Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od CyberDeath »

Luxus !!!
Tak jsem dnes dceři na akci nafotil cca 150 fotek.
Přijdu domu a je jich skoro 800ks ten zmrd už ty fotky nedabluje ale rovnou vytváří 3-4 kopie !!! Vyjebany Microsoft..
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od tgriger »

Na iPhone pri zapnutom HDR urobí jednu fotku fotku z HDR a jednu bez nej. Nie je to niečo podobné?
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od CyberDeath »

Ne tohle proste nahraje na onedrive fotku v několika kopiich a podle toho je i pojmenuje , je to chyba a pred CU to nedelalo.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mich77 »

Nedělá to ani teď, máš nějakou chybu s Onedrive aplikací asi. Zkus jí resetovat třeba, jinak nevím.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

FB a Messenger nepadaju, len dlho startuju. Casovac nepada. Fotky sa neduplikuju. Asi mam stastie, alebo je to rukami?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

FB a messenger nepouzivam, takze tam nezhodnotim.Casovac me nepada a fotky se me taky neduplikuji.Zatim jsem nemel jediny problem a ani restart s CU.Jedine co mam ty dva nesmysly v notifikacich, coz me nijak netankuje a ani to nijak neomezuje..
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od jkubovic »

Mne to tiež zdvojilo posledných 20 fotiek. Ale až po týždni!!! Týždeň tam boli 1x a teraz pozerám a už sú tam kópie s jednotku na konci. Škoda komentovať.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hamoun »

taky mi to dela kopii fotky navic :(
a je to fakt neco asi s nahravanim na OneDrive ...
jelikoz kdyz je chci na mobilu umazat, jedna se chce mazat JEN s OneDrive, jedna z mobilu i OneDrive ...
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od flemo »

CyberDeath píše:Luxus !!!
Tak jsem dnes dceři na akci nafotil cca 150 fotek.
Přijdu domu a je jich skoro 800ks ten zmrd už ty fotky nedabluje ale rovnou vytváří 3-4 kopie !!! Vyjebany Microsoft..
Odhadujem, ze mas nastavene fotenie do dng. Aplikacia photos uz davno nevie zlucovat dng a jpg z toho isteho zaberu, su to babraci. A ak mas okrem toho zapnute aj hdr, tak ti tych dng spravi hned niekolko - 2 alebo 3.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

Je nejaká možnosť ako vypnúť v Edge "spat " a "dopredu" potiahnutim ?
Fost casto sa mi stava že idem dole ale vyhodnoti to sko pohyb spat .

Takisto nejaký browser s podporu sťahovania videii ?na 8.1 pouzival UC browser ktorý sa pri pokuse o prebratie opýtal ci spustiť alebo stiahnuť, teraz bezi video rovno na webe a nedá ponuku ani nic.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od CyberDeath »

flemo píše:
CyberDeath píše:Luxus !!!
Tak jsem dnes dceři na akci nafotil cca 150 fotek.
Přijdu domu a je jich skoro 800ks ten zmrd už ty fotky nedabluje ale rovnou vytváří 3-4 kopie !!! Vyjebany Microsoft..
Odhadujem, ze mas nastavene fotenie do dng. Aplikacia photos uz davno nevie zlucovat dng a jpg z toho isteho zaberu, su to babraci. A ak mas okrem toho zapnute aj hdr, tak ti tych dng spravi hned niekolko - 2 alebo 3.
Bohužel ne .. Normální jpg fotky a i když mam hdr na auto tak v tomhle případě jde o normální fotky ...
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od osso »

Ja zatim nemám žiadne problémy ani z edge ani notifikaciami secko funguje ale isiel som cet wdrt postupne na au potom cu reset a obnova zálohy a secko zatim funguje len sa mi zdá že baterka ide dole viacej keď surfujem net
blanicky
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pát zář 27, 2013 13:04
Zařízení: Lumia 820

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od blanicky »

niki66 píše:
imperator píše:Hej časovač čo odpocitava, mal som to aj na AU a mam to na viacerých zariadeniach
Nj skusil som a padlo to. Smutne :)

Mě to nepadá, ale mám nejnovější fast 15213.0
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

Nuz podla toho co tu vypisujete, sa mi zda ze Fast je teraz lepsi ako CU stable.
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mirdyn »

qwerty píše:Nuz podla toho co tu vypisujete, sa mi zda ze Fast je teraz lepsi ako CU stable.
To je pravda, jen opravují a nic nového nepřidávají. jen testujou funkčnost oprav :)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Tedy »

kllr007 píše:Krayzie - Messenger ani FB ani whatsapp nepouzivam nikde. A nie niesu to silne slova, jednoducho ten system prakticky nefunguje, neda sa nan spolahnut a naozaj si neviem predstavit že by som bol nan odkazany nejako dlhsie (a to som niekolko rokov pouzival WP7/8/8.1). Nehnevaj sa ale porovnavat notifikacie golu (?) so samovolnymi restartami, nezvoniacimi budikmi, blbnucim edge a pod je trosku ina kava. Nehovorim ze na droide to tiez nieje, ale porovnaj si na kolkych zariadeniach ho mas, a tie 4-5 zariadenia s W10M na ktore MS mohol optimalizovat tak ze by sa aj Apple hambil. Ale to nie, Mame 2 druhy insider buildov a aj tak v stable oficiálnej OTA su take detske chyby ktorých nieje malo.

Nemam problem s mensim mnozstvom app, nemam problem ani s MS ekosystémom, prakticky mi vyhovuje viac, ale jednoducho to nefunguje.
(K droidu ktory podla teba pouzivaju iba deti sa ani vyjadrovat nebudem, je mi jasne ze taky businessman ako ty bugy W10M povazuje snad za vynimocnost a featuru)


PS: fakt toto neberte ako hate, ale ako pohlad cloveka co dleh roky pouztival a bol spokojny s 8.1, po prichode W10M si dal pauzu a vyksusal viacero droidov, a teraz cely stastny ze vsak snad to uz za ten rok vyladili kupi najlepsiu moznu lumiu a je sklamany viac ako z lowend androida)
Zrovna tohle mi jako hate nepřijde a něco na tom je..
Roztříštěnost a počet zařízení androidu je známá ale MS pro tu svoji hrstku/flotilu po zrušení značky Nokia mohl systém odladit lépe..Jak to že to WP šlo???
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

bohužel mám stejnou zkušenost, obyč android 6.0 mi jede líp na nižší střední třídě než WM 10 na 950 xl
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

JInak jak si tady nekdo stezoval na nefunkcni alikaci DVTV a spojoval to s CU, tak to s nimnemá nic společného jak už jsem psal (aplikace nefunguje na zadne verzi mobilních Windows) a vyvojar aplikace k její nefunkcnosti napsal toto..

"Dobrý den,

velice se omlouváme, ale došlo ke změně v rozhraní DVTV a již jsme se rozhodnuli neinvestovat náš další čas do podpory tohoto projektu. Bohužel se budete muset spokojit s webovou verzí DVTV bez notifikací.

Děkujeme za pochopení,


Best Regards/S pozdravem,

Pavel Novotný"
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

Antuch: Podla mna je to dôsledok skrtov, Nadella aby aspon cosi obhajil tak zoskrtal výdavky, takze priamo mobilnému Windowsu sa asi vela vyvojarov nevenuje a zrejme su tam len na udrziavanie, aby dodrzali deklarovanu dlzku podpory z vydanych telefónov a existujuci system upravili iba kvôli spolupraci s desktopovym kvôli zmenam v UWP apkach. Myslim, ze "odbocka" na Feature2 bola spravena prave kvôli tomu. Otazka je, ci sa bude dalej pokracovat vo Win10M alebo bude iba Windows10 for ARM, to mozno ani v MS este netusia co spravia.
Zial, na pracovne ucely mi stale viac vyhovuje Lumia, zda sa mi jednoduchsia obsluha mobilu aj instalacia pracovného zabezpeceneho softu cez Mobileiron atd. Lenze to vacsina diskuterov na SM neoceni, lebo to ani nepoznaju, maximalne maju Exchange ucet konfigurovany rucne a myslia si, ze to je jedine mozne pracovne vyuzitie. A vacsina vzdy prebije mensinu.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

ano, máš pravdu, nicméně teď jsem si pro srandu stáhnul opět insider a všechny problémy, které jsem popisoval cca 3 stránky v diskuzi zpět, už zase zmizely. Teď mám v práci na stole oba systémy. největší důvod, proč teď víc používám android, je opravdu práce. Makám v Asaně (která má na windowsech nepoužitelnou appku) a s google diskem, včetně firemního mailu.
Jsem dost na rozpacích, protože mám moc rád svou lumii, ale pak si zase chvíli hraju s androidem a vidím, jak mi všechno maká, sdílím, nahrávám, jedu...nic se neseká, atd.
A z nostalgie a vlastně i zvědavosti se pořád nemůžu rozhoupat prodat lumii, čekám na další aktualizace, hraju si s ní, ale víc nic
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů