Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Jirka_M »

Tak mi před měsícem přišel slíbený šek na proplacení Bandu 2. Reklamovaného v únoru. Zašel jsem do KB, šek přijali bez problému, jenom se divili, proč to je tak nesmyslně posíláno, že tam bude velký poplatek (nedokázali říct kolik) a jako třešnička bylo vyřízení do 3 - 4 týdnů. Tak jsem zvědavý kolik dostanu a kdy to dostanu.. A asi půjdu do GearFit 2. Sice ještě počkám jestli náhodou MS nepřekvapí a nepředstaví na konci měsíce Band 3 (zahraniční weby o tom spekulují). No kéž by! Band 2 je jeden z nejlepších fitness náramků v dané ceně. Možná nejlepší..
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

Presne na to cakam a dufam v to aj ja :D Nejako neviem najst nahradu pre Band2 :( Najblizsie ktomu ma FitBit Charge2 ale zial nema GPS. A ten od garminu HR+ sa mi nevelmi paci dizajnovo.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

Microsoft Band

Příspěvek od sssugi »

Je nejaká možnosť ako opraviť Band 2 aj po záruke? Mne skončila v apríli a dnes som si našiel band vybitý a po pripojení na nabíjačku svieti iba ikonka, že sa nabíja nič viac ( už pár hodín). Myslíte, že s tým niečo spravím alebo ho môžem vyhodiť?
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Jirka_M »

Hm, tak zázrak se nekonal a Microsoft nový Band na konferenci nepředstavil :-(.. Škoda, takže nezbývá mi tedy nic jiného než jít do Gear Fitu 2.. :-/.

Jinak dnes mi byla doručena platba za proplacení šeku a po tom co jsem tady četl jsem se děsil jaký bude poplatek a nebyl žádný.. (!). Šek jsem nechával proplácet u KB.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Hm, dufal som, ze mne sa reklamacia bandu 2 vyhne, ale tak vcera sa mi spravila trhlina na naramku, v tej casti ako konci pevna cast okolo displeja. Cize najblizsie dni budem riesit reklamaciu, nakolko je v zaruke do 20.6.2018. Najradsej by som bol, ak by ho nejak zrepasovali. No to asi bude uz v tejto dobe nerealne.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Tak dnes sme to cez chat vykomunikovali, poslali mi stitok pre UPS a uz mi ostava len zriesit prevzatie bandu. Postovne ste platili vy, alebo to slo na ucet ms? Ja mam na stitku Nemecko, ako dorucovacia adresa. Inak bolo mi oznamene, ze uz mi band neopravia, ze ak uznaju zavadu, tak uz len poukazka. Skoda.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Ten štitek nalepis na balík a objednáš svoz od UPS. O nic vic se nestaráš...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Vdaka. Balik mam pripraveny, stitok nalepeny, zajtra zjednam prebratie. Skoda ze uz sa nedaju opravit. Lepit naramok nebudem.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Vyzvednutí můžeš objednat i online ;)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

a v ktorej casti? Uz hodinu tu maturujem, ze ako to spravit online? Ked dam vytvorenie zasielky, tak ju neviem celu vypisat. Vyzdvihnutie zasielky ked dam, tak tam mi pise, ze mam kontaktovat prislusne deppo.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

https://wwwapps.ups.com/pickup/schedule?loc=cs_CZ" onclick="window.open(this.href);return false; pokud ti to nepůjde, tak tam normálně zavolej...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Diky pekne ti, uz som to zaniesol do deppa, vzala to, dala potvrdenie o prevzati a uz len cakat na sek :D
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Zdravím, vůbec nevím jak mam stáhnout vse z bandu 1,vůbec se mi to nespoji,nesparuje. Testovano na dvou limiich. Porad se připojuje a odpojuje bluetooth......jsem z toho marnej. Vrací ještě repasované bandy 1? Nebo peníze? Díky za tip jak banda sparovat.......
klvy
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 21, 2015 17:18
Zařízení: Lumia 640 LTE

Microsoft Band

Příspěvek od klvy »

Nemáte problém se spárováním dat do Band appky? Nejde se mi ani připojit na dashboard.microsofthealth.com
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Zatím z reklamací chodí repas. Jinak se synchronizací mám problém už pár dní. On teda není problém mezi Bandem a telefonem, ale na serveru...
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Re: Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

NECITUJ predchozi prispevek.

No tak mi se nespojí ani mobil s bandem, spáruje se to a pak jak to má synchronizovat tak se bluetooth připojuje a odpojuje a háže to chybu :-( Já fakt nevím....celou dovču jsem sportoval a měl tam dat a nechce to stáhnout.....
klvy
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 21, 2015 17:18
Zařízení: Lumia 640 LTE

Microsoft Band

Příspěvek od klvy »

Aby to nebylo tak, že MS už definitivně odpojil servery. U nich by mě už nic nepřekvapilo.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Napsal jsem na podporu, dostalo se mi sice asi obligátní odpovědi, ale alespoň o tom ví :D https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59F69F30" onclick="window.open(this.href);return false;
Gerbes
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 24, 2012 17:25
Zařízení: Nokia LUMIA 800

Microsoft Band

Příspěvek od Gerbes »

Sláva, tak Band už zase funguje.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak muj band se nedokázal spojit ani s androidem ani WM10 ,takže reklamace bohužel, navíc se loupe ten pásek, no hrůza.
Chtěl jsem online zadat reklamaci a smůla,chat jde až od 15h do rána, takže u nás podporu odřízli uplně, opravdu ostuda od MS fakt.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů