Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
Jirka_M
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned úno 26, 2017 19:40
Zařízení: Lumia

Microsoft Band

Příspěvek od Jirka_M »

starik píše:Předevčírem mi přišel z MS šek na 174.99 USD jako náhrada za neopravený Band 2. Nevím, jak to počítají, Band jsem kupoval v prosinci 2015 za 169 GBP v UK storu, libra teda byla tehdy trochu jinde a pořád ještě je. Ale vrtat se v tom už nebudu.

Osobně vidím takový šek poprvé a lidi kolem mě také. Teď už jen zjistit kde ho uplatnit a doufám že ještě nebudu řešit nějaký tučný poplatek v bance.
Kdy jsi Band reklamoval? Já ho posílal 13.2. 2017 a v tuto chvíli nemám nic. Napsali mi, že mi vrátí šekem peníze (viz. pár příspěvků výše), ale do teď nepřišlo nic. Servisní požadavek nefunguje, je uzavřený, infoline nic neví, odkazuje mě na servisní oddělení Bandu, které na webu neexistuje :-O.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

Ja tiez cakam na vratenie penazi a zu to je celkom dlho co sa nic nedeje.

Servisne odelenie na nete samozrejme existuje. Tu s nimi mozes chatovat: https://support.microsoft.com/en-gb/con ... -services/" onclick="window.open(this.href);return false;
klonk
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte bře 11, 2014 10:28
Zařízení: Lumia 1020 , MS band 2

Microsoft Band

Příspěvek od klonk »

Nastastie mi vratili peniaze za moj band2 ( 3-4x reklamovany? uplne som stratil prehlad)

8! tyzdnou sa nic nedialo. Dokonca link na trackovanie servisneho poziadavku prestal byt fukncny a potom som si nasiel v schranke sek na 179.99 usd. Ziadne doporucene pisanie :D

Spolutrpitelia v bande, trpezlivost :evil:
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Jirka_M píše:
starik píše:Předevčírem mi přišel z MS šek na 174.99 USD jako náhrada za neopravený Band 2. Nevím, jak to počítají, Band jsem kupoval v prosinci 2015 za 169 GBP v UK storu, libra teda byla tehdy trochu jinde a pořád ještě je. Ale vrtat se v tom už nebudu.

Osobně vidím takový šek poprvé a lidi kolem mě také. Teď už jen zjistit kde ho uplatnit a doufám že ještě nebudu řešit nějaký tučný poplatek v bance.
Kdy jsi Band reklamoval? Já ho posílal 13.2. 2017 a v tuto chvíli nemám nic. Napsali mi, že mi vrátí šekem peníze (viz. pár příspěvků výše), ale do teď nepřišlo nic. Servisní požadavek nefunguje, je uzavřený, infoline nic neví, odkazuje mě na servisní oddělení Bandu, které na webu neexistuje :-O.
Pokud si dobře pamatuju, tak můj band dorazil na místo 18.1.
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Mimochodem, ten šek je pěkný pain. Jde uplatnit jen v ČSOB, KB, ČS a Raifce a to ještě tak, že tam musíte mít účet. Navíc poplatek 1%, minimálně 100-300 podle banky + 10EUR náklady zahraniční banky. Teoreticky by měla jít udělat "indosace" šeku ve prospěch někoho jiného, pokud ten účet nemáte, ale v ČS to odmítli a řekli, že na kolegův účet můžu šek uplatnit jen pokud tam budu jako disponent. Obecně čekejte, že leckterý pracovník na pobočce nebude vědět, co s tím.

Vzhledem k tomu, že jsem kupoval v UK storu, čekal bych evropsky použitelné chování. Byl bych bral i kredit do MS Storu, abych si mohl koupit něco jiného. Zatím to vidím tak, že přicházím o 900Kč v částce (169GBP vs. 175USD) a dalších 500Kč padne na poplatky + čas na založení a následné rušení nepotřebného účtu.

Zdá se že za velkou louží si nevidí na špičku nosu.
CyberDeath
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte lis 22, 2016 18:16
Zařízení: Huawei Mate 10

Microsoft Band

Příspěvek od CyberDeath »

Tak jsem se konečně zbavil ms bandu 2 který byl neskutečně nepohodlný.
Koupil jsem pebble time round a neskutecna spokojenost zatím. Jedine co nefunguje je notifikace probihajiciho hovoru.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Zdarec, dotaz, mám banda 1 , asi budu reklamovat loupající se povrchovou upravu kolem baterky, dávají ještě repasy jako opravené nebo už vracejí prachy ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Ještě v únoru dávali repasy... Každopádně taky teď budu posílat, tak se uvidí :D
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Podobné zařízení postavené na Windows IoT jsem už viděl... ale bylo určeno snad pro zdravotnictví, či co...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

V pondelok mi dorazil sek od MS na 174,99USD. Som im pisal ze malo poslali lebo ja som platil za band2 190,52USD, tak mi poslu este dalsi sek na ten rozdiel. Vcera som bol v banke prvy sek uplatnit lebo je 90 dnova lehota na uplatnenie. Podla banky to bude trvat 70dni kym mi peniaze dorazia na ucet.

Otazka, aku nahradu kupit za band2? Paci sa mi Fitbit Charge2 ale nema GPS :/ Ina alternativa?
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

TomasSX1 píše:V pondelok mi dorazil sek od MS na 174,99USD. Som im pisal ze malo poslali lebo ja som platil za band2 190,52USD, tak mi poslu este dalsi sek na ten rozdiel. Vcera som bol v banke prvy sek uplatnit lebo je 90 dnova lehota na uplatnenie. Podla banky to bude trvat 70dni kym mi peniaze dorazia na ucet.
Tak to mozna taky zkusim, ja jsem platil 169GBP a prislo mi taky 175USD. Jenže i pokud dostanu další šek, tak to bude dalších 300-500 na poplatcích :(

Jake poplatky jsi platil? V jake bance? A jakym zpusobem jsi jim psal?
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

UniCredit. O poplatkoch neviem, nespominal nic moj bankar. Uvidime, dam vediet ked pridu peniaze.

Kontaktoval som ich viac krat cez chat a tam som sa pytal kolko penazi vracaju. Bolo mi povedane ze poslednu odporucanu maloobchodnu sumu, tak som sa pytal co ked ja som zaplatil viac?! Bolo mi povedane ze mi pride maj ohladne toho ze mi bol poslany sek a s akou sumou, ze na ten mam odpovedat a napisat ze som platil viac. Ja som napisal podla vypisu z banky aj v USA a aj v EUR a poslal fotky pokladnicneho blocku z MS store. Na zaklade blocku mi odpisal dany pracovnik ze mi posle dalsi sek s rozdielom.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Tak skus pozriet si Fitbit Surge, alebo garmin vivosmart hr+, tie by mali mat aj gps, popripade pisal minule jeden, ze mykronoz su pecky :) Ja osobne po band2 budem uvazovat o tych mykronoz niektorych :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Ja zítra odesílám Band 1 na asi 6. reklamaci, tak jsem zvědavej, co se mi vrátí :D
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Microsoft Band

Příspěvek od TomasSX1 »

ako je na tom ten garmin vivosmart hr+ s notifikaciami alebo GATT podporou v CU? Zatial com som tak postrehol tak jedine fitbit ako tak na tom pracuje.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Band se mi vrátil opět opravený :D ale trvalo to déle než obvykle...

Btw. Jsem zvědavý jak dopadne tohle: http://www.windowsapps.cz/exkluzivne-pr ... reti-band/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Microsoft Band

Příspěvek od jkubovic »

Ja mám Garmin vivosmart HR a notifikácie po update na CU prestali fungovať.
Aspoň sa mi ich nepodarilo nastaviť.
Samotná aplikácia Garmin Connect Mobile zvykne mať update tak raz za jeden až dva mesiace, tak uvidím, či sa niečo zmení po update aplikácie.
O podpore GATT nemám žiadne informácie.
bronik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 12, 2013 21:28
Zařízení: Lumia 925

Microsoft Band

Příspěvek od bronik »

Mam Garmin Fenix 3 a po updatu na CU mi taky nefunguji notifikace
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od niki66 »

Podpora GATT mala byt pre Fitbit. Mam doma surge, tak to neskor vyskusam, ci je to tak alebo nie :)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů