak do tych 400€ maximalne a nemusi to byt uplne novy telefon. Rozmyslam nad samsungom s7 pripadne edge, ajfonom 6s, pripadne sony nejake. S ajfonom obcas pridem do kontaktu nakolko ho ma priatelka, s androidom absolutne. Samsung ako znacku velmi nemusim, ale ak nebude inej cesty, tak si nejak zvyknem :D ALebo pockat na Nokiu 6 alebo 9? Nieco poradte ohladom plusov a minusov medzi androidom a ijosom? :)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Nevím ale v tvé pozici bych šel do 6s
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od marYan »

Neviem, kolko stoji aktualne s7edge ale ja sa m to urobil pred rokom tak, ze som predal l950xl a siel do s7edge a som po uvodnom zvykani a nastaveni systemu max spokojny.

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Na android není problém si zvyknout a personalizaci se skutečně meze nekladou, to nejde s mobilními wokny srovnat.
Mě by však vadila nadstavba TW, ne pro nenazranost, poslední verze jsou dobre Samsung na tom po letech konečně maknul, ale pro grafické zpracování, jsou to prostě omalovánky.
Bylo by fajn kdyby jí Samsung umožnil vypnout a používat čistý android ale to nehrozo
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

Já TW používám kvůli kalendáři, který je skvělý. Pod jiným launcherem widget nefunguje. Jinak už bych měl můj oblíbený NEXT launcher.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Tak ono je těch vychytávek které má jen TW víc a spousta lidí by se jich nerado vzdávalo.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

Tak tak.
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Už to bylo zmíněno mnohokrát - každý má možnost si přes internet koupit jakýkoliv mobil a následně po vlastním ,,, otestování,,, či porovnání s tím co má doma ( třeba i nainstalovat launcher imitující prostředí W10P) a následně jej vrátit.
Pak se rozhodnout, moudří lidé to tak dělají a nedají na tzv. rozumné rady na fórech které je jednosměrně zaměřené.
( rady typu, sekání, lagování, samozasírací či restartující se neustále - to píší ti kteří se opírají o nářky těch kteří cpou do mobilu vše možné, experimentují - jiné RAM a podobně a při tom tomu nerozumí a pak fňukají jak to je špatný systém. Normální uživatel který dělá jen to co je dovoleno - včetně oficiálních aktualizací a instalací se nemusí problému obávat.) Nevyplatí se taky šetřit a jak přijít k telefonu skoro zadarmo ? - Stačí investovat 2x měsíčně 35 minut a darovat plazmu - 2 x 550,- se hodí ne a mít ho na splátky.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Mahtiel »

Není náhodou rentabilnější darování spermatu a zvláště vajíček? :D
Edit: ono vlastně neberou kdejaké sperma a kdejaká vajca :D
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Sinpa »

Krom toho všechny WP launchery se origo WP ani nepřibližují..
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

To máš pravdu, pár jsem jich že zvědavosti zkoušel jsou o ničem.
Leda emulace wm na androidu nebo to prostě to nějak naportovat....teoreticky by to asi slo nevím proč by se s tím někdonpachtil.
duch
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř dub 26, 2017 16:08
Zařízení: S6 edge plus

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od duch »

Já psal o imitaci, vzhledu, pokud by se někomu stýskalo. No druhá věc často se psalo o cenách a tak jsem dal jen TIP když má někdo hluboko do kapsy. Pokud chce někdo darovat něco jiného tak to je jen další možnost jak si pořídit telefon na který mi rozpočet nestačí.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Popravdě, lumie jsem měl dvě a styl dlaždic mi nikdy k srdci nepřirostl, ikony a widgety mi vyhovují více.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od marYan »

Jumbo78 píše:Já TW používám kvůli kalendáři, který je skvělý. Pod jiným launcherem widget nefunguje. Jinak už bych měl můj oblíbený NEXT launcher.
TW nepouzivam. Mam Nova launcher a pod nim bezi widget kalendara bez problemov

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od Jumbo78 »

S plánovač?
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od marYan »

Kalendar. Mam tam kaledar z prace, z live uctu, gmail, zdielany kalendar... Widget je podla mna uplne fajn

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Takže velký W10 na ARM ne-e.

https://www.onetechstop.net/2017/07/19/ ... ng-phones/" onclick="window.open(this.href);return false;

No, asi žádný velký překvapení. Nicméně máme půl roku do Vánoc, tak by se MS mohl pochlapit a pomalu představit něco z čeho si urveme rodidla.

Za mě - lowend okolo 5k, 5" displej, double tap, glance screen, 16GB paměť + karty, 2 GB RAM, 10MPx foťák.

Mid třída - 8k, 5,2" displej, double tap, glance screen, 16/32 paměť + karty, 2/3GB RAM (klidně 2 varianty), 16 MPx foťák + HW spoušť + 4K videa, continuum, unibody tělo ála Lumia 925 / 830.

High end - 12k, 5,2" displej, double tap, glance screen, 32/64 paměť + karty, 3/4GM RAM, 20MPx foťák (vzít ho z L950) + HW spoušť + blesk co v noci oslní celou ulici, 4K videa, continuum, unibody tělo, "vlhkuvzdornost".

Zpětná kompatibilita s UWP aplikacema by měla být samozřejmost, ale známe MS a co znamenají ty jeho "nové generace", "restarty platformy" a tak dále, bych se nedivil, kdyby to podělal.

Do toho se domluvit s Facebook inc. a udělat opravdu funkční UWP aplikace, ne nějaký podělaný porty z iOS co startujou jak naftová felicie. I kdyby jim měl MS pohrozit vypálením baráku. Tak či tak, jsou to dneska jedny z nejpoužívanějších aplikací.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Budoucnost W10P (+ kam přejít?)

Příspěvek od niki66 »

Asi tak ako si napisal. Plus by som uvital podporu pre rozne bandy a hodinky, aspon pre tie navacsie znacky. Nakolko mne parovanie s garminom islo otrasne. Synchronizovalo ako tak, ale to bolo vsetko. Ziadne oznamenia, blutut sa tvaril stale ze je nepripojeny. A to aj po obnoveni pôvodných nastaveni systemu, neviem akých resetov a buildov. A Jirka ked mi proste nenahraje video ako mu to synchronizuje v pohodicke s jeho fenix 5, tak mu neuverim uz, ze to naozaj funguje bez problemov. Cize ja som aj kvôli tomu bol nuteny prejst do iného systemu, a vsetko ide jednoducho a naozaj rychlo. Som zatial spokojny, no chyba mi fotak, chyba mi kvalita nahravky a chybaju mi live dlazdice. Kazdopadne je to dan za to, ze uz som nemal nervy na to, ako mi nejdu tie spominane apky od fb a garminy a fitbity su s wm nepouzitelne. Skoda. Cize ja som momentalne na androide. Tak povediac nutene, ale spokojne.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů